Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

astrologia

twój prawdziwy znak zodiaku

zgodność małżeńska

porady astrologiczne

kamienie astrologicznie dopasowane

yantry

kamienie astrologicznie

 
 
 
 
 
 
 
regulamin strony
 
 
Astrologia i Zdrowie
 
Remedia
 
 
materialy inne
 
kontakt
ciasteczka
 
 
    wyszukiwanie zaawansowane     kategorie artykułów
 
Kategoria: Astrologia
 
Artykułów: 8
 1    Sortowanie:  Ilość na stronie:   
   Autor: Na podst. wykładów Olega Torsunova
Wpływ Rahu na zdrowie
Tematy: Co powoduje pijaństwo? Rodzaje śmierci. Wpływ Rahu na działalność finansową. Dlaczego występują epidemie? Dlaczego choroby są błogosławieństwem? Choroby rozwijające się pod wpływem Rahu. Trzy rodzaje chorób rozwijających się pod wpływem karmy. Dlaczego cierpienie na tym świecie jest sprawiedliwe? Jaka jest dusza? Co jest niebezpieczne w egoizmie? Spirytyzm i rzeczywistość. Kim są półbogowie? Czym jest praktyka duchowa? Rodzaje karmy. Czym jest społeczeństwo "Świadomości Kryszny"? Jakie są cechy Osoby Świętej?
kategoria: Astrologia i Zdrowie
   Autor: Na podst. wykładów Olega Torsunowa
Wpływ Ketu na zdrowie
Tematy: Czy powinienem ufać horoskopowi astrologicznemu? Głębia i szerokość wiedzy wedyjskiej. Skąd pochodzi słowo karma? Choroby związane z wpływem Ketu. Jak radzić sobie z chorobami, które rozwijają się pod wpływem Ketu? Choroby układu nerwowego, które rozwijają się pod wpływem Ketu. Jakie jest pragnienie śmierci? Narządy odpowiedzialne za długowieczność. Jak wpływ czasu przejawia się poprzez Ketu? Jak zapobiegać nowotworom? Dlaczego występują choroby wątroby? O królu Parikszicie. Dlaczego trzeba pamiętać o śmierci? Jaki jest sens życia zgodnie z pismami wedyjskimi? Czy dusza występuje po śmierci ze zmarłymi krewnymi? Czy leczyć słabe widzenie? Rodzaje medytacji.
kategoria: Astrologia i Zdrowie
   Autor: Na podst. wykładów Olega Torsunova
Wpływ Słońca na zdrowie

Tematy: Wpływ Słońca na losy człowieka. Wpływ Słońca na ludzkie zdrowie. Wpływ Słońca na układ harmoniczny. Wpływ Słońca na umysł. Wpływ Słońca na serce. Choroby Słońca i oczu. Dlaczego rozwija się ciepło ciała? W jaki sposób sukces w życiu zależy od Słońca? Leczenie przez Słońce. Dlaczego ludzie oglądają telewizję? Dlaczego przydatne jest ghee? Słońce w znakach zodiaku. Astygmatyzm. Karma i wychowanie dzieci. Jak możesz być szczęśliwy dzięki pomocy Słońca? Nawet gdy człowiek umiera, może pozostać szczęśliwym. Relacje z toksyczną osobą. O której porze dnia powinno się leczyć Słońce? Dlaczego potrzebujemy wiary?

