Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

astrologia

twój prawdziwy znak zodiaku

zgodność małżeńska

porady astrologiczne

kamienie astrologicznie dopasowane

yantry

kamienie astrologicznie

 
 
 
 
 
 
 
regulamin strony
 
 
Astrologia i Zdrowie
 
Remedia
 
 
materialy inne
 
kontakt
ciasteczka
 
 
   Autor: Na podst. wykładów Olega Torsunowa
dodał: admin    opublikowano: 2021-01-28    przeczytano: 1427033
kategoria: Astrologia i Zdrowie
 
Powrót >>>     
 
Wpływ Ketu na zdrowie
 

Wpływ Ketu na zdrowieTematy: Czy powinienem ufać horoskopowi astrologicznemu? Głębia i szerokość wiedzy wedyjskiej. Skąd pochodzi słowo karma? Choroby związane z wpływem Ketu. Jak radzić sobie z chorobami, które rozwijają się pod wpływem Ketu? Choroby układu nerwowego, które rozwijają się pod wpływem Ketu. Jakie jest pragnienie śmierci? Narządy odpowiedzialne za długowieczność. Jak wpływ czasu przejawia się poprzez Ketu? Jak zapobiegać nowotworom? Dlaczego występują choroby wątroby? O królu Parikszicie. Dlaczego trzeba pamiętać o śmierci? Jaki jest sens życia zgodnie z pismami wedyjskimi? Czy dusza występuje po śmierci ze zmarłymi krewnymi? Czy leczyć słabe widzenie? Rodzaje medytacji.Jeśli człowiek realizuje wszystko, co musi zostać zrealizowane, wtedy pozostawia wpływ złych planet, jednocześnie zmieniając swoją postać na lepsze. Złe wpływy złych planet nie oznaczają, że człowiek powinien się z tego pogarszać. To jest niezrozumienie rzeczy. Wszystko, co istnieje na tym świecie, jest przeznaczone na naukę. Dlatego każdy wpływ oznacza dobro, a nie krzywdę. Jeśli dana osoba jest zaangażowana w samorealizację, wszystko jest dla niej dobre. Wszelkie wydarzenia, które jej się przytrafiają, wszystko to przynosi korzyści. Szkoda jest niczym, wszystko jest wielką łaską Boga.

Na przykład, jeśli osoba jest unieruchomiona, jest to bardzo wielkie miłosierdzie Boga. Oznacza to, że ma on tylko jeden obowiązek w swoim życiu, aby modlić się do Boga. Wszystkie inne obowiązki zostały jej odebrane, nie może nic zrobić. Ale jeśli ktoś nie użyje tego do zamierzonego celu, swojej sytuacji, wtedy będzie bardzo udręczony. Jeśli osoba jest unieruchomiona i używa tego zgodnie z przeznaczeniem, może sama wejść do świata duchowego w tym jednym życiu i wysłać grupę najbliższych krewnych.

Dlatego nie możemy brać pod uwagę sytuacji, które tworzymy w życiu, jako negatywnych, to będzie po prostu niewiedza. Musimy zrozumieć, że wszystko istnieje dla dobra człowieka. Twoje pytanie brzmi, czy dana osoba to zrozumiała, czy nie. Wszystkie trudności, które mamy, muszą nas zebrać, i niewątpliwie powinniśmy wyjść z tego lepiej. Trudności nam pomagają. Ten, kto tego nie rozumie, jest w niewiedzy.Czy powinienem ufać horoskopowi astrologicznemu?

"Młody, ale zrzędliwy, krzyczący, niezadowolony ze wszystkiego, jeśli Ketu uderzy od urodzenia, czy tak będzie zawsze, czy nie?" Zawsze, jeśli dana osoba dokonuje samoświadomości, może zneutralizować wszystkie te rzeczy za pomocą swojej wewnętrznej siły, za pomocą siły samorealizacji. Ilość szczęścia w człowieku, tj. moc szczęścia jest określana przez jogę; komunikacja. Jeśli dana osoba jest połączona z niższymi gunami, nawet bardzo dobry horoskop ulegnie pogorszeniu.

Z własnej woli weszła do niższych gun, co oznacza, że jej dobry horoskop pogorszy się. A jeśli ona weszła do pasji, to tak działa jej horoskop, podobnie gdy wejdzie do dobroci. Jeśli dana osoba osiąga bardzo wielką przyjemność w życiu, szczęścia, robi wszystko w porządku, tak jak powinno być w tym świecie robione, a nadal ma kilka dużych nierówności w horoskopie, to są ledwo widoczne w jej charakterze. Dlatego nie można mówić bezpośrednio o horoskopie osoby. Do tego trzeba mieć bardzo dobry poziom świadomości. Konieczne jest sprawdzenie, na jakiej platformie znajduje się dana osoba, a biorąc pod uwagę tę platformę, można już wyciągać wnioski na temat planet.

Bardzo często, na przykład w rodzinach, w których chodzi o praktykę duchową, to, co jest niekorzystne dla zwykłej rodziny, jest korzystne dla duchowej rodziny. Na przykład uważa się, że jeśli nie ma harmonii, np. w Wenus w rodzinie, rodzina może być bardzo nieskuteczna. Wenus oznacza pociąg seksualny, ale w duchowej rodzinie, gdzie ludzie dążą do Boga, mają nadmierny pociąg seksualny, to tylko przeszkadza. Dlatego też, gdy istnieje niezgodność z Wenus, a zgodność z resztą, to jest uważane za bardzo dobrą rodzinę, szczęście i radość w życiu, to co nie jest zbędne.

Powinniśmy to wszystko rozważyć, ponieważ jeśli ludzie myślą, jednostronnie, niemożliwe jest, aby zrozumieli, co jest dobre a co jest złe. To wymaga wiele do nauczenia. Kiedy ktoś zaczyna uczyć się, zaczyna widzieć, że rzeczy są o wiele bardziej skomplikowane, że nie wszystko można uznać za jednostronne i nie można wysnuć właściwych wniosków o niczym.

Osoba może mieć bardzo niskie narodziny, zaczyna angażować się w duchową praktykę i całkowicie zmienia się od wewnątrz. Chociaż planeta stoi w taki sam sposób, w jaki stała, to mężczyzna jest zupełnie inny. Wtedy zdałem sobie sprawę, że człowiek nie może być poznany po prostu przez jego planety w horoskopie, może być zdefiniowany przez jego słowa, jak mówi, przez swoje działania, sposób w jaki mówi i działa. To jedyny sposób na zrozumienie osoby.

