Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

astrologia

twój prawdziwy znak zodiaku

zgodność małżeńska

porady astrologiczne

kamienie astrologicznie dopasowane

yantry

kamienie astrologicznie

 
 
 
 
 
 
 
regulamin strony
 
 
Astrologia i Zdrowie
 
Remedia
 
 
materialy inne
 
kontakt
ciasteczka
 
 
   Autor: Na podst. wykładów Olega Torsunova
dodał: admin    opublikowano: 2021-01-10    przeczytano: 1419077
kategoria: Astrologia i Zdrowie
 
Powrót >>>     
 
Wpływ Słońca na zdrowie
 

Tematy: Wpływ Słońca na losy człowieka. Wpływ Słońca na ludzkie zdrowie. Wpływ Słońca na układ harmoniczny. Wpływ Słońca na umysł. Wpływ Słońca na serce. Choroby Słońca i oczu. Dlaczego rozwija się ciepło ciała? W jaki sposób sukces w życiu zależy od Słońca? Leczenie przez Słońce. Dlaczego ludzie oglądają telewizję? Dlaczego przydatne jest ghee? Słońce w znakach zodiaku. Astygmatyzm. Karma i wychowanie dzieci. Jak możesz być szczęśliwy dzięki pomocy Słońca? Nawet gdy człowiek umiera, może pozostać szczęśliwym. Relacje z toksyczną osobą. O której porze dnia powinno się leczyć Słońce? Dlaczego potrzebujemy wiary?Ci, którzy nie mają duchowej siły, często nie mają dobrego ognia trawienia. Ponieważ jeśli ktoś jest uspokojony, gdy ma dobry ogień trawienia, najczęściej nie potrzebuje niczego w życiu, czuje się już tak dobrze. Dlatego bardzo trudno jest uzyskać wszystko naraz, zdrowie i szczęście, duchowe i osobiste. W tym celu konieczne jest zrozumienie wielu rzeczy, aby tak się stało.

Często w niższych centrach siła Słońca w człowieku, powoduje że rozwija on poczucie godności, sam w sobie czuje się szczęśliwy, nie wkładając w to żadnego wysiłku. I dla niego żyć jest w zasadzie dobrze, bez względu na warunki ... tj. lubi żyć i chce odnieść sukces w społeczeństwie, jakąś pozycję.

Jeśli ogień w środkowych centrach jest silny, to osoba jest skłonna żyć dla ludzi, jest skłonna zrobić coś dobrego dla innych, a jednocześnie będzie miała dobry ogień trawienia.

A jeśli na niższych centrach ogień jest silny, to osoba ta będzie miała bardzo silne funkcje hormonalne.

Jeśli w wyższych centrach ogień człowieka jest silny, wtedy będzie miał tendencję do oczyszczania świadomości , tj. angażować się w duchową praktykę. 


Wpływ Słońca na los człowieka

Najważniejszym ogniem jest taki, który daje osobie możliwość dążenia do samorealizacji, ponieważ ten ogień zmienia wszystko później. Zmienia się zarówno na niższych, jak i na środkowych centrach, i wspiera ogień w wyższych ośrodkach. Jeśli ktoś naprawdę pragnie radości i szczęścia dla wszystkich wokół siebie, rozwija ogień w wyższych ośrodkach. Jeśli dana osoba chce pomóc innej osobie nie tylko chwilowo, ale naprawdę, poważnie, rozwija się w wyższych ośrodkach. Jeśli osoba stara się zmienić swoje życie i swoich bliskich ludzi na lepsze, i zdaje sobie sprawę, że sukces zależy od jego samodoskonalenia w życiu swoich bliskich ludzi, rozwija ogień w wyższych ośrodkach. I oczyszcza się, głęboko oczyszcza.

Słońce daje ci zdolność działania. Powiedzmy, że siłę rozsądku daje Merkury i Jowisz na różne sposoby, ale Słońce daje możliwość działania w tym samym umyśle. Słońce daje nam możliwość działania. Umiejętność działania jest przekazywana ludziom przez ludzi. Jeśli ktoś źle traktuje ludzi, Słońce nie daje mu możliwości działania. Jeśli bardzo ktoś chce żyć dla innych, to będzie miał dobre Słońce. Raczej, ile chciał w poprzednim życiu. W tym samym życiu zależy od jego prawdziwych pragnień. Pragnienie człowieka zmienia się w zależności od siły umysłu. Jeśli umysł idzie we właściwym kierunku, umysł także ... moc umysłu determinuje wydarzenia podstawowe w życiu, przeznaczenie człowieka. Jeśli dana osoba ma właściwy umysł we właściwym kierunku, jej los staje się czysty i jasny. Jeśli umysł jest zły ... koncepcja umysłu jest zła, to los osoby jest pogarszany przez złe wydarzenia. Ale zdolność do pokonania tych wydarzeń pochodzi od Słońca. Ile Słońca ma z nami kontakt.

Słońce daje miłosierdzie działaniom człowieka. Jeśli dana osoba jest dobra dla wszystkich ludzi i dla Boga , to w tym przypadku ma w sobie ogromną siłę działania, to połączenie ze Słońcem jest bardzo silne. Taka osoba nie ma ochoty na chorobę. Zatem skłonność do zachorowania zależy od tego, jak dobrze ktoś traktuje innych. Jeśli ktoś jest zły w stosunku do innych, będzie chory. Jeśli dana osoba jest dobra dla innych, wtedy będzie zdrowa. W ten sposób Słońce kontroluje siłę życiową w ciele.

Ponieważ siła życiowa jest rozprowadzana w ciele przez rdzeń kręgowy, Słońce jest silnie związane z rdzeniem kręgowym. Ponadto, Saturn jest również związany z rdzeniem kręgowym, ale Saturn daje osobie siłę nerwową, tj. zdolność do pracy, a Słońce daje siłę, zdolność do radości z pracy. Oznacza to, że Słońce daje siłę do radości. Bez radości praca nie ma sensu. Jeśli dana osoba pracuje bez radości, oznacza to, że nikt nie potrzebuje jej pracy. Ona przyniesie mu chorobę i cierpienie  i wszystkim innym ludziom.

Co sprawia, że praca jest ponura? Tylko z jednego powodu. Kiedy chęć do pracy nie leży w chęci pomagania innym, ani w pragnieniu wypełnienia obowiązku w życiu, ale w pragnieniu zarobienia pieniędzy. Kiedy człowiek wchodzi w taki stan, wówczas głównym znaczeniem jego pragnienia pracy są zarobki, co oznacza, że nieuchronnie doprowadzi do tego, że będzie działał z pasją. Będzie bardzo nerwowy, napięty i straci moc Słońca, dobrą moc Słońca, dobry wpływ Słońca na siebie. To jest chorobą naszego istnienia, to jest najważniejsza choroba - taka jest chęć wzbogacenia się, osoba otrzymuje bogactwo lub ubóstwo w swoim losie, w zależności od jej działania. Kiedy człowiek myśli, że wszystko zależy od niego, jak dobrze zarabia pieniądze, w tym przypadku podlega wpływowi siły pasji. Ta siła jest największą chorobą, z powodu której wszystkie choroby się pojawiają.Wpływ Słońca na ludzkie zdrowie

Według Wed, siła namiętności jest siłą, która nie powstaje z sufitu, nie tylko dlatego, że jest siłą, która jest fundamentalną siłą egzystencji w świecie materialnym. Istnieją trzy podstawowe siły: moc dobroci, moc pasji i ignorancji. Jeśli ktoś ma w głowie pojęcie "chcę być bogaty, zrobię to sam" lub "chcę czegoś, chcę być sprytny i zdobyć to sam", tj. osoba wierzy, że może sama obrócić ten świat, wchodzi w stan pasji, myśli, że może coś zmienić w tym świecie.

Jeśli ktoś wierzy, że sam nie może nic zrobić, ale polega na wyższych mocach i chce służyć tym siłom, wchodzi on automatycznie w dobroć.

Co to znaczy, czy jest to pasja czy dobroć? Osoba nie może żyć samodzielnie na tej ziemi, ponieważ jesteśmy kontrolowani przez subtelne siły, przez każde z naszych działań. Te subtelne siły działają w trzech warstwach.

Pierwszy, najwyższy zbiór, wiąże się z ludźmi, którzy żyją dla innych, a nie dla siebie. Natychmiast, tacy ludzie, wchodzą w stan dobroci, oznacza to, że siły te zaczynają ich kontrolować, a człowiek nie może niczego zmienić w swoim życiu. Jeśli działa w ten sposób, nie może dłużej być nieszczęśliwy, nie może mieć złych przyjaciół i nie może mieć złego przeznaczenia, nie może mieć złego stanu zdrowia. Ponieważ jest pod wpływem tych sił, tylko przez pojęcie samo w głowie. Nie zmienia niczego w życiu, tylko zmienia koncepcję, mówi: chcę żyć dla innych. Wszystko, natychmiast wpada pod wpływ dobrej mocy Słońca. Słońce działa na niego dobrze. W rezultacie ma zdolność do działania we właściwym kierunku, ma siłę. I w niepotrzebnym kierunku nie będzie miał siły. Będzie szybko postępował w swoim życiu. Tacy ludzie są dziś bardzo rzadcy.

Drugi zbiór ludzi. Większość ludzi jest w stanie, który daje siłę pasji. Kiedy ktoś mówi: muszę więcej pracować i zarabiać więcej pieniędzy, w tym przypadku popada w stan pasji. I zaczyna się konfliktować z energią słoneczną, z energią działania. W rezultacie jego rdzeń kręgowy zaczyna cierpieć, ma problemy z ogniem w ciele lub jego trawienie maleje. Dzieje się tak, ponieważ osoba popada w pesymizm, czuje, że nie spełnia pragnień, które ma w życiu. Albo odwrotnie, osoba czuje, że los jest korzystny dla niej, dostaje więcej mocy i w tym przypadku będzie miał nadmiar trawienia, nadmiar ognia w ciele, to zwiększa kwasowość, potem ma wysokie ciśnienie krwi, itp. A depresja pojawia się, gdy dana osoba jest w stanie pesymizmu. Dlatego musimy zrozumieć taką rzecz, że to jest pragnienie, aby po prostu mieć więcej, rodzi natychmiast kontakt z tymi siłami, a wszystko inne idzie automatycznie, i kiepskie zdrowie i wszystko. I ta orientacja jest bardzo trudna do pokonania. To nie jest łatwe.

