Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

astrologia

twój prawdziwy znak zodiaku

zgodność małżeńska

porady astrologiczne

kamienie astrologicznie dopasowane

yantry

kamienie astrologicznie

 
 
 
 
 
 
 
regulamin strony
 
 
Astrologia i Zdrowie
 
Remedia
 
 
materialy inne
 
kontakt
ciasteczka
 
 
   Autor: Admin
dodał: admin    opublikowano: 2018-08-17    przeczytano: 11927
kategoria: Remedia
 
Powrót >>>     
 
Środki terapeutyczne dla Wenus
 


   Wenus to skarbnica romantycznych, luksusowych i zmysłowych przyjemności.  Jest także głównym źródłem niewierności, bankructw i chorób wenerycznych. Jeśli wciąż zakochujesz się w każdej atrakcyjnej osobie, którą spotkasz, z pewnością nie będziesz wierny swojemu partnerowi. Jeśli nadal będziesz wydawać więcej niż zarabiasz na luksusowe przedmioty, zbankrutujesz. Jeśli nadal angażujesz się w zakazane duchowe przyjemności, dramatycznie wzrastają szanse na złapanie choroby wenerycznej.

Wenus jest jak koń bez dzierżawy. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, że nie tylko Wenus w słabym stanie, ale również silna Wenus w horoskopie może również przysporzyć kłopotów. Potrzebuje jakiegoś aspektu od Jowisza, skojarzenia z Słońcem lub Saturnem, lub jakiejś innej kombinacji, która trzyma w szachu jej złe cechy.

Wenus jest planetą, która jest odpowiedzialna za nasz związek i jest odpowiedzialna za miłość, za piękno, sztukę.

Dlaczego potrzebujemy Wenus? Jeśli Wenus nie jest opracowana i zrozumiana, dana osoba nie rozumie w ogóle znaczenia związku. Zanim ktoś zbuduje swój związek z Bogiem - i jest to uważane za główne zadanie w życiu, człowiek musi nauczyć się budować relacje z innymi ludźmi. Naucz się ich kochać, jak im służyć itp. Bez tego nie może być pełnowartościowego życia duchowego, jeśli osoba nie może zbudować harmonijnego związku z inną osobą, z płcią przeciwną lub po prostu z innymi ludźmi.

Wenus to nie tylko nasz związek z płcią przeciwną, jak to często bywa. Wenus jest ogólnie planetą stosunków ogólnie z innymi ludźmi. Wenus jest najmniej rozumiana przez nas, a dharma jest łamana przede wszystkim w odniesieniu do Wenus. Oznacza to, że najpoważniejsze reakcje są w odniesieniu do Wenus. Często Wenus jest reprezentowana jako taka planeta - piękna, miłości, przy okazji, ta planeta jest związana z seksualnością itp. Ale w rzeczywistości każda planeta używa najwyższych, średnich i niższych oktaw. Z reguły ludzie używają najniższej oktawy Wenus. Bardzo niewielu ludzi wie, że w astrologii wedyjskiej energia planety Wenus, jeśli jest używana w wysokiej oktawie, służy do uzdrawiania, do przekazywania wiedzy duchowej, jeśli jest właściwie używana. Ale, niestety, teraz ludzie używają niszczycielskiej energii Wenus.

W rzeczywistości Wenus wraz z Jowiszem to ... są dwie planety, które są Brahmanami - Jowisz jest Brahmanem, i Wenus jest Brahmanem. W panteonie planet istnieją dwaj przedstawiciele nauczycieli. Jowisz jest nauczycielem półbogów, a Wenus jest nauczycielem demonów. To jest jej sekretna i odpowiedzialna rola.

Bardzo łatwo jest uczyć półbogów. Mają pokorę, mają pobożny umysł. Jowisz, jeśli dana osoba ma najwyższe cechy, nie sprawia trudności w przekazywaniu jej wiedzy duchowej. Ale jeśli ludzie są demoniczni i nie gorliwi we właściwym sposobie życia, wtedy Wenus przychodzi im na ratunek.