Za pomocą horoskopu nie można zrozumieć tylko bardzo zaawansowanej osobowości, świętego człowieka. Dotyczy to osób zaangażowanych w praktykę duchową. Ale, w zasadzie, wszyscy zwykli ludzie mają silny wpływ horoskopu na ich życie i przeznaczenie i to musi być traktowane bardzo poważnie.Głębia i szerokość wiedzy wedyjskiej

Prabhupada pisze, że mantra Hare Kryszna jest podana dla tego wieku. Czy moc mantry kończy się? Nie, to jest tylko początek, bo ten wiek trwa 432.000 lat, średni wiek Kali Yugi. Taka jest przepowiednia Srila Prabhupady, że jego ruch będzie istnieć przez 10 tysięcy lat. Za 10 tysięcy lat skończy swoje istnienie. Więc to tylko początek. Nie wiem, co będzie dalej.

Nie wiecie, że we wszechświecie istnieją różne formy życia, są one opisane w Wedach . Na przykład istnieje taka forma życia - wielogłowe węże. Ponieważ są na innych planetach, nie mamy tego. Są wyższe planety, na których praktykuje się mistycyzm, żyją tam węże. Węże, które mają ogromny umysł, znacznie większy, niż możesz sobie wyobrazić.

Również na nieco poniżej poziomu naszej planety istnieją planety piekielne, które nie mają Słońca, Słońce nie rozprzestrzenia jego światła, a tam, Wedy opisują, że istnieje ogromne węże, które są zaangażowane w pewnego rodzaju mistycyzm, z ich głowy wydobywa się blask, który może być postrzegany jako dzień. I cała planeta jest oświetlona przez takie żywe istoty. Czy możesz sobie to wyobrazić?

Nie wiemy zbyt wiele i wyciągamy wnioski zgodnie z naszą małą wiedzą. Śrila Prabhupad powiedział, że jest to filozofia żaby.

Chodzi o to, że nie możemy zrozumieć wielu rzeczy, ponieważ nie mamy porównania. Nie możemy tego zrozumieć, ponieważ nie ma porównania. Na przykład, rozmiar Brahmy, wiesz jaki to rozmiar? Cóż, nie poradzimy sobie z tymi wszystkimi argumentami, mamy zbyt ograniczone możliwości zrozumienia czegokolwiek. Jeśli chodzi o możliwość łączenia różnych ciał, jest to możliwe. Na wyższych planetach jest dwóch braci, którzy nazywają się Ashvini Kumara [?]

Są teraz we wszechświecie jednym z najpotężniejszych lekarzy. Są w stanie wykonać następujące czynności. Aby połączyć dowolną głowę z dowolnym ciałem, bez żadnych problemów, tutaj również są w stanie wykonać następujące czynności. Jeśli jesteś spalony i popiół pozostanie, mogą użyć mantr, aby przywrócić całe ciało z tego popiołu. Wystarczy, że mają jakąś substancję, aby subtelne ciało mogło po prostu uchwycić tę osobę , natychmiast zaczynają przywracać wszystko za pomocą mantr. Nawet niczego nie dotykają, po prostu czytają mantry i wszystko zostaje przywrócone. Dlatego, panowie, nie róbmy tego.Skąd pochodzi słowo karma?

Skąd pochodzi słowo karma? Jak ustalić, skąd pochodzi ta koncepcja? Wyjaśnię teraz. Słowo karma jest słowem sanskryckim. Sanskryt jest językiem Wed. Oznacza to, że słowo karma jest tłumaczone jako "działanie", słowo "karma" pochodzi z sanskrytu. A ponieważ Wedy są napisane w sanskrycie. Sanskryt istniał dzięki tej wiedzy wedyjskiej, dlatego słowo karma oznacza aktywność. To słowo istniało pięć tysięcy lat temu. Nawet w Bhagavad-gicie jest rozdział karma jogi , czym jest karma, tam jest szczegółowo opisany.

Ale teraz niektórzy naukowcy mówią, że odkryli karmę, używają tego samego terminu, i mówią to samo. To po prostu śmieszne, panowie. To samo, ciało subtelne. To jest czysto wedyjskie określenie, rozumiesz? Gdyby wziąć co najmniej inny termin, moglibyśmy powiedzieć, że ktoś to odkrył. Ale jeśli termin jest taki sam, to jakie może być to odkrycie? Tak samo jak słowo "atom", to także wedyjskie słowo, wiele rzeczy nie wiemy, jak to zrobić otwarte, otwarcie naukowców.Choroby związane z wpływem Ketu

Słaby Ketu daje bardzo silny kontakt z czasem. Osoba zaczyna czuć, że jej problemy są nieuniknione, śmierć jest nieunikniona, zaczyna odczuwać nieuchronność. Dlatego wszystkie choroby związane z Ketu opierają się na fakcie, że ludzie nie chcą zgodzić się z czasem.

Wszystko byłoby dobrze, na przykład, osoba czuje, że jest przeznaczona na śmierć, jak wszyscy, ale już o tym wie, domyśla się o czymś, więc Ketu działa, a osoba nie chce umrzeć. Ponieważ nie chce umierać, wpada w różne stany mentalne. Ktoś popada w depresję, jego ton maleje, upadają nadnercza, funkcje hormonalne, jak u kobiet, pojawia się menopauza itp.

Ponadto, odporność może być osłabiona, w tym przypadku zaczną się choroby związane z katarami. Depresja powoduje wiele problemów w ciele. Innymi słowy, wszystko to można połączyć w jeden termin "pragnienie śmierci". W ciele mamy dwie siły: pragnienie życia i pragnienie śmierci. Pragnienie życia idzie z serca, pragnienie śmierci pochodzi od materialnego ciała. Ciało materialne samo w sobie rozpada się na elementy. Jakikolwiek materialny obiekt zostanie postawiony właśnie tak, zobaczysz, że ma on tendencję do rozpadu, do zwinięcia.

Ten, kto patrzy, obserwuje rzeczy, widzi. W świecie materialnym wszystko się rozpada. Samochód, który po prostu wkładasz, nie jeździsz, też się zawala. Oznacza to, że wszystko rozpada się całkowicie. Dlatego w ciele mamy tendencję, pragnienie śmierci.