 

Wpływ Słońca na układ harmoniczny

Słońce kontroluje wszystkie najważniejsze funkcje ciała. Funkcje hormonalne są bardzo ważnym aspektem naszego życia. Jeśli funkcje hormonalne nie działają dobrze, nastrój natychmiast się pogarsza. Słońce daje moc aktywności hormonalnej. Tj. siła jest określona przez Słońce. Jak będą działać, w jaki sposób korzystamy z tej energii, zależy od naszych pragnień. Na przykład tarczyca wiąże się z wrażliwością osoby, z jej emocjonalnym podłożem. Jeśli ktoś chce wszystkiego dla siebie, ma oczywiście emocjonalne pochodzenie, podczas gdy on jest silny, żąda od wszystkich rozbawienia, wszyscy go kochają, wszyscy się do niego uśmiechają. Jeśli tego nie zrobią, tarczyca zaczyna cierpieć. Zwiększona funkcja, energia tarczycy nie może wyjść, gromadzi się dzięki sile Słońca. Siła ognia gromadzi się w tarczycy. Dlaczego? Ponieważ nikt nie chce kochać, nie ma z kim się skontaktować. Jeśli ktoś mówi: "jesteś dobra", natychmiast energia wychodzi, osoba uśmiecha się. Jeśli jej powiedzą: "Nie wiem, czy jesteś dobra", ona to gromadzi. I występuje zwiększona nadczynność tarczycy.

Podobnie, zwiększona funkcja trzustki występuje w wyniku tego, czego dana osoba nie wybacza lub nie może wybaczyć. Kiedy dana osoba znajduje się w stanie przebaczenia, tj. nie ma napięcia w związku, trzustka działa dobrze. Ale jeśli ktoś chce cieszyć się drugą osobą, bo ma siłę w trzustce, ale nie chce wybaczyć, ze względu na fakt, że ma zbyt dużo egoizmu, zaczyna cierpieć z powodu zwiększonej funkcji trzustki. W wyniku tego dochodzi do zapalenia trzustki i procesów zapalnych.

Albo, powiedzmy, żeńskie organy hormonalne, kojarzą się z uczuciem dobroci, czułości, piękna, są to ... uczucia troski, ale jeśli kobieta jest samolubna, mówi: "będę się tobą opiekowała, kiedy zawsze będziesz o mnie dobrze rozmawiać, jeśli źle mnie potraktujesz, wtedy nie będę się tobą opiekować, ja będę cię niegrzecznie traktować". I jak tylko osoba się rozbuja, energia gromadzi się w przydatkach, ale nie ma gdzie iść, natychmiast pojawiają się procesy zapalne. I co należy zrobić? Trzeba wypełniać swoje obowiązki, wiedzieć, co człowiek powinien robić, jak postępować właściwie, a potem, w ten sposób, wygładzać relacje. Ponieważ natura zaaranżowała się w ten sposób, kobieta ma zdolność robienia tego naturalnie, jeśli robi to, co właściwe, nie jest to dla niej trudne, jeśli robi to na swój własny sposób, tak jak kobiety robią to dobrze. Mężczyzna postrzega to jako bardzo duże działanie, bardzo silne i bardzo docenia.

Podobnie, jeśli mężczyzna naturalnie działa w stosunku do kobiety, kobieta bardzo wysoko to ceni. Ale jeśli mężczyzna nie chce robić tego co dla niego dobre, powoduje bardzo silną reakcję przeciwną. Dlatego nasze relacje determinują wszystkie procesy zapalne w ciele i wszystkie ulepszenia funkcji, wynika to z relacji między ludźmi.
Wpływ Słońca na umysł

Słońce kontroluje serce i oczy. Oczy są połączone ze Słońcem, ponieważ Słońce jest silnie związane z umysłem. A oczy - to jest główne narzędzie dla umysłu, ponieważ umysł ma ognistą naturę, a jeśli my, na przykład, moglibyśmy zobaczyć ciało umysłu, zobaczylibyśmy tylko kłębek ognia, z którego promienie biegną w różnych kierunkach. Promienie to nic innego jak moc naszych zmysłów. Nasze uczucia kierują się nie tylko do wnętrza, ale także na zewnątrz. Dlatego są jak promienie, tj. możesz spojrzeć na osobę ... patrz, człowiek może się rozgrzać od spojrzenia, albo będzie mu jakoś ciężko. Widok ma ognistą moc skierowaną na zewnątrz. A człowiek będzie miał taką ... ognistą strukturę, jeśli spojrzy się na subtelne ciało umysłu. Ale nie można tego zobaczyć za pomocą żadnego urządzenia, ponieważ ma ono bardziej subtelną naturę niż atomy, protony i wszelkie funkcje falowe. Jest to bardzo delikatny element, który nie może być podzielony. Dlatego wszystkie studia nad mocą umysłu ograniczają się do eksperymentów elektromagnetycznych.


Dlatego to ciało umysłu, które ma ognisty charakter, odżywia się słońcem. Jeśli człowiek pragnie szczęścia dla wszystkich w swoim życiu, to automatycznie, ma mocny umysł. Umysł jest rekrutowany przez energię słoneczną, przez ogień, jest rekrutowany przez ognistą moc. Jeśli dana osoba nie chce szczęścia, wówczas umysł nie zyskuje mocy ognia, a osoba odczuwa słabość umysłu. Słabość umysłu oznacza złą pamięć, słabe wykonanie, brak umiejętności postrzegania świata w radosnym świetle. Wszystko to wiąże się z naszymi oczami. Ponieważ przez oczy, w zasadzie, wszystkie informacje do osoby dochodzą. Ze świata zewnętrznego zasadniczo postrzegamy wszystko oczami i uważamy, że jest to podstawa naszego istnienia. Ale głębsza moc, którą otrzymujemy jest przez słuchanie. Słuchanie jest podstawą ludzkiej egzystencji, ponieważ najgłębsza informacja, zrozumienie, jak żyć, nie dostaje się przez oczy, ale przez uszy. Ale ludzie, którzy mają duży i silny umysł, wysoko rozwinięty umysł, ale umysł słabo rozwinięty, tacy ludzie, mogą być nazywani sprytnymi lub bardzo inteligentnymi, ale spryt i inteligencja to różne rzeczy.

Człowiek jest bardzo inteligentny, naturalnie ma energię słoneczną wewnątrz siebie, umysł jest bardzo rozwinięty, ponieważ w przeszłości dobrze robił dla ludzi, ale umysł określa prawidłowość osoby, do jakiego stopnia żyje poprawnie. A osoba, która jest bardzo sprytna, wiele może wiedzieć, ale w tym samym czasie, nie chce aby ich wiedza była do wykorzystania dla innych, pomagała innym, wtedy taka osoba nie może zostać uznana za uzasadnioną, nawet jeśli oni wiedzą wszystko, co istnieje na tej ziemi. Niech wie wszystko, ale jeśli nie może po prostu oderwać od siebie czegoś dla innej osoby, w tym przypadku cała jego wiedza jest zerowa. Ponieważ ta wiedza nikomu nie pomoże.

Jaki jest pożytek z osoby, która nie chce niczego dać? Tak więc? Naturalnie jej ogień nie gaśnie, on się gromadzi. Tacy ludzie mają wiele chorób pod koniec życia. Choroba hipertoniczna, z powodu skąpstwa, choroba skąpstwa. Kiedy dana osoba nie daje swojej siły innym. Choroby skąpstwa, zawsze jest zwiększona ilość ognia: zwiększona kwasowość, procesy zapalne, gorączka w ciele, podwyższone ciśnienie krwi. Jak leczyć takie choroby? Musimy żyć dla innych, wtedy wszystko to minie natychmiast.Wpływ Słońca na serce

Słońce rządzi przede wszystkim sercem. Tak więc, serce, zjada moc miłości, piękna i harmonii. Jeśli ktoś nie kocha nikogo, nie otrzymuje ognia w sercu. Jeśli ktoś nie rozumie, czym jest piękno, nie otrzymuje też ognia w sercu. Brak zrozumienia piękna łamie rytm serca, brak zrozumienia czym jest miłość, narusza dopływ krwi. Jeżeli dana osoba nie chce dać od siebie i chce wziąć, zwiększając liczbę startów ... ogień w sercu zwiększy procesy związane z gromadzeniem substancji w sercu, wynikiem jest przerost serca, mięśnia serca, zwiększenie zawartości rozszerzonej serca. Mówią "człowiek o wielkim sercu". Ale w złym kierunku. Należy to wziąć pod uwagę, jeśli masz takie choroby, musisz zrozumieć, że Słońce ma tutaj bardzo wielkie znaczenie, ponieważ Słońce działa na nas. To nie znaczy, że Słońce jest złe, jest na odwrót, musisz spróbować zmienić swój stosunek do ludzi. Ponieważ Słońce będzie dobre, kiedy będziemy dobrzy. Kiedy jesteśmy dobrzy dla wszystkich, Słońce też jest dobre. Kiedy dobrze traktujemy reżimy dzienne , Słońce jest również dobre. To trzeba wiedzieć.Choroby Słońca i oczu

Choroby oczu są również związane ze Słońcem. Dlaczego? Ponieważ jeśli nie chcesz nikogo widzieć, będziesz ślepy. Z czego robią się mdłości? Od tego, czego dana osoba nie chce widzieć. Czego nikt nie chce zobaczyć i co? Zły człowiek nie chce widzieć, ale dlaczego nie chce tego widzieć, ponieważ nie chce pogodzić się ze swoim przeznaczeniem. Czym jest przeznaczenie? Są to działania, które przychodzą do nas dzisiaj, przychodzą i mówią ci słowa twojego męża, syna, znajomych lub zupełnie obcych, mówią ci: jesteś złym człowiekiem. W różnych odmianach wszystko wygląda inaczej. I jest taka wewnętrzna walka. Ale jeśli tak, zaczynamy wykorzystywać nasz umysł w tej walce i zaczynamy wiercić inną osobę naszymi oczami, tak, w tym przypadku mamy choroby oczu. Jeśli ktoś mocno chce pomóc mu stać się dobrym, robiąc to oczyma, robiąc dziury w głowie, używając umysłu, nic dobrego się nie stanie. Przez oczy przechodzi ta brudna siła ognia, która prowadzi do problemów, pojawiają się choroby oczu.