Na przykład, jeśli powiedzmy, tyran, pije, pali i nie prowadzi prawidłowego sposobu życia, a Jowisz zbliży się do niego, zawstydzi go i powie: "A co z tobą! Nie rób tak. To nie jest dobre." Jest prawdopodobne, że ten chuligan w najlepszym razie po prostu go nie posłucha, a w najgorszym przypadku może go znieważyć, ponieważ dla demonicznej natury Jowisz nie jest odpowiednim nauczycielem, ale Wenus ze swoim pięknem, elegancją i kunsztem jest najlepszym nauczycielem dla demonów.

Bardzo często czytamy Pisma, gdzie wszystkie te przykazania, wszyscy znają na pamięć - Nie kradnij, Nie zabijaj, etc. Czytamy to, zgadzamy się, tak, tak, tak, to prawda, ale nadal robimy to po swojemu. A potem, powiedzmy, czytasz książkę, czy też oglądasz film w którym bohater przeżywa pewnego rodzaju sytuacji podobnej do Twojej, w wyniku czego ty szlochasz, płaczesz i pod koniec filmu naprawdę rozumiesz to, że to nie jest dobre, jest brzydkie, itp.

Wenus uczy przy pomocy sztuki, to ten sam proces uczenia się, jakby ktoś czytał właściwe książki. Ale ponieważ bardzo często mamy demoniczną świadomość, Wenus bardziej przemawia do naszego umysłu. Wenus, wraz z Jowiszem, jest najsilniejszą planetą, która nas uczy. Planeta Brahmana, nauczyciel demonów. Może kwalifikować się do tej roli, jeśli jest to jej czysta lub wyższa oktawa.

Dziś praktycznie wszystkie problemy związane są z Wenus, 80% ludzi korzysta z dolnej oktawy Wenus. Gdybyśmy umieli pracować nad energią Wenus, moglibyśmy wykorzystać jej ogromną energię do dobrych celów. Gdybyśmy używali dobrej energii Wenus, byłoby bardzo możliwe przekształcenie ludzkości.

Nawiasem mówiąc, energia Wenus była pouczająca w takich starożytnych krajach takich jak Egipt, u Majów, ale z powodu niewłaściwego używania niższych energii planety, to społeczeństwo w wyniku degradacji zaczęło używać czarnej magii, ponieważ pragnienie zadowalania zmysłów było znacznie silniejsze niż pragnienie dawania bardziej wzniosłych uczuć, które z zasady muszą należeć do Boga. W wyniku tego - i w wyniku degradacji jest taki smutny wynik. Teraz mamy, niestety, jest ten sam trend.


Jakie są oznaki negatywnej Wenus?

- Kiedy Wenus jest osłabiona - może brakować piękna, uroku. Ma kiepski gust, wyrafinowanie itp. Może być niewrażliwa, wulgarna.

- Ponadto, gdy są problemy z Wenus, może być brak miłości i czułości. Również osoba może być dość niegrzeczna, agresywna i z reguły może mieć problemy z romantycznym życiem.

- Jeśli osoba ciągle się zakochuje i ma skłonność do pozamałżeńskich spraw, może mieć problematyczną Wenus.

- Jeśli jest zakupoholikiem i przynosi przedmioty, które są dla niego bezużyteczne.

- Jeśli niezapłacone rachunki kart kredytowych, kredyty hipoteczne i długi są strasznie wysokie, to może to być spowodowane złym wpływem Wenus. Inne planety również mogą przyczynić się do zadłużenia i nie zawsze jest to wina Wenus, ale nadmierne wydatki są cechą Wenus.

- Kiedy wyczucie mody i pochodzenia stają się narzędziami do osądzania ludzi zamiast ich charakteru, honoru i uczciwości, ta arogancja wynika z Wenus.

- Wenus może być zła, jeśli osoba jest uzależniona od alkoholu, hazardu i narkotyków.

- Uzależnienie od leków lekowych jest również możliwe z powodu złej Wenus.