Pragnienie umrzeć, to również pochodzi z serca, tj. dusza pozwala ciału rozpaść się, innymi słowy. To bardzo delikatny mechanizm, który w tym przypadku wynika z poczucia niesprawiedliwości. Ponieważ, jeśli ktoś żył pod wpływem fałszywego ego, zawsze uważał, że on sam jest panem własnego losu. Wierzy, że tak chce, więc tak będzie i nikt nie będzie mu przeszkadzał. Oznacza to, że nigdy wcześniej nie spotkał Ketu. Miał taki los, ale i tak musi stawić czoła czemuś, prędzej czy później, bo wszyscy umierają.

Kiedy ktoś napotyka Ketu, czuje się poczucie beznadziejności, nieuchronność. Od tego poczucia, zaczyna odczuwać poczucie niesprawiedliwości. Wchodzi w ten stan niesprawiedliwości i żąda sprawiedliwości dla siebie. On myśli, dlaczego nagle jest w takim stanie, dlaczego, zrobił źle, że to nie fair, że przychodzi do niego przeznaczenie. Zaczyna się śpieszyć, opierać, napina.

Niewątpliwie zostanie pokonany, a kiedy dusza działa z pozycji fałszywego ego, a ona zostaje pokonana, nie widzi już przyjemności w tym życiu, ponieważ osoba nie może żyć w stanie klęski, on chce być na górze, jeśli działa z fałszywej pozycji ego.

W wyniku tego, dusza oświadcza: nie potrzebuję takiego życia, to wszystko. Od tego momentu mechanizm destrukcji zaczyna narastać. A potem, gdy widzi złośliwy guz lub coś w tym rodzaju, silne zaburzenie ciała, zaburzenia hormonalne, starzenie się organizmu, pojawiają się zmarszczki, silnie chudną lub coś innego, zaczynają myśleć co z nimi dzieje się w ogóle? Ale nie odrzucają tej myśli. Nadal myślą tak, że życie jest tak głupie w ogóle. Nie potrzebują tego.

W tym samym czasie zaczynają odczuwać uraz, jak to jest, że przydarza im się trochę okropności. Próbuje wyleczyć, rezygnuje z życia, kontynuuje, podejmuje bardzo silne próby leczenia, używa różnych środków, ale jednocześnie jest rozczarowany życiem. Tak się dzieje, to właśnie ten stan jest wpływem Ketu. Człowieku, jest zawiedziony we wszystkim, jego ciało się zawala, ale jednocześnie chce żyć, ponieważ jest to naturalna właściwość żywej istoty, duszy.

W związku z tym, jakie choroby są związane z dotkniętą Ketu? Nowotwory, gorączka, gruźlica, szaleństwo, wady wymowy. Wada mowy jest również poczuciem czasu. Wyobraź sobie, że człowiek powinien teraz zacząć mówić, musi koniecznie mówić, a on nie może normalnie mówić, ma problemy. I ciągle doświadcza tego poczucia czasu, ciągle odczuwa przygnębienie itp. Głuchota, ślepota, zranienia, epidemie, śmierć, trąd, histeria, zatrucia, katastrofy, różne erupcje są tak aktywne w ciele. Wszystko to jest związane z Ketu.Jak radzić sobie z chorobami, które rozwijają się pod wpływem Ketu?

Osoba musi zrozumieć po pierwsze, że istnieje prawo sprawiedliwości, a nie prawo podłości, jak wszyscy wierzą. Wszystko jest sprawiedliwością. Po drugie, musi zrozumieć, że wiedza spala więzy karmy. Wiedza spala problemy danej osoby. Niektórzy ludzie myślą, że ile nie zrozumiesz i tak umrzesz. Ale, zgodnie z Wedami, wiedza spala więzy karmy. Oznacza to, że osoba musi zacząć wkraczać na ścieżkę wiedzy, musi poważnie przestudiować, skąd pochodzi, skąd pochodzą informacje, dlaczego, gdzie, kiedy, autorytatywne źródło. To bardzo ważne. Dlatego pierwszym jest wejście na ścieżkę wiedzy. Po drugie, kiedy człowiek wkracza na ścieżkę wiedzy, uświadamia sobie, że Ketu jest reprezentantem wiecznego czasu. A jaki jest czas? Czas jest jedną z energii Pana. To boska moc, to nie tylko kwestia materii, niektórych elementów, to już boska moc.

Dlatego nie ma silniejszej siły niż ta. Ponieważ czas porusza wszystko na swoich orbitach, wszystko ma swoje orbity, a czas przesuwa wszystkie żywe istoty i martwe obiekty na swoich orbitach. We wszystkim jest cykliczny ruch na tym świecie. Nie można tego zatrzymać.

Ale dusza, sama dusza, ma duchową naturę, ma inne związki z czasem. Dla niej czas istnieje jako zamrożona substancja dla duszy. Kiedy żywa istota wchodzi do świata duchowego z materialnego świata, istnienie w tym materialnym świecie było dla niej jedną chwilą. Czas ciągnie tylko świat materialny, z tego powodu cierpimy, powstaje cierpienie. Ponieważ czujemy, że wszystko się kończy.

Jeśli ktoś zaczyna dostrajać się do Boga, on wchodzi do świata duchowego. Tak więc, pierwszą rzeczą, której się nauczy, jest to, że Ketu ma związek z czasem. Po drugie, nauczy się, jak współpracować z czasem. Nie można uciec, więc musimy współpracować. Osoba zaczyna współpracować z czasem, a zatem istnieje tylko jeden sposób na uniknięcie chorób związanych z Ketu. Ma zacząć poważnie traktować Słońce i zacząć obserwować reżim dnia i dietę.

Jeśli dana osoba zaczyna to robić poważnie, to niewątpliwie ma mocne strony, aby wewnętrznie walczyć z problemami. To pierwsza rzecz, którą musi zrobić. Po drugie, musi zacząć studiować czas, musi zobaczyć, że wszyscy ludzie umierają. Niektórzy nawet nie wiedzą, że jutro umrą. Trzeba zrozumieć, że życie to poważna sprawa, można umrzeć w każdej chwili, dlatego trzeba podjąć poważną działalność, a nie bzdury.

Jeśli dana osoba ma cel w życiu, natychmiast depresja spada, znika, już nie istnieje. Automatycznie chce wstać wcześnie, to samo dzieje się w ten sposób. Innymi słowy, taki jest łańcuch leczenia. Musisz zaakceptować dobroć, że istnieje prawo sprawiedliwości a po drugie, kiedy już zacząłeś dobrze żyć, są siły, ale wciąż jest depresja, musisz chcieć mieć jakiś cel w życiu.