Dlaczego pojawia się krótkowzroczność? Z faktu, że osoba w poprzednim życiu nie chciała patrzeć w przyszłość, nie chciała żyć z czymś poważnym, nie wykorzystała swego ostatniego życia do końca, do końca. Co decyduje o dalekowzroczności? Z faktu, że człowiek jest nadmiernie spięty w swoim życiu, przywiązuje zbyt dużą wagę do szczegółów, których nie potrzebuje szczególnie w życiu, tj. zagłębia się w nich. Taką osobę można porównać z człowiekiem, który szuka klucza pod kolumną z latarką, ale zgubił go w innym miejscu, gdzieś z boku. Pytają go po co szuka a on, że jest tam po prostu lżej, chce go lepiej widzieć, a potem pójdzie tam obok, gdzie jest ciemno, nic nie widzi, ale być może jest szansa, że go tam zgubił. I najpierw zagląda pod filar. Wtedy człowiek dostaje dalekowzroczność, z takim spojrzeniem. W pewnym sensie żyje, wykonuje pewne czynności, które są mu łatwe do wykonania, bardzo skrupulatnie, ale co najważniejsze, tego czego potrzebuje nie robi.Dlaczego rozwija się ciepło ciała?

Słońce świeci blaskiem ciała. Czym jest lśnienie ciała? Błyskiem. Jeden człowiek mówi: wyglądasz dziś świeżo, a oni mówią do kogoś innego: jesteś dzisiaj trochę zielono-żółty, brązowy, czarny, w zależności od tego, jakie emocje przytłaczają daną osobę. Blask ciała oznacza radość i szczęście. Kiedy osoba jest szczęśliwa, błyszczy, gdy osoba jest nieszczęśliwa, jest mroczna, nudna. To tylko blask umysłu, to siła umysłu. Co więcej, nie widzimy umysłu, ale odbija się on na skórze. Widzimy odbicie na skórze, zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio. Po pierwsze, moc umysłu naprawdę trwa, światło umysłu pochodzi od osoby i wydaje się jasne. Drugim punktem jest to, że moc umysłu, to powoduje, że się zmieniasz ... krążenie naczyń skóry zwiększa się samo, tj. to samo w sobie występuje w wyniku wpływu tej siły. Dlatego też ... uzyskuje się jaśniejszy odcień twarzy. Osoba o ciemnej twarzy może wyglądać bardzo jasno, a osoba o jasnej twarzy może wyglądać bardzo ciemno. Możesz to wszystko zobaczyć, obserwować i wyciągać wnioski. Dlatego ciało świeci tym, którzy mają wiele radości. Kiedy dana osoba ma dużo szczęścia, jest bardzo promienna. Kiedy dana osoba ma mało szczęścia, jest nudna.

Powinniśmy studiować to wszystko poważnie. Co powoduje gorączkę w ciele? Fakt, że mamy coś w życiu, co nie działa i nie przyjmujemy tego z pokorą. Jeśli dana osoba działa w określonym kierunku, chce coś zrobić w życiu, ale nie może, ona ma dużo ognia, jak może to wykorzystać? Nie możesz żyć dla siebie, to nie działa, to Bóg nie pozwolił ci czegoś zrobić. Osoba nadal to robi, ale nie denerwuje się, ponieważ wie, że bardzo trudno jest zmienić świat wokół niej.

Kiedy człowiek żyje dla siebie, coś robi, a to mu się nie udało, to jest śmiertelny cios dla niego. Myśli: cóż, wszystko jest złe, nie wyszło. I chce to zrobić jeszcze raz, i znowu to nie działa, a potem, jeśli jest mały ... jeśli silnie się akumuluje, to po takim rozczarowaniu następuje jakieś poważne zaostrzenie choroby. A jeśli chodzi o małe rzeczy, to jest tak wiele różnych przeziębień, procesów zapalnych w ciele. Stąd katar, choroby gardła, choroby oskrzelowe, tchawicy, żołądka. Wszystko zależy od centrów, w których nastąpiła reakcja. Jeżeli osoba nie ma zrozumienia to rozwija całą filozofię, że w końcu rząd jest winny itp. Jeśli się zdenerwuje, nie będzie miała czasu na jedzenie, albo coś innego, wtedy żołądek będzie cierpieć. To kończy się tym, że dana osoba po prostu kogoś nienawidzi.

Po prostu Słońce odpowiada za procesy zapalne, tj. jakie organy będą ranione, jest związane z innymi rzeczami. Wszystkie planety są połączone z narządami. W zależności od magazynu naszej jakości związanej z tą planetą, będziemy chorzy.

Wyliczmy wszystkie narządy, które są bezpośrednio połączone ze Słońcem. Oczy, moc serca, układu tętniczego, żółć, ilość żółci i wydalnicza funkcja śledziony, ilość czerwonych krwinek zostanie zależy to od Słońca, aktywność mięśni systemu, to znaczy, ile energii jest w mięśniach. Nie ile oni są w stanie pracować, ale ile energii. Sama konstytucja ciała. Ludzie, którzy chcą dla wszystkich dobra i szczęścia, zwykle mają dużą, silną konstytucję, szerokie rysy twarzy, ciała i tak dalej. Ci, którzy są skłonni do siebie, są mniej ... Wszystko zależy od poprzednich wcieleń.

Słońce nadaje kościom miękkości i sprężystości. Jeśli kości są twarde, pękną, wtedy Słońce jest słabe. Wysokość osoby też, im więcej Słońca, tym wyższa. Prawe oko kobiety jest słoneczne, a lewe oko mężczyzny.W jaki sposób sukces w życiu zależy od Słońca?

Musimy zrozumieć, że Słońce nie żartuje z nami, to absolutnie żadna żartobliwa planeta. Mówi: chcesz działać, zmusić się do działania, daję ci to, dostaniesz pożyczkę z banku. Bank Słońca to siła życiowa, najbogatszy bank, jaki istnieje w tym wszechświecie. Ponieważ daje witalność, mówi: proszę, weź siłę życiową, jeśli nie chcesz jej używać poprawnie, będziesz mieć choroby, cierpienie, zły wygląd, brak szczęścia, bogactwa, sukcesu itd. Odbierz i podpisz. Co więcej, wszystkie karmy są różne, tj. Słońce daje energię aby stać się bogatym, ale karma zdrowotna już się skończyła. Odnosi się to do ludzi, którzy szybko wydali tę karmę, nadal ciągną sobie pieniądze, ale psuje im się zdrowie, a oni myślą, że będą go kupować za pieniądze, aby je wyleczyć. Zdrowie to umiejętność działania w tym świecie; Bóg odbiera możliwość działania lub dawania. Lekarz leczy ale czasem to nie działa, bo osoba nie ma pozwolenia na zdrowie, prawda? Tak się dzieje.

Zdarza się, że lekarz nie jest w stanie, nie ma siły, aby przezwyciężyć chorobę, i ona myśli: Ja pójdę do innego, bardziej dobrego. Potem myśli: nie, w naszym kraju nie ma dobrych lekarzy, muszę leczyć się za granicą. I tu pojawia się chiński specjalista w akupunkturze, czy ktoś inny, zacznie się goić. Istnieją narzędzia, takie leki, które pomogą na chwilę, a człowiek nadal robi źle i choroba staje się jeszcze gorsza. Dlatego osoba powinna przede wszystkim wykorzystać to leczenie jako okazję do uzyskania pomocy w celu osiągnięcia właściwego celu. Nie po to, aby pozbyć się problemu i nadal żyć jak do tej pory. Nie mamy racji co do medycyny, nie rozumiemy, co to jest.

Medycyna - nie jest to pocieszająca zabawka, którą otrzymuje dziecko, aby przestać płakać. Medycyna jest bardzo poważną rzeczą, która daje ludziom możliwość poprawy. Jeśli dana osoba po prostu nie ma wpływu na choroby, aby poprawić zdrowie, mówi do Boga: "tak, chcę być dobrym człowiekiem, jestem zmęczony cierpieniem, chcę żyć nie dla siebie, dla wszystkich". A kiedy ma szansę odzyskać siły, potem on o tym zapomina.

Słońce nie sprzeciwia się nam, aby dać nam siłę, traktowanie osoby zależy od mocy Słońca. Słońce nie ma nic przeciwko dawaniu władzy, pytanie brzmi, ile jesteśmy w stanie wziąć to na serio. Jeśli uważamy, że ta moc jest udzielana, aby nadal żyć w taki sam sposób, jak żył, nie ma sensu w tym.

Oparzenia występują również z powodu słabego wykorzystania słońca. Najczęściej jest to spowodowane złością i okrucieństwem. Kiedy człowiek jest po prostu zły, ma wewnętrzne oparzenia. Kiedy dana osoba postępuje okrutnie, może mieć zewnętrzne oparzenia.

Udar słoneczny powstaje z chciwości człowieka; człowiek w skąpym stanie jest wtedy, gdy nie może wypuścić słońca z siebie. Promienie słoneczne, gdy wychodzą z radością, gdy człowiek się raduje, słońce wychodzi od niego. Kiedy przestaje się radować, gromadzi się. Kiedy jego Słońce się nagromadzi, otrzymuje udar słoneczny. Osoba mówi: chcę dużo energii, bardzo chcę. Słońce mówi: "nie ma problemu, weź to". Nie mogła nosić. Od chciwości.