- Jeśli Wenus + Mars są skojarzeni w horoskopie, to stworzy osobę, która pragnie przesadnego seksu. W niektórych przypadkach może powstać ktoś, kto źle się zachowuje.

- Stowarzyszenie Wenus + Mars + Rahu prowadziłoby do zakazanych związków i działań tabu, które nie mogą nie być usankcjonowane przez społeczeństwo.

Dla kobiet może to być brak kobiecości, brak cech kobiecych. Dla mężczyzn może to mieć wpływ na jego relacje z kobietami, brak szacunku - mężczyzna nie postrzega kobiety jako kobiety. Po prostu traktuje ją jak przyjaciela lub po prostu nie rozumie, że kobieta jest inną istotą. W tym samym czasie, gdy mężczyzna patrzy na kobiety z nadmiernym pożądaniem, jest to również niższa oktawa Wenus. Ponadto, jeśli na przykład mąż i jego żona cierpią, mają wiele problemów lub chorób, może to także wskazywać, że Wenus nie przynosi rezultatów.

Wenus jest wskaźnikiem żony mężczyzny. W horoskopie można powiedzieć przez Wenus - jaka osoba jest żoną mężczyzny. Tak jak Jowisz pokazuje męża żony. Ponieważ Wenus  jest wyrafinowana, artystyczna co do zasady, jeśli dana osoba ma problem z Wenus, to zazwyczaj bardzo trudno jej być artystyczną, a nawet wyrażać swoje myśli. Ona jakby niezdarnie się wyraża. Osoba z dobrą Wenus jest bardzo gładka, bardzo piękna i pełna uroku, bardzo estetyczna, itd.

Fizycznie, gdy są problemy z Wenus - może być słabość nerek, układu rozrodczego, bezpłodność, etc. W zasadzie, energia Wenus, jeśli nie jest zmarnowana, to daje ciału Ojas - efekt immunologiczny jest bardzo ważny dla utrzymania zdrowia i urody. A jeśli Wenus jest osłabiona, może wpływać na brak energii lub słabą funkcję odpornościową. Mogą również wystąpić problemy z pęcherzem, różnymi infekcjami itp.

Wenus jest bardzo ważną planetą także dla artystów. Różne planety są odpowiedzialne za różne rodzaje sztuki. Słońce - to bardziej muzyka połączona, Księżyc - z wokalem, Merkury - sztuka aktorska. Ale Wenus jest odpowiedzialna za ogólny artyzm, za talent artystyczny i zdolność widzenia harmonii w ogóle. W tym sensie kontakt z Wenus jest konieczny dla artystów wszelkiego rodzaju.

Wenus jest doradcą, podobnie jak Jowisz. Dziwne, jak mogłoby się wydawać, to jej nieznana rola. Bardzo często w zachodniej astrologii tego nie znajdziesz. Ale w rzeczywistości Wenus jest również powiązana z astrologią, a Wenus wiąże się z wszelkiego rodzaju poradami. Szczególnie porady w codziennych sytuacjach. Jeśli Jowisz jest mocniejszy... daje więcej rad, jak wyposażyć swoje wewnętrzne życie duchowe, Wenus udziela rad, jak właściwie wyposażyć swoje zewnętrzne życie, zgodnie z prawami życia wewnętrznego.

Wenus dotyczy również wszystkich rodzajów dyplomacji. Do tego, jeśli na przykład jesteś dyplomatą lub twój zawód kojarzy się z ciągłym używaniem sztuki dyplomatycznej, to dobrze jest też używać Wenus. Jeśli jesteś kobietą ... każda kobieta jest przychylna, żeby miała dobrą Wenus. A jeśli na przykład twój zawód wiąże się z sukcesem w społeczeństwie, to Wenus ... również nie zaszkodzi wzmocnić Wenus. Księżyc jest również odpowiedzialny za popularność, ale Wenus jest odpowiedzialny za miłość, sukces w społeczeństwie. Jeśli dana osoba ma dobrą Wenus, staje się ulubieńcem społeczeństwa. Jeśli, np. dana osoba ma jakąś misję do szerzenia w społeczeństwie lub ma jakieś dobre pomysły, jeśli Wenus jest osłabiona, mimo, że wszystkie pomysły i idee będą dobre, osiągnięcie rozgłosu bez dobrego Wenus będzie po prostu niemożliwe.