Skoro tylko mężczyzna zbudował dla siebie ten łańcuch, wszystkie choroby związane z depresją, apatia, obniżenie odporności, onkologia i wszystko inne związane z Ketu, co wymieniłem, to już nie jest bardzo zmartwioną osobą. Nawet jeśli nie wyzdrowieje z tej choroby, co często się zdarza, że jednak pozostanie do końca życia w dobrym stanie umysłu, będzie szczęśliwym, wesołym, aktywnym człowiekiem.Choroby układu nerwowego, które rozwijają się pod wpływem Ketu

Jakie funkcje w ciele mają związek z Ketu? Przede wszystkim musimy zrozumieć, że to, co wpływa na największe naruszenie, to kiedy łamiemy reżim dnia, naruszamy zasady żywienia, nie jemy na czas. Kiedy jesteśmy w konflikcie z czasem, przede wszystkim cierpią te funkcje, które regulują nasz organizm. Ponieważ sam w sobie wpływ czasu oznacza regulację. Przypuśćmy, że mamy regulację reżimu snu, reżimu diety, wszyscy dobrze to znacie, że w zasadzie większość ludzi śpi w nocy. Jest to regulowane przez Słońce. Kiedy Słońce zachodzi, automatycznie czas sprawia, że żyjące stworzenia śpią. Kiedy wschodzi Słońce, czas sprawia, że wszyscy nie śpią z pomocą Słońca. Słońce jest bronią czasu. Widzimy więc, że istnieją wzorce, zaczynamy się do nich dostosowywać, a tym samym stajemy się silniejsi. Kiedy bardzo dokładnie badamy o te wzorce, mamy regulację wewnętrznych funkcji w ciele.

Tak więc pierwszą rzeczą, która cierpi, gdy osoba nie obserwuje się tych funkcji w ciele, gdy nie ma reżimu dnia, jest system nerwowy. Załóżmy, że wydarzenie miało miejsce dla osoby, a ona nie chce tego znieść, mówi: nie, nie chcę. I natychmiast, po pierwsze, czuje słabość całego ciała. Zaczyna cierpieć na układ nerwowy, ponieważ jest bezpośrednio związany z regulacją, tj. subtelne ciało umysłu, jest w bardzo silnej zależności od Słońca, ponieważ ma również ognistą naturę, a subtelne ciało umysłu reguluje układ nerwowy i funkcje hormonalne w ciele. Dlatego, przede wszystkim u takich osób cierpi układ nerwowy, układ hormonalny, tj. te systemy, które są związane z regulacją naszego życia. Dlatego, jeśli cierpi układ nerwowy, układ hormonalny, należy natychmiast pomyśleć o tym, czy dana osoba przestrzega reżimu dnia. I czy ma w głowie jakieś myśli, które podważyły jej poczucie istnienia.

Na przykład, dana osoba żyła dla swojego syna, syn umiera, jej życie staje się bez znaczenia. Lub żona bardzo kochała swojego męża, jej mąż wyjechał do innej a życie znowu traci sens. Gdy wartości są tymczasowe, tj. przywiązujemy do wartości czasu, myślimy, że jest najważniejszą rzeczą w naszym życiu, to naturalnie, że jesteśmy w bardzo niebezpiecznej sytuacji. Załóżmy, że mamy bardzo bogaty biznes, produkcję, w każdej chwili może on zostać zniszczony w czasie. Jeśli jesteśmy silnie przywiązani, to z tego wynika wewnętrzna niesprawiedliwość i zaczyna cierpieć na układ nerwowy.

To samo, powiedzmy, że ktoś jest nocną sową - wszystko go nie obchodzi, jest nocną sową, chce iść spać późno, basta. To wszystko. I kiedy powoduje to pęknięcie krążenia mózgowego, pojawia się choroba nadciśnieniowa, w wyniku tego, że osoba po 10 godzinach kładzie się spać, jej układ nerwowy nie odpoczywa a ona czuje stałe zmęczenie. Czuje stałą słabość. Myśli stale: jak ciężko jest żyć. Jest tak przywiązana, że sam pomysł, że trzeba iść do łóżka wcześniej, sam w sobie, jest dla niej śmiertelny, jak gdyby bez tego nie można żyć. Innymi słowy, takie rzeczy są proste, ale jeśli ktoś jest silnie przywiązany do czegoś, zawsze ma konflikt z czasem, musi być ostrożny w swoich nadmiernych przywiązaniach.

Musimy przeanalizować, do czego jesteśmy najbardziej przywiązani, co najbardziej lubimy. W Wedach napisano, że tam gdzie osoba doświadcza największej przyjemności, to z tego powodu doświadczy przede wszystkim cierpienia. Dokładnie tak samo jak przyjemność. Dlatego wszystko na tym świecie ma swoją równowagę.

To odnosi się do materii. Wiedza nie jest substancją materialną. Wiedza jest substancją duchową. Na przykład, jeśli ktoś pragnie szczęścia, im bardziej pragnie szczęścia, tym jest szczęśliwszy, nigdy z tego powodu nie będzie cierpieć, ponieważ jest to substancja duchowa. Jeśli ktoś ma prawdziwą wiedzę, a nie wiedzę materialną. Jest wiedza materialna. Na przykład osoba całe życie bada, jak kopuluje szarańcza, napisała rozprawę na ten temat, a na końcu jej mózg jest już zablokowany w tym temacie i zaczyna strasznie z tego powodu cierpieć. Zaczyna porównywać ludzi z szarańczą.

Dlatego wiedza materialna, gdy osoba nie jest oparta na duchowej mocy, to wręcz przeciwnie, prowadzi do złudzeń a osoba bardzo cierpi z tego powodu.

Na przykład choroba taka jak schizofrenia jest chorobą nieudanych filozofów, ludzi, którzy w swoim czasie byli dotknięci przez złe pomysły. Są bardzo daleko, ale w złym kierunku. W rezultacie zintensyfikował się egoizm , tj. wycofali się do siebie, a jednocześnie nie chcieli się z nikim komunikować, prowadzili samotny tryb życia, ale jednocześnie ich egoizm stale się powiększał. Duchowa moc nie rosła, ale wzrastało samolubstwo, a nie rozum w dobru, ale rozum w niewiedzy. I taka osoba nie chce nikogo słyszeć, nie chce niczego słyszeć, przeciwstawia się wszystkim wokół siebie i staje się schizofrenikiem.