Procesy zapalne, choroby zakaźne, tyfus są również związane ze Słońcem. Zapalenie opon mózgowych jest również związane ze Słońcem.

Rozpacz - to z braku słońca nie ma siły działania, bo nie może żyć dla innych ludzi, rozpacz, frustracja, a wszystko to też z powodu braku Słońca. Są oczywiście inne przyczyny związane z innymi planetami, ale gdy nie ma żadnej mocy, gdy dana osoba jest w takim stanie, że nie ma siły, to jest "brak zasilania" związany ze Słońcem.

Naruszenie dróg żółciowych, zaburzenia ciśnienia, przepływu krwi, kołatanie serca i zmniejszenie częstości akcji serca - za to odpowiada osłabione Słońce.

Bóle głowy, migreny, nie są całkowicie połączone ze Słońcem, ale po części. Powstaje także brak radości w życiu. Są połączone z Saturnem. Jeśli dana osoba postępuje bardzo męcząco, jeśli nie podoba jej się to, co życie czyni z niego lub kogoś innego, jego skurcze pojawiają się w naczyniach. Jeśli nie lubi robić nic dla nikogo, to w rezultacie jest pozbawiony możliwości robienia, traci zdolność do pracy. Jest to związane z Saturnem.

Samo Słońce jest związane z siłą krążenia krwi, tj. wywołuje nie tylko skurcze, zmniejsza się cyrkulacja krwi z migreną, jest to spowodowane tym, że dana osoba nie chce dawać nikomu radości. Jeśli dana osoba nie daje radości, jej krążenie krwi jest zakłócone. Stąd bóle głowy. Występuje zaburzenie krążenia mózgowego. Powiedzmy, że dana osoba ma wiele pragnień, wiele pragnień się kumuluje, ale nie chce robić nic, to w jednym miejscu krążenie krwi jest zmniejszone, ale w innym się podnosi.

Jeśli ktoś chce dużo, ma dużo energii, chce dużo zrobić, ale z jakiegoś powodu życie opiera się jego działaniom, tj. nie pracuje dla innych, ale dla siebie, wtedy wzrasta ciśnienie krwi. Stąd powstają i choroby jamy ustnej, są też połączone ze Słońcem, ale nie bezpośrednio, tj. Słońce daje energię dla choroby.

Jeśli chodzi o stosunki zewnętrzne, osoba zaczyna cierpieć z powodu braku woli; nie polega na własnej sile, czuje, że nie wystarczy jej w życiu, jeśli Słońce ma słabe. Zaczyna bać się innych ludzi, ich siły, zdolności upokarzania. Nie boi się ich cech ludzkich, ale po prostu ich energii, obawiając się, że inni mają więcej energii niż ona, są silniejsi od niej. W tym przypadku uzależnia się od innych. Nie ma mocy do działania. Mówi: "Cóż, jeśli myślisz, że to powinno być zrobione, zrób to sam, ale nie zrobię tego. Nie mam siły". Przenosi odpowiedzialność z siebie na innych. W ten sposób staje się od nich zależna. Tak więc powstaje wiele takich różnych problemów.

Zmniejszenie trawienia, zmniejszony apetyt osoby, jeśli nie ma wystarczającej ilości szczęścia w życiu, energii słonecznej. Wzrok, opór organizmu jest osłabiony, omdlenia, zawroty głowy, choroby skóry są również związane z brakiem Słońca, ponieważ skóra jest organem ochronnym. Jeśli dana osoba ma mało radości, po pierwsze, cierpi na tym system ochronny, to jest skóra. Skóra, gdy zaczyna cierpieć, staje się nadmiernie wrażliwa, ponieważ osoba jest skonfrontowana z psychiczną energią otaczających ludzi. Ma zwiększoną wrażliwość skóry. Pochodzi z przeszłych żyć, kiedy człowiek nie zrobił wystarczająco dużo dla innych dla ludzi, żył, nie dawał wystarczająco dużo radości, wtedy ma tak zwiększoną wrażliwość skóry, która prowadzi do chorób skóry. Kiedy wypełniasz organizm Słońcem, wówczas leczy się choroby skóry. Choroby klimatyczne są również związane z brakiem słońca.

Energia słoneczna jest wypełniona takimi kamieniami jak perły, rubiny, żółte i pomarańczowe kamienie, miedź jest również wypełniona energią słoneczną o złej jakości, złoto przenosi więcej czystej energii słonecznej w sobie. Ale złoto samo w sobie ma moc związaną z pieniędzmi i przemocą. W tym względzie musimy obawiać się złota. Złoto zawiera w sobie dwie siły: energię błogości, czysty metal, a z drugiej strony, siła tego jest taka, że łączy się z nią dużo brudu.Leczenie słońcem

Czym jest ogólnie leczenie? Dlaczego mówimy, że z pomocą Słońca człowiek dostaje zdrowie?

Leczenie w dobroci oznacza palenie choroby. Jest lekarstwo w pasji i leczenie w ignorancji. Leczenie w ignorancji oznacza, że ciało jest przekazywane do funkcjonowania w niewiedzy, tj. w tym przypadku ciało zużywa mniej energii. Dlatego wszystkie procesy są letargiczne i dlatego nie ma procesu zapalnego. Ludzie mówią, powiedzmy: chcesz być wyleczony, po prostu pij mocz i to wszystko. Zaczyna pić, wchodzi w stan niewiedzy, jego choroba jest spowolniona. Albo mówią, że hormony to tylko ... hormony. To samo się dzieje.

Albo antybiotyki. Czym są antybiotyki? Są związane z pleśnią. Wszystkie grzyby są w ignorancji. Oni, te grzyby, wszystkie pleśnieją, oszukują odporność człowieka. W rezultacie mikrob umiera, a funkcje immunologiczne pacjenta maleją. Im bardziej osoba zażywa antybiotyki, tym niższa jest jej funkcja odpornościowa. Grzyby to najniebezpieczniejsze żywe stworzenia, jakie tylko istnieją w tym wszechświecie. Ponieważ działają podstępem. Jeśli dana osoba oszukuje innych, to jest również dotknięta takimi chorobami.

Na przykład, dermatoza jest bardzo trudna w leczeniu, prawie niemożliwa do leczenia, takich grzybów, które niszczą skórę u ludzi. Te same grzyby, ponieważ są połączone z zewnątrz ale także wewnątrz. Są one pokonywane tylko dzięki mocy Słońca i Jowisza. Kiedy dana osoba stara się o wiedzę duchową, a także o Słońcu, jednocześnie zostaje wzmocniona, ta moc jest w stanie wygrać. Jowisz daje zdrowy rozsądek. Zdrowy rozsądek to siła odporności. Odporność jest konieczna dla osoby tylko po to, aby utrzymać życie, ale życie jest niezbędne dla osoby, aby mogła się rozwijać. Jeśli dana osoba nie chce postępu w życiu, traci odporność. Niewłaściwe rozumienie rzeczy powoduje słabą odporność.  

Leczenie Słońcem jest paleniem choroby. Jeśli osoba zamraża chorobę, ta terapia jest w niewiedzy. Jeśli dana osoba leczy chorobę poprzez stymulowanie ciała, np. bóle pleców, zaczęli ją napromieniowywać, miała tam bardzo wysokie krążenie krwi, całe ciało zaczęło bronić się przed nadmiernym uderzeniem obcego obiektu. W rezultacie następuje powrót do zdrowia z powodu zwiększonej aktywności ciała, która następnie prowadzi do wyczerpania, właśnie w tym miejscu, w którym nastąpiło leczenie. Wtedy ta choroba staje się chroniczna, po takim leczeniu.

A uzdrowienie w dobroci oznacza palenie choroby. Spalanie obiektu, który spowodował tę chorobę. Najczęściej można leczyć się dobrym odżywianiem, organizowanie posiłków na czas oraz tych produktów, które są odpowiednie dla miejsca i czasu. Przez czas rozumiemy Słońce w zimie czy w lecie. A miejsce rozumiemy jako na południu lub północy, lub w twoim pasie klimatycznym.

Zabieg ten jest bezpośrednio wykonywany przez Słońce. Człowiek musi wybrać tę moc Słońca, która pasuje jego sile, jego wewnętrznej sile. Najczęściej, ponieważ mamy małą wewnętrzną moc, to Słońce, które nas uleczy, ma niewielką siłę. I jak to się określa? Przy pomocy spojrzenia. Jeśli patrzysz na słońce, to nie przecina ono oczu, a jednocześnie nie wydaje się zimne, dosłownie będzie pięć minut, może 5-10 minut możesz złapać tę lukę, w tym momencie musisz zacząć życzyć wszystkim szczęścia, a jednocześnie spójrz na Słońce. Trzeba myśleć, więc o Słońcu, jak o osobie, która daje błogosławieństwo, i musimy myśleć o tym, że musimy używać życia zgodnie z celem. W tym przypadku osoba otrzymuje od Słońca siłę, której nie może zrozumieć, ale da jej zdrowie. To leczenie jest bardzo tajne, ponieważ osoba tego nie rozumie. Uważa, że nic się nie zmieniło, w rzeczywistości Słońce jest największym medium. Wszyscy psychoterapeuci, którzy traktują nas z pomocą swojej siły, wszyscy biorą moc od Słońca. Dlatego największym medium jest Słońce, po prostu musimy w ten sposób przejąć moc.