Zwróć uwagę na kultywację dobrej, czystej i wzniosłej energii Wenus. Wenus jest zarówno bramą do nieba, jak i drzwiami do piekła w tym samym czasie. Naucz się korzystać z jej wyższej energii.


Jak ulepszyć, wzmocnić i oczyścić Wenus.

To, co wam daję, to zalecenia starożytnych tekstów świętych, pisma astrologiczne, więc niektóre z nich mogą wydawać się wam nieco dziwne, ale jeśli macie możliwość to zrobić, to jest bardzo dobre. Może wydawać się dziwne, że aby poprawić Wenus ? to środkiem poprawy jest darowizna dla krów. Wydaje się, że w naszym wieku - cóż, jaki jest związek między Wenus a darowizną dla krów? W rzeczywistości krowa uważana jest za takie zwierzę, które w ogóle nie należy do Ziemi. Została wysłana tutaj z niebiańskich planet, jakby w podróż służbową, aby uczyć mieszkańców ziemskiej miłości. Mleko krowie i w ogóle sama krowa jest uosobieniem miłości. Uważa się, że krowa jest zwierzęciem w dobroci. Przyszła na tę ziemię, aby dać nam upodobanie do miłości. Ponieważ bez mleka nie można prawdziwie zaangażować się w duchową praktykę, ponieważ mleko krowie daje najwyższą oktawę Wenus. W czasach starożytnych było to dobrze znane, a krowy zawsze były chronione, nigdy nie były spożywane, uznawano to za bardzo wielki grzech i zbezczeszczenie dla ludzkiej świadomości, jeśli ktoś zjadł mięso krowy. Jednocześnie uważano, że bez użycia krowiego mleka, prawdziwa duchowa praktyka jest po prostu niemożliwa, umysł nie jest w stanie odbierać energii Boga bez mleka. Praktycznie każdy jogin pyta i powie ci, że mleko jest obowiązkową częścią diety.

A więc darowizna dla krów. Jest to bardzo korzystne dla przebłagania Wenus. Możesz zapytać: "A co ... jak ... gdzie, co znaczy darowizna dla krów?" Np. są specjalne schronienia dla krów na świętych ziemiach Indii. Opiekują się nimi, karmią je itd. Możesz przekazać darowiznę takim krowom.

Następnym sposobem na przebłaganie Wenus jest przekazanie kwiatów bóstwom. To całkiem proste, zrozumiałe. W świątyni, szczególnie w wedyjskiej, są bóstwa. Najlepiej przynieść kwiaty w piątki, gdyż Wenus jest połączona z piątkami. To może być kwiat dowolnego koloru, ponieważ Wenus w zasadzie kojarzy się z kwiatami, ale szczególnie z białymi kwiatami lub kolorowymi kwiatami.

Jest także korzystne, aby śpiewać kirtan. Są to specjalne pieśni, które chwalą Boga. Idealną funkcją Wenus jest śpiewać i bawić Boga. Ale nasze standardy spadły, w stosunku do tego co było dawniej. Dlatego teraz śpiewamy nie dla Boga, ale dla ludzi. Niemniej jednak, to nie jest złe, to też jakoś poprawia Wenus, zabawiać ludzi, aby śpiewać dla nich, na przykład, taniec, itp. Najbardziej idealne jednak jest śpiewanie dla Boga, to jest śpiewanie w świątyniach. To była było pierwotną funkcją Wenus.

Teraz prawdopodobnie cię zaskoczy - ale jest to powiedziane w pismach świętych. Przypuśćmy, że zdecydowałeś się przebłagać Wenus. Środki terapeutyczne dla Wenus trwają tak długo, jak długo żyjesz - plus jeden. Jeśli, powiedzmy masz 25 lat, to przez 26 tygodni, masz okres by przebłagać Wenus. I bardzo korzystne jest dla niej zachowanie celibatu. Uważa się, że jeśli osoba prawidłowo powstrzymuje się od życia seksualnego, to wzmacnia swoją Wenus, chociaż wielu ignorantów, wręcz przeciwnie, wydaje się, że im więcej osoba ma życia seksualnego, tym lepsza będzie Wenus. Niestety to ignorancka opinia.