On żyje tylko w swojej głowie i nic go więcej nie obchodzi. Tworzy własną rzeczywistość, żyje w niej i nie rozumie niczego, co dzieje się wokół. On wchodzi w inne subtelne wymiary, zaczyna tam żyć, chociaż na Ziemi ma żyć w naszych wymiarach, a nie w subtelnych. Możemy wykorzystać tę wiedzę w naszym życiu, ale nie możemy iść tam z naszymi głowami. Jeśli ktoś studiuje wiedzę duchową oznacza wiedzę, która prowadzi do oczyszczenia, aby poprawić swoje życie, a ostatecznie do wyzwolenia z materialnej egzystencji, co oznacza, że dana osoba korzysta z tej wiedzy, zwiększa korzyści.

Im więcej wie, tym mniej cierpi. Ale jeśli chodzi o jakąkolwiek materialną substancję, wszystko dzieje się na odwrót, im bardziej człowiek coś wykorzystuje, tym bardziej cierpi z tego powodu. Oznacza to nie tylko wykorzystanie losu, ale także nadmierną chęć jego wykorzystania. Powiedzmy, że jest tak wiele do zrobienia z losem, ale chcę o wiele więcej, w tym przypadku będzie cierpienie, to wszystko.Jakie jest pragnienie śmierci?

To bardzo ważna kwestia. Chcę wymienić to, czym jest pragnienie śmierci, różne warianty tego, abyś wiedział. Jest wszędzie. Powiedzmy, że człowiek siedzi, chce odpocząć, usiąść, to jest pragnienie śmierci. Chce się rozciągnąć, to pragnienie życia. Jeśli ktoś myśli w pracy, kiedy ta praca wkrótce się skończy, jest to pragnienie śmierci. Jeśli myśli że chce pracować, że czas jest krótki, to pragnienie życia. Jeśli dana osoba wstaje, wcześnie budzi się i chce wstać z łóżka, to pragnienie życia, jeśli dana osoba chce leżeć nieruchomo w łóżku, jest to pragnienie śmierci.

Pragnienie śmierci oznacza, że funkcje zaczną się rozpadać, ciało będzie zdenerwowane, podstawowe funkcje, układ nerwowy, funkcje hormonalne zostaną zakłócone. Jeśli osoba podczas posiłku chce bardzo ostrożnie żuć jedzenie i znajduje się w spokojnym stanie, jest to pragnienie życia. Jeśli jest niespokojna, chciwa, to pragnienie śmierci. Jeśli osoba podczas intensywnej komunikacji z inną osobą chce nawiązać tę komunikację i chce, aby wszystko się dobrze skończyło, nawet jeśli nie są dobrze traktowane, jest to pragnienie życia. Jeśli chce czegoś przeciwnego, zerwać związek i przestać się komunikować, oznacza to pragnienie śmierci.

Jeśli ktoś popełnił zły uczynek, żałuje, to pragnienie życia, jeśli nie chce żałować, jest pragnieniem śmierci. Jeśli człowiek chodzi bezpośrednio, to jest to pragnienie życia, jeśli ktoś idzie pochylony, pragnienie śmierci. Jeśli dana osoba nie chce obserwować reżimu dnia, jest to pragnienie umrzeć, jeśli osoba chce obserwować, pragnienie życia. Jeśli kobieta chce zachowywać się jak kobieta, pragnienie życia, jeśli chce zachowywać się jak mężczyzna, pragnienie śmierci. Jeśli mężczyzna chce zachowywać się jak mężczyzna, pragnienie życia, chce zachowywać się jak kobieta, pragnienie śmierci.

Na przykład, kobieta uderza pięścią w stół i mówi: "dość, mówiłam ci", to jest pragnienie, aby umrzeć, dlatego jej hormonalne funkcje natychmiast zaczną być sfrustrowane, cierpi system nerwowy. Jeśli mężczyzna, w tym samym czasie, kiedy to zrobiła, przygnębiony ogląda telewizję, to jest pragnienie, aby umrzeć. Jeśli jednak jest spokojny, nic nie mówi, wszystko będzie dobrze, a więc pragnienie życia. Kobieta może być emocjonalnie niezrównoważona, mężczyzna może być bardzo zły, ale kobieta nie powinna być nadmiernie rozgniewana, a mężczyzna nie powinien być niezrównoważony emocjonalnie.

Mężczyzna może bardzo wybuchnąć na pomysł jakiejś zasady, ale jeśli staje się bardzo wrażliwy: "oh, nie podoba mi się to", to nie znaczy, że nie jest tak, jest to pragnienie śmierci. Jeśli kobieta staje się zbyt rozgniewana, zaczyna przysięgać: "załatwię to dla ciebie", to jest pragnienie śmierci. Kiedy kobieta zachowuje się w ten sposób, ma na myśli dokładnie odwrotną rzecz. Od razu traci kobiece hormony i doświadczają choroby. Podobnie, gdy mężczyzna zachowuje się w ten sposób, jego męskie hormony spadają.Ciała odpowiedzialne za długowieczność

Mamy trzy ciała odpowiedzialne za długowieczność. Wszystkie są również związane z Ketu. Kiedy Ketu pojawia się w silnym okresie, wpływa na te narządy hormonalne. Pierwszym z nich są gruczoły nadnercza, które są odpowiedzialne za ton psychiczny osoby. Jeśli dana osoba ma optymizm, to gruczoły nadnercza działają normalnie.

Drugą jest wątroba, która odpowiada za sprawiedliwość. Jeśli dana osoba widzi, że życie jest sprawiedliwe, wtedy wątroba działa normalnie. Jeśli ktoś uważa, że życie jest niesprawiedliwe, wtedy wątroba działa źle. Osoba szybko się starzeje.

A trzeci organ to narządy płciowe. Narządy płciowe, jeżeli mężczyzna spełnia swoją funkcję męską, tj. bierze odpowiedzialność za kobietę wtedy zwiększa siłę życiową samą w sobie. Jeśli stanie się nieodpowiedzialny, zmniejszy się.

To samo, jeśli kobieta wejdzie w stan uległości, pokory, zwiększy jej witalną moc w sobie. Jeśli wyjdzie z tego stanu i chce zrobić wszystko po swojemu, zmniejsza jej witalność. Dotyczy to narządów płci żeńskiej. Dlatego na przykład niepłodność często wynika z antagonizmu z płcią przeciwną. Co więcej, może być ukryta, nawet z poprzednich wcieleń. Często kobieta czuje się zimna lub obrzydliwa dla płci przeciwnej, wtedy są one zaburzone funkcje hormonalne, nie mogą już normalnie rodzić dzieci.Jak wpływ czasu przejawia się poprzez Ketu?