Wszystkie rośliny, działają lepiej niż chemia, preparaty chemiczne. Bardziej przyjemnie jest być blisko osoby niż z lalką, prawda? Kiedy więc wyjaśniam takie rzeczy, robię się tak szalony, ale wyjaśniam to, ponieważ wiem, że wiele osób myśli, że Słońce jest martwe, nieżywe. Cała starożytna kultura wszystkich krajów opiera się na osobistych relacjach z planetami, które nas otaczają. Wszyscy ludzie znali naturę Merkurego, Słońce, Jowisza, Saturna. To nie było nazwane astrologią. Wszyscy ludzie wiedzieli, skąd pochodzi ta moc, ponieważ mieli czysty umysł. Ponieważ nasz umysł jest teraz zatkany reklamą, telewizją, serialami telewizyjnymi? Święty oznacza osobę czystą lub słoneczną. Święty człowiek daje radość.

 

Dlaczego ludzie oglądają telewizję?

Dlatego musimy zmienić nasz sposób życia. Nasz umysł staje się uwięziony, nie możemy już postrzegać słońca jako życia. Ludzie wszystkich nie mogą spostrzec, nie rozumieją, jaki obok nas rodzaj ludzi żyje, widzą tylko złe cechy, nie widzimy dobrego. Każda osoba ma absolutnie dobre cechy. Wszyscy ludzie, wszystko jest absolutne. Ponieważ dusza jest z natury bardzo czysta. Pochodzą ze świata duchowego. W świecie duchowym nie ma złych cech, są tylko dobre cechy, tylko absolutne szczęście, absolutna miłość, absolutne piękno. Wszystko w środku jest absolutnie piękne, ale w wyniku błędnych koncepcji, które wypracowaliśmy w życiu, źle rozumiemy znaczenie tego życia.

Człowiek musi rozumieć sens swego życia, ponieważ ma duchową naturę. Oznacza to, że wszystko w środku jest bardzo piękne, ale nie widzimy tego, prawda? Widzimy tyle błota w sobie nawzajem, ponieważ nie chcemy widzieć niczego dobrego, więc żyjemy tutaj. Ale jeśli ktoś chce widzieć dobro w innych, będzie tutaj, w niebie, na tej ziemi. Będzie w stanie całkowitej szczęśliwości i nie będzie miał żadnych problemów z pieniędzmi ani zdrowiem, jeśli zacznie żyć dobrze. To bardzo proste. Trzeba tylko zmienić pojęcie w głowie. Polityka przestanie interesować. Będzie tak dobrze. I nie będziesz musiał oglądać filmów i żyć ich życiem. Będziesz miał poczucie szczęścia w środku, nie będziesz musiał patrzeć, jak inni żyją, aby wypełnić to poczucie szczęścia.

Zewnętrzne życie nie przynosi szczęścia, trzeba żyć wewnętrznym życiem. Ponieważ duchowa natura oznacza wewnętrzny spokój. Dlatego osoba, gdy zaczyna kierować swoją siłę w sobie, zdaje sobie sprawę, że wszystkie problemy są wewnątrz, nie na zewnątrz, w tym przypadku odnajduje prawdziwe szczęście.  

Próbowaliśmy żyć życiem na zewnątrz i próbowaliśmy zmieniać innych, a nic się nie zmienia, wszystko pozostaje takie samo. Spróbujmy na odwrót. Dlaczego ktoś czyta modlitwę lub ma nastrój "Życzę wszystkim szczęścia"? Zaczynamy żyć wewnętrznie, zaczynamy rozumieć, że wszystko zależy ode mnie. Życzymy wszystkim szczęścia - oznacza to prawdziwe leczenie. Jeśli nie chcemy tego robić, oznacza to, że nie mamy zrozumienia rzeczy.

Czy wiesz, dlaczego ktoś nie osiąga czegoś takiego? Moc świadomości przechodzi przez uszy. Kiedy człowiek słucha, oznacza to, że moc świadomości zaczyna kontaktować się ze swoją świadomością. Moc mojej świadomości jest w kontakcie z waszą świadomością. Jeśli dana osoba nie słucha, tj. nie ufa, przychodzi po coś interesującego, tj. nie rozumie znaczenia, że istnieją pewne głębsze, poważne rzeczy, to znaczy, że osoba stawia przeszkodę. Moc mojej świadomości nie dociera. W uszach korki, bariera niewiary. Wiara jest konieczna ... wiara musi zostać sprawdzona. Ale jeśli ktoś w ogóle nie ma zaufania, jest to oznaką głupoty. Osoba musi najpierw zaufać, wysłuchać, a następnie wyciągnąć wnioski w swoim życiu. Jeśli dana osoba nie ufa wcale, jest to oznaką głupoty. Czasami, aby zrozumieć, potrzeba bardzo dużo czasu.


Medytacja na Słońcu nie oznacza po prostu patrzenia na Słońce lub powtarzania nazwy Słońca. Medytacja na słońcu oznacza medytację nad jakością Słońca. Nie ma sensu wielbić Słońca, to znaczy półbóg Słońca jest niewątpliwie bardzo wysublimowaną osobowością, a Najwyższy Osobowy Bóg żyje na Słońcu. Ale osoba nie powinna być nastawiona na poświęcenie swego życia Słońcu, osoba powinna po prostu wziąć przykład ze Słońca. Osoba musi świecić jak Słońce, to jest zrozumienie rzeczy. Jaki jest cel posiadania takiej osoby obok ciebie jako Słońce, jak Surya i nie zwracanie na niego uwagi? On daje życie wszystkim. Zobacz, ile szczęścia nam daje, okazji do szczęścia. Człowiek, czy mógłby całą moc Słońca do przejąć, będzie to absolutnie szczęśliwy, on nie będzie miał żadnych problemów czy zdrowotnych czy z innymi ludźmi. Rozwiąże wszystkie swoje pytania. Powiedzmy, że jeśli żona ma zły humor, on po prostu patrzy i ona zaczyna się śmiać. To jest moc Słońca i nie chcemy tego używać, ponieważ jesteśmy egoistami.

Nawet w zimie wyjdź, spójrz przez okno, poczuj Słońce, poczujesz ciepło natychmiast na swoim czole, więc? Dlaczego, jeśli dana osoba jest ciepła, położysz swoją rękę obok kogoś innego, jest ciepło, rozumiemy, że żyje. Słońce jest ciepłe, nie rozumiemy. Czy wiesz, skąd to się wzięło? Od skąpstwa. Na przykład, kto rozumie, że wody nie można wlać do kranu? Ktoś rozumie. Oznacza to, że dana osoba rozumie rzeczy takimi, jakie są. Ale sposób, w jaki nie chcemy przyznać, że wszystko jest nam dane przez nasze działania, nie chcemy rozpoznawać, że Słońce żyje. Używamy swoją moc, możemy opalać się w lecie, rozebrać, więcej ciepła jest nam dane, możemy rozebrać jak dobrze było, wszystko rośnie, cieszyć się owocami Słońca, ale nie chcemy się do tego przyznać. Dlaczego ktoś urodził się na pustyni? Ponieważ marnował zbyt dużo wody w poprzednim życiu. W rzeczywistości tak się dzieje.

Dlatego dana osoba jest chora, dlatego brak słońca w ciele. Teraz, możemy zobaczyć, 50-60% osób ma mało Słońca w organizmie, cierpi na choroby kręgosłupa, stawów, zmniejszenie lub zwiększenie ciśnienia, zaburzenia krążenia, te same choroby związane ze słońcem. Dlaczego? Ponieważ nie rozumiemy, źle traktujemy, nie szanujemy.

Co to znaczy szanować Słońce? Niektórzy znowu spędzą dzień czytając modlitwę Om Suryaya Namaha, a następnie stoją w kolejce do kiełbasy. Czym zatem jest Om Suryaya Namaha? Jeśli osoba wielbi Słońce, oznacza to, że powinna być jak Słońce, prawda? Jeśli nie jesteś jak Słońce, dlaczego udajesz, że go czcisz? Tak więc? Dlatego komunikować się z takimi osobowościami jak Surya, oznacza przyjmować ich cechy.

Zobacz, ile on daje nam siły, wiedząc, że jesteśmy niewdzięczni. Absolutnie. Przecież nikt wcześniej, prawdopodobnie nigdy nie myślał o tym, że światło słoneczne jest czyimś życiem. Czy dasz komuś pieniądze, jeśli myśli, że to nie twoje, a jego? Natychmiast coś wewnątrz staje się tak trudne, prawda? Surya daje wszystkim swoje światło, bez wyjątku, nawet jeśli nie rozumiemy, że to nie jest nasze.Dlaczego przydatne jest ghee?

Spróbuj określić obecność Słońca w żywności. Na przykład, w ghee (oczyszczone masło). Krowa jest najbardziej miłym zwierzęciem, więc masło krowie ma najsilniejsze ciepło, ogień ma działanie lecznicze. Ponieważ krowa narodziła się na ziemi z dwóch powodów. Pierwszy polega na urodzeniu cielaka, drugi na służbie ludziom. Krowa jest specjalnie urodzona, aby służyć ludziom. Dlatego w następnym życiu krowa zawsze staje się człowiekiem, zgodnie z karmą według przeznaczenia. One są w dobroci, ale są zwierzętami. Jest piosenka o tym dlaczego oczy krowy są smutne. Ponieważ zostaną zabite. To oznacza demoniczną cywilizację, kiedy przecinamy naszą matkę, która była specjalnie urodzona, aby dać nam życie i mleko. Jeśli żywa istota chce dawać, ale nadal jest w ciele zwierzęcia, rodzi się ona z krowy. I daje życie komuś, kto ma wspaniały umysł. Ale ten, kto nie rozumie, że ma ona wspaniały umysł, kroi krowę i staje się krową, aby potem zostać zabitym. To jest zrozumienie rzeczy. Dlatego mleko krowie pasuje do ludzi, ponieważ krowa miała takie pragnienie, nic nie jest zmarnowane na tym świecie.