Nagromadzona przez wstrzemięźliwość energia Ojas powinna być wydawana prawidłowo. Osoba powinna poświęcić ten czas pewnym praktykom duchowym. Jeśli po prostu wstrzymuje się i nic nie robi, to prowadzi do chorób i dlatego istnieje ignorancka opinia, że jeśli osoba powstrzymuje się od seksu, to prowadzi do choroby. Doprowadza to do choroby tylko wtedy, gdy ta energia nie jest kierowana do właściwych kanałów, w rzeczy samej, gromadzi się energia i następuje eksplozja, a dana osoba zaczyna mieć problemy itd. Ale jeśli dana osoba używa jej poprawnie to odmładza całe swoje ciało, jej twórcza energia wzrasta tysiąckrotnie, a to jest ta regulowana seksualna energia, która może uzdrowić samego człowieka. Ta osoba staje się również źródłem uzdrowienia dla innych ludzi. Jeśli to właściwa abstynencja.

Nawiasem mówiąc, seks poza małżeństwem bardzo niszczy Wenus. Bardzo niszczy Wenus, po prostu niesamowicie. Może znacznie pogorszyć jakość Wenus. W związku z tym prawidłowe podejście do seksu znacznie poprawia Wenus.

Następną rzeczą jest kultywowanie spokojnego i życzliwego nastawienia do wszystkich ludzi. To jest Wenus. Wenus jest znanym rozjemcą. I to jest wszystko, co jest związane z pokojem, dobrocią, jeśli ktoś kultywuje te cechy w sobie i stara się być miły i spokojny dla wszystkich - poprawi to Wenus.

Czytając także o Panu Parasuramie. On jest także przedstawicielem Wenus. I również wzmacnia również Wenus.

Prezenty. Jeśli dasz komuś kamienie szlachetne, kwiaty, piękne ubrania, jeśli zapraszasz kogoś na koncert - wszystko to wzmacnia Wenus. Jeśli zależy Ci na pięknie otaczającego świata ubieraj się ładnie. To jest bardzo negatywne dla Wenus, jeśli ludzie noszą brzydkie sukienki czy pogniecione lub podarte ubranie. To znacznie pogarsza jakość Wenus.

Ponadto, Wenus jest połączona z wiedzą, jest to planeta braminiczna, to jest wiedza o związkach, mam na myśli wiedzę dharmiczną lub wiedzę o dobroci. Niestety, możesz zauważyć, teraz jest wiele książek na półkach , ale bardzo w gunie ignorancji, uczą tylko o złych relacjach lub związkach, ale nie w tych gunach, których potrzebujesz. W ten sposób te książki nie poprawiają Wenus. Ale książki lub wykłady, które mówią o związkach w dobroci lub o budowaniu relacji w dobroci, to bardzo wzmacnia Wenus. (Np. Sekrety Szczęśliwego Życia Olega Torsunova).

Oznacza to w istocie wiedzę o dobroci, a nie wiedzę, która skłania do uwodzenia męża. Szczególnie zalecam ulepszenie Wenus w dobroci. Dlatego musisz zdobyć odpowiednią wiedzę. Jednym ze środków, aby ulepszyć planetę Wenus, jest w piątki nosić białe ubrania, jeść białe potrawy itp.


Historia o Wenus

Przygotowałem dla ciebie historię, która jest korzystna dla Wenus, dla przebłagania Wenus. Ona musi być czytana najlepiej w piątki. Opowiem ci historię o Wenus.