Wszystko wydarza się pod wpływem silnych czynników, a jednym z najsilniejszych czynników jest wpływ Ketu, gdy dana osoba cierpi pozbawienia ich życia. Czuje, że wszystko się skończyło, nie ma już znaczenia. Pod tym wpływem upadły nawet najsilniejsze osoby. Czas, jest potężny nad wszystkimi, a najsilniejsza osoba może utracić samokontrolę. Powiedzmy, Arjuna. Bhagawad-gitę zaczyna Arjuna na polu bitwy, ujrzał przed sobą jego mistrza sztuki wojennej, widział swoją rodzinę, widział także wielkich wojowników, jego przyjaciół po drugiej stronie bitwy, miał mistyczne moce, mógł walczyć z nimi wszystkimi i wygrać. Ale został pokonany przez smutek, ponieważ nie chciał ich zabić.

I Kryszna opisał wszystko co musi się zdarzyć, powiedział, że nie miał z tym nic wspólnego, w ogóle, to nie jego sprawa. Ci wojownicy już dawno skazali się na śmierć przez to, co zrobili. Powiedział, że umrą i tak w tym samym momencie, w którym mają umrzeć, czy będzie uczestniczyć w walce, czy nie, ale jeśli nie będzie uczestniczył w tej walce, nie będzie działał zgodnie ze swoją naturą wojownika a do tego będzie nieszczęśliwy i straci szacunek innych. A jeśli będzie uczestniczyć, będzie miał szczęśliwe życie. On ma wybór.

Czas, stawia wszystkich przed wyborem, nawet bardzo silne osobowości się psują. Sam podział, nie oznacza to, że osoba nie wytrzyma próby czasu. Sam test oznacza, że dana osoba musi wejść w stan złamania. Dlatego nie ma w tym żadnych problemów, problemem jest to, jak człowiek opuszcza ten stan, jakie wnioski wyciąga, jak będzie postępować dalej w życiu. I zgodnie z tym, może bardzo zmienić swoje życie, tak czy inaczej.


Jak zapobiegać nowotworom?

Po pierwsze, musimy zrozumieć, że wynika to z faktu, że został on już zaprogramowany z poprzedniego życia, jeśli w tym życiu osoba zachoruje na raka, częściej niż nie, już istnieje to w horoskopie. Zasadniczo człowiek może zrobić cokolwiek w tym życiu, ale istnieje możliwość, że nie zachoruje na raka, nawet jeśli można zachorować. Jeśli staje się on wyższy niż wpływ niższych gun, tj. jeśli wznosi się do guny dobroci, to częściej nie rozwija on na raka, staje się po prostu szczęśliwy, pomimo faktu, że Ketu przychodzi do niego w pewnym momencie, a osoba wchodzi w stan doświadczany na granicy śmierci.

Ale on żyje szczęśliwym życiem a śmierć przychodzi do niego naturalnie. Wypadek, powiedzmy. Śmierć jest prosta, wie, że może umrzeć w tym czasie, czuje to. Osoba, która jest pacjentem cierpiącym na raka, traci całą swoją siłę, cierpi i ogólnie, traci wszelkie zrozumienie rzeczy, dlaczego żyje, dlaczego takie cierpienie, za co. Wieczny czas nadal prowadzi ją do stanu, w którym musi zrozumieć, że nie jest władcą tego świata, że jest więcej sił niż jego fałszywe ego, niż jej samolubstwo. Gdy człowiek, zaczyna czuć, że jest bezradny ale jest na platformie dobra, a drugi jest w nieświadomości, ich wynik będzie inny. Jeden wzniesie się na wyższe planety po śmierci, drugi na niższe.

Mechanizm powstawania raka jest następujący. Człowiek po prostu żyje własnym życiem, ale nie wznosi się do wyższych trybów. Nie wznosi się do dobroci, po prostu żyje, a ponadto, w zależności od tego, w jakiej gunie się znajduje, tak będzie działała na niego ta planeta. A kiedy przychodzi Ketu, osobie po prostu nieoczekiwanie przytrafia się jakiś stres. A po tym stresie wszystko spada na nią. Wszystko, co miała, zaczyna się przewracać i wydaje jej się, że to jakieś nieporozumienie, myśli: tak, to nonsens, teraz trochę się nadwerężę i wszystko będzie dobrze. Ale nic nie staje się normalne. W tym momencie, kiedy potrzebuje finansów, nie pracuje normalnie, mówią, "cóż, to kolejny taki tydzień", dokładnie w tej chwili jej zdrowie się psuje, pogarsza, przez ten tydzień nie może chodzić, w końcu zostaje wyrzucona z pracy. Myśli, że to prawdopodobnie wypadek.

I tak jeden wypadek za drugim, aż w końcu wpada w depresję, bo nie chce pogodzić się z tym, że aktywne życie ją opuściło, musi zrobić coś innego, samoświadomość, że nie znajdzie normalnej możliwości istnienia w głównym nurcie, w planie, w którym żyła. A taka osoba, jeśli nic nie zrozumiała z wydarzeń, które jej się przydarzyły, zaczyna wpadać w stan depresji. Zaczyna wchodzić w silny kontakt z siłą ignorancji a złośliwy guz jest niejako bytem, który cieszy się, jest tak niską formą życia, która cieszy się czyimś ciałem, którego nie można chronić.

Siła czasu niszczy połączenie ciała subtelnego z ciałem wulgarnym w jakimś miejscu ciała i przez to miejsce wchodzi jakaś subtelna esencja, zaczyna karmić się, która zaczyna żyć w tej osobie. A więc nie sposób go stamtąd wybić, bo połączenie ciała subtelnego w tym miejscu, przez te kanały, meridiany, zostało już przerwane pod wpływem czasu. Czas wysyła człowieka do innego cyklu istnienia, do innego ciała. Ale osoba myśli, że to wszystko przypadek, nonsens, teraz operacja zostanie wykonana, coś innego i wszystko będzie dobrze. Czasami tak, czasami ten guz jest zjawiskiem przejściowym, można to wyleczyć.