Jeśli mamy pragnienie posiadania takiego męża, mamy takiego męża. Jeśli mamy pragnienie posiadania takich dzieci, mamy takie dzieci, na jakie nam pozwolił los. Wszystkie negatywne cechy, które powinniśmy mieć przez los, w naszych dzieciach też otrzymujemy. Ponieważ wszystko, czego chcieliśmy, jest zawarte w bliskich ludziach. Ale oznacza to tyle, ile robiliśmy dla innych ludzi. Dlatego, aby narodzić się geniuszem, musisz wiele zrobić dla innych ludzi. A co najważniejsze, nie angażujcie się w demonizm, który się kręci. To oznacza morderstwo. Nie uczestnicz w morderstwie. Musimy zrozumieć, że krowa rodzi się, by dać nam mleko. Mleko jest najzdrowszym produktem. Jeśli mówimy o leczeniu za pomocą ognia lub leczenia Słońca, powinniśmy porozmawiać o leczeniu z roztopionym i oczyszczonym masłem. Ta moc ognia gromadzi się w roztopionym maśle, mleko ma moc ognia, cała moc ognia jest w nim zebrana, w ghee.

W medycynie wedyjskiej ghee uważa się za najpotężniejszy lek. Nie ma silniejszej medycyny. Nie rozumiemy, jaka to moc, więc jej nie używamy. Wszystkie leki ajurwedyczne, przygotowane w dobroci, są przygotowywane na roztopionym maśle, tj. mieszanka ziół ze stopionym masłem, lek uzyskuje się w dobroci. Oznacza to, że lek będzie dawał ogień do przezwyciężenia choroby. Jeśli ktoś gotuje jedzenie na ghee, oznacza to, że ma mniejsze szanse na zachorowanie. A zwłaszcza w Twojej okolicy, ponieważ dużo zimna, Jeżeli dana osoba spożywa masło, je dużo (po południu trzeba dużo) jedzenie powinno być tłuste, w tym przypadku, to zawiesza się mniej i ma mniej chorób z zimna.

A w nocy każdego dnia trzeba posmarować ghee przedramieniem, te strefy i podudzia, po prostu zrób masaż, żeby niewiele zostało, każdego wieczoru każdy powinien to robić zimą, w takim przypadku będziesz w stanie uchronić się przed destrukcyjnym działaniem mrozu.

Przez przeznaczenie człowiek żyje w zimnym miejscu tylko dlatego, że w przeszłości, w poprzednich wcieleniach, traktował ludzi wokół siebie chłodno. Im cieplej dana osoba traktuje innych, tym cieplejsza jest jej okolica na całe życie. Ale nie denerwuj się, niektórzy ludzie mieszkają na biegunie północnym i śpiewają, że renifery są lepsze. Ponieważ wszyscy lubią swoje miasto bardziej niż inni, tak działa fałszywe ego... Ale tak naprawdę nie musisz nigdzie jechać, musisz mieszkać tam, gdzie mieszkasz. Tutaj możesz stać się szczęśliwy i ciepły. Zapewniam cię, że to lepsze niż mieszkanie gdzie indziej. Dlatego na tym polega kuracja słońcem.

Kuracja słońcem to kuracja samym słońcem, to kuracja ghee, to kuracja ziołami słonecznymi, które inaczej nazywamy przyprawami. A wszystkie te przyprawy i zioła mają swój słoneczny charakter. Istnieją takie siły, jak miłość, szczęście, piękno, dobroć, to znaczy, że jest tam moc Słońca. Miłość, szczęście, piękno, dobroć. Jeśli w roślinie jest taka cecha, to znaczy, że ma ogień w dobroci. A ta jakość tej rośliny zapewni zdrowie. Zdrowie uzyskuje się poprzez poprawę metabolizmu, funkcji hormonalnych i przepływu krwi w organizmie. Zabieg ten w dobroci oznacza, że leczone są przede wszystkim funkcje hormonalne, metabolizm i ruch krwi w organizmie, ruch płynu w organizmie.

Wzrost ognia w organizmie daje organizmowi możliwość przyspieszenia metabolizmu i usunięcia zbędnych substancji. W ten sposób następuje oczyszczenie. Wypalenie guza następuje tylko przez ciało subtelne, tj. guz nie jest spalony ... niektórzy myślą, że jeśli zaczną pić kwas solny, to guz zostanie spalony. Spalą siebie, organizm, a nie guza. Guz zostaje wypalony przy pomocy ciała umysłu. Nowotwory można leczyć tylko za pomocą ciała subtelnego. Dlatego gdy kamienie wpływają na ciało subtelne, wtedy guzy można leczyć kamieniami. Możesz leczyć ghee, czyli mieszanką ziołami, ale w tym przypadku musisz wziąć bardzo ogniste, mocne zioła. A także guz jest leczony na czczo, tj. akumulacja ognia. Ale to nie jest główna metoda, jest to metoda pomocnicza. Lepiej nie leczyć postem, ponieważ jest to niebezpieczne. W tym samym czasie siły w ciele są również wyczerpane.

Jest również leczony przy pomocy samego Słońca, jeśli dana osoba jest leczona słońcem i prawidłowo się dostosowuje, najszybciej spala guzy. To najskuteczniejsza metoda leczenia nowotworów złośliwych. Istnieją zioła, które mogą wypalić guz, ale jest to bardzo głęboka wiedza. Te zioła na ogół nie występują najczęściej w dobroci, ale są w stanie spalić guz. Jeśli w tym samym czasie dana osoba dostroi się i życzy wszystkim szczęścia, to jest to również zabieg przy pomocy Słońca. A ćwiczenia statyczne to niewątpliwie lekarstwo słoneczne.

Hatha Yoga jest leczeniem przez Słońce, moc Słońca. Kiedy osoba jest zaangażowana w hatha jogę, wzmacnia siłę dobroci w swoim ciele. Miła osoba, może długo pozostać w jednej pozycji. Jeśli ktoś ma mało dobroci, spokoju, to chce się ruszać, nie może usiąść w jednym miejscu. Kiedy człowiek dyscyplinuje się i zaczyna siedzieć, odprężać się, osiąga tę cechę - spokój. W ten sposób oczyszcza się, uzyskuje moc ognia, walkę z chorobami. Dlatego hatha joga to nie tylko uelastycznienie ciała i zwiększenie niektórych funkcji ciała przy pomocy określonej postawy, ale przede wszystkim leczenie umysłu. Ponieważ jesteśmy w pasji, umysł w zasadzie biegnie, chce biec. Kiedy ktoś usiadł na jakimś ćwiczeniu, jest to dla niego bardzo trudne, ponieważ chce gdzieś uciec od tego ćwiczenia. Uspokaja umysł i wyprowadza go ze stanu pasji, takie jest znaczenie hatha jogi, a nie uelastyczniania i drapania ucha piętą jak niektórzy pokazują swoje osiągnięcia w hatha jodze. Spokojnie biorą nogę, przykładają do ucha i drapią, pokazują wszystkim. Widzisz, jaki jestem utalentowany. To nie jest osiągnięcie.

Słońce w znakach zodiaku

Również Słońce, złe położenie Słońca w znakach zodiaku, powoduje choroby.

Na przykład Baran, znak zodiaku, daje człowiekowi skłonność do niezależności, dlatego jego energia słoneczna gromadzi się w jego głowie. Dlatego ma bóle głowy. W zależności od charakteru znaku zodiaku pojawiają się takie choroby.

Powiedzmy, że Byk cierpi na złe relacje między ludźmi. Z tego powodu boli go gardło, tj. w migdałkach gromadzi się słońce. Wszystkie narządy limfatyczne, węzły chłonne są narządami interakcji między ludźmi. Jeśli ktoś źle traktuje ludzi, jeśli intensywnie postrzega wszystkich wokół siebie, nie pokornie, jego węzły chłonne zaczynają się palić. Angina jest również chorobą węzłów chłonnych.

Oznacza to, że kiedy Słońce w Bliźniętach osoba może cierpieć z powodu krwi, jeśli energia Słońca jest w tym znaku. Ten znak jest skłonny do działania, do pozytywnego działania. Jeśli nie może działać tak, jak powinien, pojawiają się problemy.

Jeśli Słońce w Raku jest złe i zatruwa organizm. Ten znak zodiaku daje człowiekowi możliwość rozwinięcia subtelnego postrzegania świata, to jest planety w Raku, ich znaczenie.

Jeśli Słońce w Lwie jest złe, daje człowiekowi nadciśnienie i wzrost temperatury, jeśli osoba ... ten znak daje człowiekowi możliwość dania ludziom czegoś, daje radość. Ten znak jest specjalnie zaprojektowany, aby dać coś innym. Aby dać dokładnie ognistą moc. Dlatego osoba jest przytłoczona ogniem, jeśli nie używa go poprawnie.

Jeśli Słońce w Pannie jest złe, to ponieważ Panna - ten znak jest aby budować prawidłowe relacje, do komunikacji, dąży do wymiany informacji, wówczas dochodzi do zakłócenia krążenia krwi, powstania różnych układów, dysfunkcji. Ponieważ ogień jest zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, jest kierowany w ten sam sposób. Jeśli dana osoba nie chce poprawnie budować relacji z ludźmi wokół siebie, będzie miała również odpowiednie relacje w ciele wewnątrz siebie.

Wagi mają na celu bardziej trzeźwe postrzeganie świata i otwartość na innych. Jeśli dana osoba jest zamknięta, a Słońce jest w Wadze, nabywa choroby nerek i wątroby.

Słońce w Skorpionie jest przeznaczone dla tych, którzy próbują głębiej zrozumieć świat, tj. głębiej uświadomić sobie świat. Jeśli dana osoba zda sobie sprawę głębiej na swoją korzyść, nie dla innych, ale dla siebie, wówczas ucierpią na tym jej funkcje hormonalne, zniszczenie funkcji hormonalnych.

Słońce w Strzelcu jest przeznaczone do właściwych działań, kiedy człowiek musi prawidłowo kierować się we właściwym kierunku w życiu. Słońce w Strzelcu ma na celu wybranie kierunku życia. W rezultacie, jeśli dana osoba wybierze zły kierunek w życiu, jego układ nerwowy zaczyna cierpieć z powodu niewłaściwego Słońca. Wynika to z faktu, że czynności człowieka są kontrolowane przez układ nerwowy.

