Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

astrologia

twój prawdziwy znak zodiaku

zgodność małżeńska

porady astrologiczne

kamienie astrologicznie dopasowane

yantry

kamienie astrologicznie

 
 
 
 
 
 
 
regulamin strony
 
 
Astrologia i Zdrowie
 
Remedia
 
 
materialy inne
 
kontakt
ciasteczka
 
 
   Autor: Admin
dodał: admin    opublikowano: 2017-12-20    przeczytano: 12904
kategoria: Kamienie astrologicznie dopasowane
 
Powrót >>>     
 
O co chodzi w leczeniu kamieniami?
 


Nie możesz wybrać kamieni dla siebie, ponieważ ta wiedza pochodzi od półbogów. Nie pozwalają oni każdemu na korzystanie z tej wiedzy, ponieważ wiedza ta uwalnia człowieka od cierpienia ale nie zwalnia go z odpowiedzialności. Na przykład osoba ubiera kamień, który pasuje do niej i ma ból. Ale nie wie, dlaczego jest taki czas, jak wyzdrowienie, uzdrowienie z choroby. A uzdrowienie z choroby ma na celu umożliwienie spokojnej zmiany siebie, a nie tylko pozbycia się kary. Kiedy mały chłopiec mówi swojej mamie lub tacie: wybacz mi, nie zrobię tego ponownie. Przebaczenie oznacza, że ??nie zrobi tego ponownie. Aby przestać chorować, nie wystarczy położyć kamień, ale nie możesz już tego zrobić. To jest problem. Dlatego lekarz musi wyjaśnić, czego nie robić. To bardzo ważny punkt w leczeniu.

Dlatego, jeśli wiedza ta zaczyna się szeroko rozprzestrzeniać, nikt nie będzie w stanie ich użyć, ponieważ kamienie są indywidualnie dobierane i ich proporcje. Nawet jeśli wiesz, który kamień ci odpowiada, nie możesz prawidłowo wybrać proporcji. Nawet jeśli wybierzesz odpowiednią proporcję, nie możesz poprawnie zrozumieć, jak go nosić. Nawet jeśli potrafisz zrozumieć, jak go nosić, i nawet jeśli czujesz ból, ale nie zrobisz tego, czego potrzebujesz, to zgromadzisz pozytywną energię w ciele i poczujesz się lepiej ale w tym samym czasie użyjesz tej energii nie tam, gdzie jej potrzebujesz. Energia jest używana przez wszystkich, dobrych ludzi i złych. Jeśli zła osoba ma dużo energii, wyrządza wiele szkód dla siebie i innych wokół siebie. Jeśli dobra osoba ma dużo energii, ona robi dużo dobrego. Dlatego gdy ktoś wyrządza wiele szkody, Bóg daje mu chorobę, aby się zatrzymał. Choroba nie powstaje w celu spowodowania bólu u osoby, ale w celu uniemożliwienia mu poruszania się w tym kierunku. Ból zawsze pojawia się jako ostrzeżenie.

Na przykład, osoba jest w stanie agresji wobec swoich krewnych, ma ból w wątrobie. Osoba wchodzi w ten stan agresji, następnie pojawia się ból w wątrobie. Podświadomie już zaczyna próbować nie wchodzić w ten stan, bo boi się bólu. Po prostu nie możemy zrozumieć, dlaczego jest ból, nie możemy tego zrozumieć. Lub możemy czasami, ale zawsze wynik będzie taki sam, nie będziemy angażować się w tę działalność, ponieważ Bóg zabrania. Mówi: nie potrzebujesz, potem będzie gorzej. Mówi: pomyśl, czy musisz dalej się poniżać, jeśli tak żyjesz. Daje ból, a osoba rozumie, że to złe, kiedy to robi. Rani się i przestaje to robić. Podświadomie. Ale kiedy otrzymuje lek, pomaga jej, i ponownie to robi. Kiedy osoba nosi kamienie i nadal robi to, czego nie powinna robić, gromadzi negatywną siłę, dopóki nie oprze się temu kamieniu siłą.

Załóżmy, że dana osoba ma skłonność do podnoszenia ciężarów, podnosząc poprzeczkę. Ma przywiązanie do wyniku, aby podnieść dużo wagi. Powiedzmy, że taka osoba wkłada kamienie, ma więcej siły mięśniowej, o wiele więcej siły, zaczyna podnosić coraz większą wagę, a na końcu, za pomocą kamieni, łamie kości. Rezultat jest taki sam. Jedyne pytanie dotyczy wagi.  To samo dotyczy leczenia. Dlatego też leczenie nie ma na celu uwolnienia człowieka od cierpienia, ma na celu umożliwienie osobie, zdolności, siły i możliwości do zmiany siebie.

Kiedy osoba jest chora, nie jest w stanie zrobić czegoś poważnie, jest stale skupiona na chorobie, a jej wola jest zmniejszona. Ma zredukowany ton mentalny, wszystko idzie w dół. Ciężko jej zrobić cokolwiek dobrego. Ciężko się zmienić. Kiedy dana osoba dostaje siłę, może to zrobić. W tym celu lekarz daje siłę. Nie ma innego powodu. Istnieje również wewnętrzny powód dla lekarza - to współczucie. Po prostu chce ocalić cierpienie osoby, ale naprawdę ten lekarz, który rozumie, że uratował ból osoby, nie może pozbyć się jej cierpienia. Ponieważ cierpienie osoby jest z ignorancji. Największy ból w życiu człowieka ma miejsce, gdy nie wie, jak prawidłowo zachowywać się w tym życiu. Jest w strasznym strapieniu. Jest znacznie silniejszy niż zwykłe wrzody, wszyscy o tym wiedzą.

 

 
Powrót >>>     
Udostępnij:
   
 
Czytaj także:
Sri Shanishchara-krita Sri Narasimha Stuti
Saturn i Księżyc w relacji - Visha Yoga
Sny: Nauki Kryszny - Fragmenty z Brahmavaivarta Purany - Poznaj znaczenie snów
Wpływ Merkurego na zdrowie
Prawdziwy znak zodiaku
 
 
 
Copyright © 2017. All Rights Reserved.  Created by Future Project