kategoria: Astrologia i Zdrowie
   Autor: Na podst. wykładów Olega Torsunova
Wpływ Merkurego na zdrowie
Tematy: Środowisko zewnętrzne i wewnętrzne. Naruszenie Merkurego. Niebezpieczne obszary działalności. Dług rodziny. Przykazanie "Nie zabijaj". Grzeszność. Przyczyny jąkania. Zła pamięć. Kto jest materialistą? Głupota człowieka. Jeśli chcesz obrabować, co robić? Natura kobiet. Napięcie w życiu. Złe nawyki. Asceza. Gdzie zdobyć siłę? Natura nieodpowiedzialności. Powolność. Przyczyny. Pozytywna aktywność umysłu. Aktywność nerwowa. Pokój w życiu. Słabość. Przyczyny chorób układu nerwowego. Astygmatyzm. Szczęście kobiety w życiu rodzinnym. Czym są Wedy? Wedy i fanatyzm.         
kategoria: Astrologia i Zdrowie
   Autor: Na podst. wykładów Olega Torsunova
Wpływ Jowisza na zdrowie
Dlaczego występują problemy z odpornością? Dlaczego idea służenia jest piękna? Choroby związane z Jowiszem. Czystość świadomości. Jak to osiągnąć? Dlaczego mięso jest nienaturalne? Dlaczego krowa jest dobrym zwierzęciem? Co powinno być pożywieniem dla oczyszczenia świadomości? Jak poradzić sobie z obowiązkiem gotowania mięsa dla mojego męża? Niebezpieczna idea personalizmu. Przyczyny miażdżycy. Dlaczego pojawiają się choroby psychiczne? Przyczyny depresji, rozczarowania i rozpaczy w życiu. Choroby braku podwyższenia energii i jak je zdefiniować? Co to jest czas? Organy długowieczności w ciele. Dlaczego pamięć słabnie? Oznaki słabego Jowisza. Objawienie świętych imion Boga jest najlepszym rodzajem samodoskonalenia. Struktura duszy. Jakie choroby daje Jowisz w każdym znaku zodiaku?
kategoria: Astrologia i Zdrowie
   Autor: Na podst. wykładów Olega Torsunova
Wpływ Saturna na zdrowie

Tematy: Choroby rozwijające się pod wpływem Saturna w nieświadomości. Wpływ Saturna na aktywność. Wpływ Saturna na czynność jelit. Wpływ Saturna na warunki życia. Wpływ Saturna na ogień trawienia. Na jakie organy ma wpływ słaby Saturn? Wpływ Saturna na zęby. Jak naprawić złe podejście męża do żony?  Przyczyny zgiełku życia. Dlaczego ludzie stają się jak mrówki? Przyczyny zamieszania i niepokoju w życiu. Czy środowisko ponosi winę za kłopoty człowieka? Prawa karmy i porażenie mózgowe. Wpływ Saturna na układ nerwowy. Jak samemu ustalić dawkę leku? Jak Saturn wpływa na sukces biznesowy? Czym jest praktyka duchowa? Czy wynalezienie bomby atomowej może być działaniem dla Boga? Jak poświęcić swoje działania Bogu? Jak życie duchowe zmienia karmę człowieka? Przyczyny problemów w życiu. Dlaczego dusza spada na piekielne planety? Krewni to najtrudniejsza karma. Wybór religii.

kategoria: Astrologia i Zdrowie
   Autor: na podst. wykładów Olega Torsunova
Wpływ Wenus na zdrowie
Tematy: Choroby Wenus. Rodzina i Wenus. Przyjemność i Wenus. Zakłócenia Wenus na czakrach. Piękno z Wenus. Przyczyny jego utraty. Poczęcie dzieci. Przemoc z Wenus. Konsekwencje takiej przemocy. Zaburzenia harmoniczne. Przyczyny. Konsekwencje pragnienia cieszenia się. Poczucie obowiązku. Religia i miłość do Boga. Zdrada w życiu rodzinnym. Duchowy postęp.
kategoria: Astrologia i Zdrowie
   Autor: Admin
Saturn i Księżyc w relacji - Visha Yoga
Visha Yoga to negatywne połączenie Saturna + Księżyca w horoskopie. Jest to bardzo surowa joga w horoskopie. Jeśli zdarzy się, że będą w tym samym znaku i nakszatry, wtedy rozpęta się piekło. Visha oznacza truciznę i ta joga może działać jak trucizna w życiu jednostki. Problemy wynikające z tej yogi...        
kategoria: Astrologia
 
 1 
 
Copyright © 2017. All Rights Reserved.  Created by Future Project