W Koziorożcu osoba ... Słońce w Koziorożcu ma na celu ustanowienie pewnych zasad w życiu, tj. człowiek musi ustabilizować się w tych zasadach w życiu. To jest znak Koziorożca, który działa w ten sposób. Jeśli człowiek ustabilizuje się w złych, niepoprawnych zasadach, to wpływa to na jego narządy, które dają mu możliwość działania, zmęczony kręgosłup, zostaje w ten sposób unieruchomiony.

Słońce w Wodniku oznacza pokonywanie trudności. A jeśli osoba jest źle dostrojona, wpływa to na jego plecy, kręgosłup. Kręgosłup to siła, która pozwala nam pokonywać trudności. Jeśli ktoś jest wycelowany w życie, idzie prosto, osoba bez celu idzie zgięta.

Słońce w Rybach - w tym znaku osoba wybiera kierunek w życiu, dlatego jeśli ktoś wybiera zły kierunek, to ma choroby związane z krążeniem, mogą występować zaburzenia metaboliczne.

Oto ogólnie takie informacje.Pytania i odpowiedzi

Astygmatyzm

Astygmatyzm to choroba związana nie głównie z jakością Słońca, ta choroba oczu jest związana raczej z jakością Merkurego, ponieważ astygmatyzm oznacza patrzenie nie tam, gdzie chcesz. Jest już połączony nie ze Słońcem. Słońce daje moc patrzenia, daje moc spojrzenia, tj. dobry wzrok, źle. Astygmatyzm jest bardziej związany z Merkurym.  Może z innymi planetami musimy spojrzeć konkretnie. Złe koncepcje w życiu powodują astygmatyzm, a nie brak energii.

 

Karma i wychowanie dzieci

Tylko własne, wewnętrzne życie, tylko przeszłe działania pozwalają osobie się spalić. Dziecko może dostać duże oparzenie lub małe, rodzice otrzymują karmę taką, że nie poradzili sobie z ostrzeżeniem dziecka przed oparzeniem, będą za to cierpieć. Ale samo dziecko podczas tego spalenia jest oczyszczone. Nawet jeśli jest chore, oczyszczanie będzie kontynuowane, dopóki nie oczyści się z pewnych złych cech. Dostaje to wszystko w wyniku swojego losu. Rodzice są winni temu ale to nie znaczy, że są przyczyną samego wydarzenia. Wydarzenie ma miejsce niezależnie od naszej woli, to jest konsekwencja naszych przeszłych działań. Ale używamy naszej woli ... rodzice z pomocą wolnej woli mogą pomóc dziecku pokonać trudności, mogą sprawić, że rzeczy będą bardziej miękkie, aby wydarzenia były łagodniejsze. Wydarzenia będą w każdym razie, ale mogą wpływać bardziej miękko, wszystko zależy od naszego wyboru, jak bardzo mamy siłę szczęścia skierowaną do ludzi. Nie można traktować swoich bliskich, kierując władzę szczęścia do swoich krewnych, ponieważ krewni są utożsamiani z samym sobą. To jak leczyć siebie, kierując moc do siebie. Nie można traktować siebie lub krewnych, kierując na nich siłę. Jeśli dana osoba życzy szczęścia tym, którzy go otaczają, automatycznie jego krewni nabierają siły. Jeśli dana osoba żyje dla innych osób, automatycznie dziecko staje się zdrowe. Jeśli dana osoba żyje dla swojego dziecka, egoista. Aby wychować dziecko, trzeba zrozumieć zasadę: im więcej żyjesz dla innych ludzi, tym lepsza staje się jakość twojego dziecka. Im bardziej żyjesz dla niego, tym bardziej staje się samolubne. Czy zasada jest jasna?


Jak możesz być szczęśliwy dzięki pomocy Słońca?

Jeśli osoba nauczy się dobrze słuchać, słuchanie daje jej siłę rozumu, a jeśli osoba nie chce nikogo słuchać, będzie miała umysł w ignorancji, tj. rozwinie się fałszywe ego. Jeśli ktoś nie ma nikogo, kogo mógłby słuchać, musi znaleźć taką osobę, której można by posłuchać. A jeśli dana osoba nie ma nikogo, kogo mogłaby słuchać i wcale nie chce słuchać, wtedy jej umysł degraduje się. Człowiek musi nieustannie słuchać tego, co daje mu duchową siłę. Jeśli nie chce tego zrobić, degraduje się. Dlatego dźwięki pochodzące od ludzi o słabych umysłach i dźwięki pochodzące od tych sił, które nie mają w sobie zbyt dużej inteligencji, niszczą nasz umysł.

Na słuch wpływają zarówno moce dobre, jak i złe. Jeśli ktoś słucha wykładów, które podnoszą jego świadomość, dają mu chęć zaangażowania się w samodoskonalenie. Jeśli ktoś słucha plotek, paplaniny, różnych seriali telewizyjnych itp., jego umysł degraduje się z tego powodu i życie staje się bardziej smutne, ponieważ co oznacza spadek umysłu? Oznacza to, że osoba nie może dowiedzieć się, co jest dobre, a co złe, jak poprawnie komunikować się z innymi ludźmi, jakie wydarzenia będą w przyszłości, jak się do nich odnosić. Staje się całkowicie zdezorientowany w życiu, niczego nie rozumie. Nie rozumie, co się wokół niego dzieje, co dzieje się z jego dziećmi, co dzieje się z jego mężem, żoną. Jest całkowicie zdezorientowany. Ponieważ otrzymuje w sobie taką siłę, która czyni go takim. Wszystko to pochodzi z naszych pragnień, tak jak chcieliśmy i otrzymaliśmy.

Dlatego człowiek powinien wybierać aktywną pozycję w życiu, a nie pasywną. Pozycja aktywna oznacza pozycję słoneczną. Aby aktywnie chcieć pomagać innym ludziom, musisz być najlepszy. Aby być dobrym, trzeba bowiem nabyć dobre cechy od dobrych ludzi. Dlatego komunikuje się ze Słońcem, stara się zdobyć wiedzę. Aby to zrobić, musisz dowiedzieć się, gdzie to zdobyć, to też nie jest takie łatwe. Dlatego człowiek zaczyna próbować zdobywać wiedzę, a tym samym osiąga sukces w życiu, staje się szczęśliwy, uszczęśliwia wszystkich.

 

Nawet gdy człowiek umiera, może pozostać szczęśliwym  

Nie powinno się obserwować zaćmienia Słońca. Osoba, która obserwuje, nabywa złe cechy charakteru. Kiedy jest zaćmienie Słońca, jest odwrotnie ... nie patrz na to w ten sposób. Niesie zły znak. Ale tak czy inaczej, musisz zrozumieć, że wszystko zależy od naszej wewnętrznej natury. Jeśli dobrze się dostosujemy, wszystko będzie dobrze. Nawet podczas wojny człowiek może być szczęśliwy, nawet podczas wielkiej katastrofy człowiek może ... nawet gdy dana osoba umiera, człowiek może pozostać szczęśliwym, jeśli zrozumie, jaki jest sens jego życia. Ponieważ świadomość sensu życia, daje osobie możliwość narodzin w następnym życiu w dobrym stanie. Kiedy to zrozumie, nie będzie dla niego śmierci, nie ma nieszczęścia, nie ma choroby. Osoba, która rozumie sens swojego życia, zyskuje po prostu szczęście i wszystko. Nie ważne w jakim stanie jest. Ponieważ wie, że zrozumienie sensu życia daje człowiekowi zrozumienie, poczucie, że nie będzie miał nieszczęścia. Dlatego nie boi się śmierci, ponieważ wie, że nie będzie nieszczęścia. Po śmierci będzie to samo życie.

W Bhagavad-Gicie jest napisane: w taki sam sposób jak osoba zastępuje jedną szatę na drugą, w taki sam sposób zastępuje stare ciało na nowe. Nie ma różnicy. Problem nie polega na zmianie ciała, ale na tym, że w momencie zmiany ciała cierpimy za nasze złe przeszłe uczynki. Aby zdobyć nowe ubrania, nadal musisz zasłużyć, prawda? Nie bój się przed śmiercią, nie przed tym, co mamy ...

Dlaczego powstaje strach przed śmiercią? Ponieważ boimy się cierpienia w chwili śmierci. A jeśli ktoś żyje, życząc wszystkim szczęścia, czyniąc wszystko dobrze, zniknie jego lęk przed śmiercią. Czym jest strach przed śmiercią? To jest, gdy osoba nie może narodzić się na środkowej lub wyższej planecie w następnym życiu. Kiedy osoba osiąga taką pobożność że może narodzić się na planetach, nawet nieco ponad ziemią, nie boi się śmierci, ale radość śmierci powstaje. A kiedy ktoś czuje, że rodzi się jeszcze wyżej, na wyższych planetach, ma błogosławioną radość śmierci. A kiedy człowiek czuje, że idzie do świata duchowego, ma absolutne szczęście na myśl o śmierci. Jest wypełniony niezwykłą radością, myśląc o śmierci.

Jeśli ktoś, myśląc o śmierci, nie jest przepełniony radością, oznacza to, że istnieje możliwość degradacji po śmierci. Dlatego człowiek powinien się nad tym zastanowić i musi żyć tak, aby nie było boleśnie bezcelowych lat. To jest absolutnie dokładne, nie ma co do tego wątpliwości.