Ale jeśli jest poważny, nie ma lekarstwa. Może to trwać 5 lat, 10 lat, tak działa ta siła czasu. Jak bardzo człowiek powinien tego doświadczyć, tyle on doświadczy. Ale ogólnie może pocieszyć fakt, że umieramy od urodzenia. Nie młodniejemy. Chociaż niektórzy myślą, że są coraz młodsi. To jest ich złudzenie. To jest mechanizm złośliwych guzów.Dlaczego występują choroby wątroby?

Wiele innych chorób związanych z marskością wątroby, występuje również w wyniku wpływu czasu. Człowiek powinien odczuwać brak prawdy, aby mocno się nad tym zastanowić. Kiedy osoba choruje na wątrobę, czuje, że nie ma prawdy, jest w tym jakaś niesprawiedliwość. Ponieważ wątroba, gdy jest słaba, staje się bardzo wrażliwa na kontakt z kimś innym, z wolą kogoś innego. I czuje wolę wielu ludzi na sobie, wydaje jej się, że bardzo trudno jest żyć. A kiedy człowiek wchodzi z takie napięcia, zaczyna rosnąć tkanka łączna w wątrobie, jako bariera ochronna przed uderzeniem tych sił, które zaczynają wywierać na nią presję.

Tak więc osoba stopniowo traci wątrobę i odczuwa jakąś niesprawiedliwość, jakby nie było prawdy. I to uczucie pozostaje w pamięci, gdy rodzi się w nowym ciele i całe życie poświęca na pozbycie się tego uczucia. Pamiętała w swojej śmierci ile niesprawiedliwości, zastanawiała się czy istnieje prawda, a potem zaczyna szukać prawdy. Wszystkie choroby powstają nie na darmo, takie są nasze badania.

Ale czasami nie ma lekarstwa. Wszystko zależy od celu tej choroby. Jeśli jej celem jest odebranie nam życia, to musimy być spokojni. Jeśli dana osoba czuje nieodwracalność, to jest to wpływ Ketu, czuje, że w rzeczywistości jest to "ta sama" choroba, czuje nieodwracalność, więc nie ma potrzeby, trzeba się uspokoić, trzeba w tym momencie zająć się sensem życia. Musi wyrzec się wszystkiego, musi zrobić dokładnie tyle, ile wystarczy, by mogła po prostu żyć. I musi odejść od biznesu, handlu, edukacji i w tym momencie po prostu zacząć myśleć o Bogu. Ponieważ ten czas jest przeznaczony na to, a wtedy poczuje się szczęśliwa.

O królu Parikszicie

Był taki święty król, nazywał się Pariksit i był władcą całej ziemi. I uczynił całą ziemię ogrodem kwitnącym. Rządził bardzo dobrze, jest jednym z najlepszych władców ziemi ostatniej epoki. A kiedyś, będąc w lesie, tak się złożyło, że musiał odczuwać silne pragnienie, zawsze był bardzo zrównoważony i kontrolował swoje uczucia a raz się zdarzyło, że trafił do chaty z bardzo wielkim świętym, który siedział w głębokiej medytacji, był w transie, nie zauważył nikogo wokół siebie.

Pomimo tego, że jego oczy były półotwarte, a on niejako patrzył wtedy dokładnie w tym kierunku, tak to zrobił los, wszedł, spojrzał na niego jak mędrzec i pozdrowił go (mędrcy, oni zwykle nie reagują mocno), a on bardzo grzecznie go zapytał: po prostu pozwól mi się napić, bo czuję, jestem spragniony. A ten mędrzec w żaden sposób nie zmienił swojej pozycji i tak się złożyło, że Maharaja Pariksit po raz pierwszy w życiu rozgniewał się, a obok niego leżał martwy wąż, wziął tego węża, podniósł go i zarzucił na szyję tego mędrca w proteście i wyszedł.

A jego syn, ten mędrzec, również był bardzo poważnym świętym, chociaż był bardzo młody, miał 12 lat, a może 13 lat, był bardzo młody i niedoświadczony, ale mimo to posiadał ogromną siłę. Kiedy dowiedział się, że ... kiedy zobaczył, co się stało, przeklął tego króla, aby umarł w ciągu 7 dni od ukąszenia węża. A kiedy ten święty obudził się z medytacji, zrozumiał wszystko i poszedł do króla, powiedział, że faktycznie jestem strasznym grzesznikiem, ponieważ jest ojcem człowieka, który pozbawił cały świat najlepszego władcy, ponieważ nie można było już zapobiec tej śmierci, nie ma oporu przed takimi przekleństwami. A kiedy Maharaj Pariksit dowiedział się o tym wszystkim, zrezygnował z rządzenia światem, natychmiast zrezygnował z władzy i udał się do świętego miejsca a tam bardzo święta osoba powiedziała mu 7 dni bez przerwy, w noc i dzień, wszyscy, którzy się tam zgromadzili, nie jedli ani nie pili, słuchali tam Śrimad Bhagavatam, to jest wzniosłej wiedzy o Bogu. Opowiadał o wszystkim, o tym, jak powstał wszechświat itp., A siódmego dnia z wyższych planet przyleciał ogromny wąż, ugryzł tego króla i król  umarł. Poszedłem do świata duchowego. Był absolutnie spokojny, najlepszym władcą, absolutnie bogatym człowiekiem według naszych standardów, miał wszystko co mogło być na tej ziemi.

Miał wiele pałaców, szczęśliwe życie i wszystko, co chcesz, co możesz sobie wyobrazić, i stracił wszystko w ciągu jednej sekundy. On sam zrezygnował z tego wszystkiego, nie mając do tego żadnego przywiązania, po prostu wykonał jeden gest ręki. Nikomu nawet nie udało się niczego zrozumieć, po prostu włożył stroje klasztorne, złożył rozkazy i wyszedł, nawet nikomu niczego nie wyjaśnił, aby nie wywołać niepotrzebnej paniki. Dlatego musimy zrozumieć, jak postępować w jakiej sytuacji, to jest prawidłowe rozumienie rzeczy.Dlaczego trzeba pamiętać o śmierci?

Jedną rzeczą, którą musisz zrozumieć bardzo wyraźnie, jest to, że wszyscy myślą, że nie umrą. Każdy, kto istnieje, żyje na tej ziemi, każdy wierzy, że nie umrze. Wyjaśnię. Gdybyś myślał, że umrzesz, nie spędziłbyś sekundy w ten sposób, nie byłbyś bezczynny ani bezradny przez sekundę. Kiedy dana osoba zdaje sobie sprawę, że umrze, oznacza to absolutne napięcie wewnątrz. Ktokolwiek kiedykolwiek doświadczył tego stanu, zrozumie o czym mówię. Jeśli ktoś wierzy, jest w ogromnym stanie odpowiedzialności. Ten stan jest osiągany tylko przez wielkich świętych.Jaki jest sens życia zgodnie z pismami wedyjskimi?