W dawnych czasach żyło trzech przyjaciół. Należeli oni odpowiednio jeden do bramińskiej rodziny, drugi do rodziny kshatriya i trzeci do rodziny wajśja. Co to znaczy. Więc rodzina bramińska to rodzina księży, rodzina kshatriya to rodzina królewska, arystokratyczna, a rodzina wajśja to rodzina  handlowców czy przedsiębiorców, jak to jest teraz nazywa. Byli dobrymi przyjaciółmi. I wszyscy trzej pobrali się. Ale syn wajśja jeszcze nie przyprowadził żony do domu. Zdarza się, że mężczyzna był żonaty, podczas gdy jego żona mieszkała jeszcze z matką. I pewnego dnia zebrali się ci trzej przyjaciele. I zaczęli rozmawiać o swoich żonach. Syn bramina i syn króla, chwalili żony, jak tylko mogli, i powiedzieli coś takiego: "Dom bez żony jest siedzibą diabła". I ten był tak zdenerwowany, syn wajsji, a potem powiedzieli: "Cóż, szybko sprowadź swoją żonę do domu".

Syn wajśji poszedł do domu swoich rodziców i powiedział do matki: "Wiesz, pójdę do teściowej i wezmę moją żonę." Wtedy jego matka powiedziała mu: "Synu, mój drogi! Wiesz o tym, Wenus, nie jest teraz na niebie, teraz jest niewidzialna. Poczekaj kilka dni. Wenus jest planetą miłości, jeśli ją zdobędziesz i przyniesiesz z powrotem, twoje małżeństwo nie będzie szczęśliwe. Ale syn nie słuchał swojej matki i nalegał sam. Poszedł do rodziców żony, bardzo niechętnie się zgodzili. Przekonali go, że "Wiesz, nasz drogi zięciu, planeta teraz ... nie jest widoczna na horyzoncie. Weszła. Poczekaj kilka dni."

Generalnie rodzice nie wysyłają swoich córek w tak niesprzyjającym czasie. Ale facet był bardzo uparty, to nie jest tryb dobroci. I nie zgodził się. Wtedy rodzice bardzo silnie odczuwając ból, uwolnili swoją córkę. I zanim przejechał trochę czasu, koła wozów się zepsuły i nogi bawole również zostały uszkodzone, i jego młoda żona, upadła i zraniła siebie. Ponadto, ich niedola się nie kończy, bo zostali zaatakowani przez bandytów, którzy ukradli całą swoją biżuterię i bardzo mocno pobili pana młodego. I w tym stanie dotarli do domu, widząc wiele złych znaków na drodze. Ale w końcu najgorsze wydarzyło się później. Ten młody człowiek został ugryziony przez jadowitego węża.

A jego młoda żona, po prostu płakała, nie wiedziała, co robić. Kiedy przyszedł syn braminów, powiedzieli mu wszystko co im się przydarzyło. Ten wrócił do domu, poprosił ojca o poradę, ponieważ bramini to ludzie, którzy udzielają rad. I rzekł do niego: "Muszą wrócić i poczekać, aż wzniesie się Wenus. Rozpoczęli swoją podróż w niekorzystnym okresie, kiedy Wenus była niewidzialna na niebie. Teraz muszą wrócić i zacząć od nowa w odpowiednim czasie. Wówczas ojciec tego młodego, nieszczęśliwego naszego człowieka, wajśji-nędznika, przygotował wszystko na podróż powrotną. Przyszli do rodziców jego żony, wyzdrowieli i pozostali w domu aż Wenus stała się widoczna na horyzoncie.

Potem wrócili do domu z żoną. Zaczęli żyć, żyć i zarabiać pieniądze! Przeżyli bardzo długie szczęśliwe życie. Później zaczęli stosować się do przysięgi Wenus w każdy piątek.

To bajka o Wenus, dobrze jest ją przeczytać w piątki. Dobrze jest czytać tym, którzy chcą przebłagać Wenus. Praktycznie wszyscy musimy przebłagać Wenus. Mamy teraz wiek ignorancji i zbiorowej podświadomości niewłaściwych wpływów ... i używamy najniższej guny, niższej oktawy Wenus.