Ta wiedza o Słońcu daje nam możliwość zrozumienia, jak się radować. Podobnie jak Słońce, jest to bardzo proste. Oglądamy telewizję przez cały dzień, spójrzmy na słońce, spróbuj raz w swoim życiu, aby zobaczyć, jakie cechy ma Surya, który daje wszystkim radość. Ra-Dość, Ra to Słońce, Dość to dawać. Radość oznacza dawanie Słońca. Jak możemy dać Słońce, jeśli nie wiemy, czym jest Słońce? Postarajcie się zobaczyć, w środku Słońca jest Sam Bóg, ten Narayana jest imieniem Boga. Surya Narayana oznacza Boga, który żyje na Słońcu, szczególnie po to, aby dać tę moc radości. A Surya jest osobą, który chciał służyć Bogu w tym charakterze, aby dać wszystkim radość. Surya nie daje swojej radości, nie swojej siły, ale mocy Boga. I w tym świecie nikt nie ma żadnej mocy. W Bhagavad-Gicie napisano, że jeśli ktoś myśli, że zrobił coś samemu, to jest głupcem. Możesz czytać, to nie moje słowa. Opisuje, czym jest działanie, czym jest aktywność. Jest opisany składnik działania, i jest również powiedziane, że Paramatma, i naddusza, która jest w każdej osobie, daje siłę do działania. Jeśli dana osoba myśli, że wykorzystała swoją własną moc i wygrała robiąc coś, myśli, że to zrobiła, jest głupcem. Ponieważ Paramatma to zrobiła, Bóg daje nam siłę do działania.

Jeśli dana osoba dobrze coś zrobiła, a jednak nie uważała się za przyczynę tego działania, w tym przypadku naprawdę dobrze się spisała. W tym przypadku otrzymuje ona boską karmę, a Bóg daje jej ponownie, aby to zrobić, ale więcej. Uzyskała autorytet w tym zakresie. Ma świadomość, jak to zrobić. Kiedy człowiek myśli, że działa, dostaje problemy. Jeśli Surya zacznie myśleć, że przez swoją moc daje światło od siebie, to inna osoba natychmiast przyjdzie, aby zająć jego miejsce, co zrobi, działa w ten sam sposób. Ale jest mądrzejszy od nas. Rzadko się tam nawzajem zmieniają.

 

Relacje z toksyczną osobą

Jeśli jakaś osoba odnosi się do innych jak wąż, bardzo źle wobec innej osoby, to jakie jest miłosierdzie dla tej osoby? Kiedy osoba pozbawia drugiego człowieka komunikacji z samym sobą, ale nie przestaje wykonywać przed nim obowiązków. Pozbawienie komunikacji oznacza, że ktoś zaczyna żyć życiem wewnętrznym. Uważa się, że jeśli dana osoba nie może odnieść sukcesu w życiu zewnętrznym, musi zacząć żyć życiem wewnętrznym, życząc szczęścia, ale bez wyjaśnienia relacji z nikim. Kiedy ludzie wokół nas przestają zachowywać się agresywnie z nami, w tym przypadku osoba może zacząć próbować przywrócić relacje.

Osoba musi być gotowa do szczęścia innej osoby, ale jeśli nie chce, aby przywrócić stosunki, nie jest konieczne, aby próbować to zrobić. Życz mu szczęścia w środku. Wewnątrz konieczne jest, aby dobrze odnosić się do człowieka, ale jeśli nie chcą budować dobrych relacji, nie rób tego wysiłku. Jeśli jest przeciwnie, próbuje robić to z pozycji agresji, z pozycji siły i braku miłości, trzeba mu powiedzieć, że ?chcę przywrócić stosunki, ale nie chcę to zrobić w ten sposób. Dlatego też, gdy masz chęć uprzejmie zrozumieć wszystko, będziemy rozmawiać ze sobą. Osoba musi mieć godność, aby nie dać węża innej osobie. Ale przede wszystkim człowiek nie powinien w sobie nawadniać węża. Ponieważ wąż w tobie jest milion razy bardziej niebezpieczny niż wąż na zewnątrz. Wąż, który jest na zewnątrz, po prostu realizuje naszą karmę i wszystko. Nie bój się tego. Osoba, która nam szkodzi, to tylko nasze złe uczynki, chwilowo cierpimy z tego powodu, a nasza postać zostanie oczyszczona. Nic z tego nie wyjdzie. Ale wąż, który siedzi w środku, zrujnuje całe życie. Trzeba się bać węża w swoim umyśle, który uważa innych ludzi za węże. Jeśli zaczniemy uważać kogoś za węża, oznacza to, że wąż jest w środku. Jeśli jakaś osoba prowadzi jak wąż, nie oznacza to, że musisz ją liczyć jako węża. Trzeba uznać go za dobrą, ale zdezorientowaną osobę. Jeśli uważamy się za dobrych, a drugich za złych, oznacza to, że wąż jest w środku. Jest to pewny znak, że wąż jest tutaj. I musisz z tym walczyć. I nie ma gdzieś poza horyzontem. Czy rozumiesz? To jest problem. Nie rozumiemy, więc fałszywe ego działa.


O której porze dnia powinno się leczyć słońce?

Słońce leczy, kiedy jest w zenicie. Daje maksymalną moc uzdrawiania. Kiedy znajduje się poniżej, daje minimalną siłę i usuwa procesy zapalne u tych, którzy mają za dużo ognia. Kiedy Słońce wschodzi nad horyzontem, Słońce daje nam możliwość zrozumienia, jak właściwie żyć, tzn. umiejętność poprawnego dostrajania się do Słońca. To wtedy, gdy jest na horyzoncie, Słońce znajduje się w stanie, w którym człowiek musi osiągnąć właściwe nastawienie do dnia. A ludzie, którzy mają wiedzę, przygotowują się na tę chwilę. Ponieważ Słońce jest odpowiedzialne za wszystkie nasze działania, daje moc działania.

Jeśli ktoś modli się przynajmniej godzinę przed wschodem Słońca ... kiedy wschodzi Słońce, życzy wszystkim szczęścia, już gotowego, już zyskującego taką siłę, w tym momencie nawiązuje kontakt z radosną energią Słońca. I cała jego zła karma, tj. złe siły, chęć skontaktowania się z nim przez niższe guny, wszystkie są w tej chwili negatywne. Ten dzień dostaje się dla siebie, aby ... Tak, osoba wygrywa zły los. Złe wydarzenia - tylko żart, ledwo go dotykam, ponieważ jest rano ustawiony, by być szczęśliwym, w radosnym stanie umysłu i żyć dla innych ludzi. Dlatego osoba, powinna modlić się rano, co najmniej godzinę. A jeśli nie wierzy w Boga, to przynajmniej życzy wszystkim szczęścia.

Jeśli ktoś ... przyszedł do swego gościa, pukanie do domu, drzwi są otwarte, , a gospodarz [?] W Wedach opisano człowieka jako gospodarza miasta ciała ... i właściciel ciała miasta, kiedy Radość, która inkarnuje, przychodzi do niego, co on robi? On śpi na swoim łóżku. Kiedy wyjdzie Słońce, a gospodarz miasta ciało śpi na łóżku, to oznacza, że nie ma szacunku dla honorowego gościa. W rezultacie, taka osoba nie jest w stanie czerpać przyjemności ze Słońca, będą chodzić cały dzień w stanie ponurym.

Osoba, która działa późno w nocy, działa w ignorancji, ponieważ Słońce ma coś do spania. Moc, która daje efekt dobroci, poszła spać. A osoba zaczyna pracować w nocy. Jaki jest sens pracy? Siła aktywności poszła spać, trzeba więc iść spać, a następnie trzeba ją spotkać rano. Wszystkie ptaki piszczą od świtu, a potem czerpią moc radości. Są mądrzejsze niż niektórzy.

Na przykład osoba, myśli: nie chcę iść spać w nocy, chcę pracować, dlaczego zasypiam, dlaczego mi to przeszkadza. Zaczyna opierać się Słońcu. "Dlaczego wieczorem nie ma apetytu? Chcę apetytu. " Zaczyna wpychać coś tam, do żołądka, nie trawi, nie ma apetytu, Słońca już nie ma, pcha i jego apetyt zaczyna się pojawiać później wieczorem. Dlaczego zaczyna się pojawiać apetyt? Ponieważ otrzymuje moc ognia, ale już nie ze Słońca. Otrzymuje moc ognia z Ziemi. Moc ognia z Ziemi jest w ignorancji, ponieważ kiedy siła ognia pochodzi ze środka Ziemi, bierze całą złą energię, która nagromadziła się na Ziemi i daje nam trawienie. I trawimy cały ten brud w sobie, na subtelnej płaszczyźnie. Siła ognia pochodzi również z naszych działań. Człowiek, który jadł o poranku, powiedzmy, że Słońce jeszcze nie wstało, musi się aktywnie pobudzić do strawienia, w tym przypadku jest w pasji. A gdy ktoś je i kładzie się spać na noc, jest w niewiedzy. Kiedy osoba nie chce iść do łóżka i działa w nocy, w tym przypadku dostanie bezsenność. A jeśli będzie kontynuował w tym duchu, dostanie zawód w nocy, w nocy będzie pracował. Chcesz tak żyć, dostaniesz, nie ma problemu.Dlaczego potrzebujemy wiary?

Lepiej jest spać głową na wschód. Wschód oznacza wiarę. Jeśli dana osoba śpi na wschodzie, otrzymuje wiarę. Wiara jest najważniejszą cechą człowieka. Wiara charakteryzuje umysł. Jeśli ktoś może uwierzyć w coś w swoim życiu, oznacza to, że jego umysł jest w dobroci. Jeśli wierzy w coś dobrego. Jeśli ktoś nie wierzy w nic, jest to inteligencja w ignorancji. Jeśli osoba wierzy w ciemne siły, jest to także inteligencja w ignorancji. Jeśli ktoś wierzy w siły tego wszechświata, ten świat, wtedy ten umysł jest w pasji. 


Opracował: Vaisnava-Kripa das 
 
Powrót >>>     
Udostępnij:
   
 
Czytaj także:
Wpływ Wenus na zdrowie
Wpływ Ketu na zdrowie
Wpływ Saturna na zdrowie
Wpływ Rahu na zdrowie
Wpływ Jowisza na zdrowie
 
 
 
Copyright © 2017. All Rights Reserved.  Created by Future Project