W Wedach napisano, że ostatecznym sensem życia jest pamiętanie o naszym wiecznym związku z Bogiem. A wieczny związek z Bogiem to miłość, relacje miłosne. Kiedy człowiek osiąga miłość Boga, jest to sens w jego życiu, jego ostateczny cel. Tak jest napisane w Wedach. Potem traci wszystkie problemy, które na niego wpływają.

 


Czy dusza występuje po śmierci ze zmarłymi krewnymi?

Nigdy nie spotkałem nigdzie, że dana osoba spotyka się ze zmarłymi krewnymi po śmierci. Okres wcielenia jest inny dla wszystkich. Ktoś może wcielić się za sto lat, ktoś może za dwieście, czy pięćset, ktoś w ciągu roku inkarnować, ktoś w ciągu trzech miesięcy.

Oczywiście, wszystko to zostanie szczegółowo opisane, ale w Wedach, jako całość jest opisane, nie określa, kto konkretnie przyjdzie do ciebie. Wtedy ludzie już rozwijają tę wiedzę, uczą się, opisują. Są ludzie, którzy studiują subtelny świat, widzą, jak to wszystko idzie, widzą piekło, jak człowiek umiera, kto do niego przychodzi. Najważniejsze jest zrozumienie zasady.Czy leczyć słabe widzenie?

Ogólnie rzecz biorąc, musimy próbować używać tego, co jest, co jest dane przez Boga. Ale jeśli to nie wystarczy, musisz pomyśleć o tym, jak leczyć. Ale jednocześnie musisz być bardzo ostrożny. Na przykład, oczy są bardzo w kontakcie z subtelnym ciałem, to jest to, co jest najtrudniejsze do leczenia. Dlatego może się zdarzyć, że wykonasz operację, a wtedy wizja znów powróci do poprzedniej i stanie się jeszcze bardziej zdegradowana. Lub, np. będziesz żyć z dobrym wzrokiem pewną częścią życia, a na starość będzie się bardzo pogarszać ze względu na fakt, że była operacja.

Nie mogę dokładnie powiedzieć, jak to będzie działać w przyszłości dla ciebie, ale wiem dokładnie jedno, istnieją metody leczenia, które powinny być traktowane ostrożnie, dokonaj tego wyboru. Wszystkie chirurgiczne metody leczenia są metodami, które należy traktować bardzo ostrożnie. Możesz wybrać tę metodę leczenia, ale musisz być bardzo ostrożny. Aby zobaczyć, kto to robi, w jaki sposób, w jakich warunkach, potrzebujesz go w całości, czy też nie, i lepiej sobie z tym poradzić. Takie ryzyko.

Życie ludzkie, to bardzo duża wartość, dlatego nie chodzę na stół operacyjny, bo nagle coś się tam wydarzy, istnieje ryzyko, dlaczego ryzykować, że umrzesz lub oślepniesz? Dlatego lepiej być zadowolonym z tego, co jest, mam moje oczy i to wystarczy.


Rodzaje medytacji

Ogólnie medytacja podzielona jest na dwie grupy. To jest osobowa medytacja i bezosobowa medytacja. Obie medytacje prowadzą do wyzwolenia z materialnej egzystencji. Osoba, która zajmuje się bezosobową medytacją, jest uwolniona od wszelkiego cierpienia i znajduje się w stanie szczęścia, ale jednocześnie nie czuje się sobą i nie komunikuje się z żadną osobą. Jest po prostu w stanie szczęścia i nic więcej. I jest w tym stanie na zawsze. Jest ciągle w stanie szczęścia. Ta sama osoba, która zajmuje się osobową medytacją, tj. medytuje o osobowości Boga, w tym przypadku wchodzi do świata duchowego i tam kontynuuje aktywne życie. Każdy powinien sam wybrać rodzaj medytacji, którą chce wykonać.

Kryszna mówi w Bhagavad-gicie, że należy wybrać spośród dwóch rodzajów medytacji osobową. A on mówi, że wielu ludzi, którzy są zaangażowani w bezosobową medytację, mimo wszystko, zmienia zdanie pod koniec ich życia i zaczyna angażować się w osobowe medytacje.

Medytacja kosztuje więcej niż wiedza praktyczna. Wiedza teoretyczna stoi poniżej wiedzy praktycznej, a ponad wiedzą praktyczną to medytacja.

Powyżej medytacji jest prawdziwy kontakt z obiektem. Przypuśćmy, że jeśli osoba już widzi Boga, nie potrzebuje medytować. Medytacja oznacza znalezienie połączenia, koncentrację umysłu.

Istnieje pięć rodzajów medytacji. Medytacja przez słuch, wzrok, smak, zapach, dotyk. W każdym razie osiąga sukces . Medytacja przez ucho jest najskuteczniejsza, ale najtrudniejsza do osiągnięcia.

Ucho oznacza, że człowiek słucha, śpiewa święte imię lub czyta święte imię Boga, słucha go bardzo uważnie. Medytuje przy uchu. Kiedy osiąga sukces dzięki swojej medytacji, on, wymawiając Święte Imię zaczyna postrzegać Je jako Samego Boga. Jest to uważane za najbardziej skuteczną medytację, ponieważ dźwięk jest największą siłą niszczycielską i twórczą we wszystkich światach materialnych. To za pomocą dźwięku, stworzony został materialny świat. Dźwięk pierwszy zaczął się rozprzestrzeniać. ... Dźwięk dał istnienie formacji planet, a wszystko inne dało siłę, dźwięk Brahmy. Zaczął czytać mantrę Gajatri, dźwięk ten zaczął rozprzestrzeniać się po całym wszechświecie, zaczęły się te formacje.


Opracował: Vaisnava-Kripa das

 
Powrót >>>     
Udostępnij:
   
 
Czytaj także:
Wpływ Jowisza na zdrowie
Wpływ Wenus na zdrowie
Wpływ Rahu na zdrowie
Wpływ Merkurego na zdrowie
Wpływ Saturna na zdrowie
 
 
 
Copyright © 2017. All Rights Reserved.  Created by Future Project