 

Wpływ Rahu i Ketu na Wenus

Osoba, która ma Rahu lub Ketu w połączeniu z Wenus będzie musiała ulec pokusie użycia dolnej oktawy Wenus. Rahu i Ketu razem z Wenus mogą dać niezwykłą atrakcję osobie. A ta ignorancja, szczególnie Rahu, pożądana jest, aby osoba kontrolowała to, co przychodzi do niej. Wiele pokus niewłaściwego wykorzystania energii tej planety może przyjść do niej. Pożądane jest, aby oczyścić cechy Wenus nawet bardziej niż u zwykłej osoby.

 

Mantry dla Wenus

Mantra do Wisznu awatara Wenus:

"Om Namo Sri Parasuramaya"

 

Navagraha Santi mantra do Wenus spisana przez Sri Vyasadevę:

Hima kundamrinalabham

Daitjanam paramam gurum

Sarwa śastra prawaktam

Bhargawam pranamami aham

"Kłaniam się Wenus (Śukraczarji, synowi Bhrigu), którego kolor przypomina jezioro pokryte lodem. Jest on najwyższym guru demonów i zna wszystkie pisma objawione."

 

Krótka mantra do Wenus

"Om Shum Shukraya Namaha".

 

Również dla Wenus możesz użyć mantry bogini Lakszmi:

"Om Shrim Mahalakshmaye Namaha."

Lakshmi jest bardzo związana z Wenus. Możesz mieć zdjęcie Lakshmi lub statuetki Lakshmi, wzmocni to Wenus.

Mantra Kamdeva Gajatri

"Om Kama devaya Vidhmahe Pushpa Banaya Dheemahe Thanno Anang Prachodayath"

   Kamdev nazywany jest Kupidynem. Ta mantra jest przeznaczona dla par małżeńskich i może być używana tylko wtedy, gdy brakuje im romansu w swoim życiu. Jest to Mantra Vashikaran, która oznacza hipnotyzującą lub nęcącą mantrę. Jest łatwo dostępna w Internecie, ale należy zachować ostrożność. Relacje są kontrolowane przez los i ten aspekt powinien być utrzymany w ten sposób. Ta mantra jest dostarczana tylko po to, aby małżeństwa nie pękały z powodu braku fizycznej bliskości.


Dieta dla Wenus

Osoby z problematyczną Wenus mogą cierpieć na cukrzycę i uzależnienia związane z alkoholem, narkotykami i paleniem. Konieczne jest jedzenie z mniejszą ilością cukru, skrobi i węglowodanów. W piątek idealne jest jedzenie tylko gotowanej żywności bez przypraw i cukru. Można również jeść pieczoną ciecierzycę i jaggery (cukier palmowy).  Spożywanie miodu i produktów miodu jest lepszą opcją niż spożywanie cukru dla osób ze słabą Wenus. Zaleca się umiarkowane spożycie słodkich i pikantnych potraw.


Fizyczne środki na Wenus

Można ćwiczyć Brahmacharyasana, jeśli to możliwe. W przeciwnym razie konieczne są techniki oddechowe i relaksacyjne, aby kontrolować umysł i przeciwstawiać się popędom. Pranayama jak Anulom Vilom, Sheetali, Sheetkari i Kapal Bhati są doskonałe dla osób ze słabą Wenus. Kapal Bhati Pranayama jest również świetna, ponieważ tonuje ciało, pozbywa problemów skórnych i pomaga promieniować na skórę.

Alternatywnie można również zrobić dwanaście kroków Surya Namaskar, ponieważ tonuje ono całe ciało. Aerobik i szybki jogging są również pomocne.

 
Powrót >>>     
Udostępnij:
   
 
Czytaj także:
Sny: Nauki Kryszny - Fragmenty z Brahmavaivarta Purany - Poznaj znaczenie snów
Środki zaradcze na Saturna
Sri Shanishchara-krita Sri Narasimha Stuti
Akshaya Tritiya - Rzeczy do zrobienia na Akshaya Tritiya
Sny: Nauki Kryszny - Fragmenty z Brahmavaivarta Purany - Poznaj znaczenie snów
 
 
 
Copyright © 2017. All Rights Reserved.  Created by Future Project