Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

astrologia

twój prawdziwy znak zodiaku

zgodność małżeńska

porady astrologiczne

kamienie astrologicznie dopasowane

yantry

kamienie astrologicznie

 
 
 
 
 
 
 
regulamin strony
 
 
Astrologia i Zdrowie
 
Remedia
 
 
materialy inne
 
kontakt
ciasteczka
 
 
   Autor: na podst. wykładów Olega Torsunova
dodał: admin    opublikowano: 2019-12-13    przeczytano: 1456318
kategoria: Astrologia i Zdrowie
 
Powrót >>>     
 
Wpływ Wenus na zdrowie
 

Tematy: Choroby Wenus. Rodzina i Wenus. Przyjemność i Wenus. Zakłócenia Wenus na czakrach. Piękno z Wenus. Przyczyny jego utraty. Poczęcie dzieci. Przemoc z Wenus. Konsekwencje takiej przemocy. Zaburzenia harmoniczne. Przyczyny. Konsekwencje pragnienia cieszenia się. Poczucie obowiązku. Religia i miłość do Boga. Zdrada w życiu rodzinnym. Duchowy postęp.

Choroby związane z Wenus zawsze kojarzą się z przyjemnością. Jeśli dana osoba ma skłonność do czerpania radości z własnych uczuć, nabywa choroby związane z Wenus. Choroby te mogą pochodzić z poprzednich wcieleń, kiedy niewątpliwie w swoim horoskopie Wenus stanie w słabej lub dotkniętej pozycji. Druga opcja, to choroby związane z nawykami pochodzącymi z tego życia. Trzecią opcją są choroby, które powstają w wyniku trudnych sytuacji, których dana osoba nie jest w stanie rozwiązać poprawnie. Te trudne sytuacje powstają również w wyniku błędów z poprzedniego życia. Ale po podjęciu właściwej decyzji pozbywa się choroby.Choroby Wenus

Choroby, które pochodzą z poprzednich wcieleń, będą bardzo trudne do pokonania. Wydaje się, że już tam są, są zaprogramowane w horoskopie. Jakie choroby związane z Wenus pochodzą z poprzedniego życia? Przede wszystkim dana osoba odczuwa awersję do płci przeciwnej lub nadmierne przywiązanie. Gdy osoba jest w młodym wieku, nie jest w związku małżeńskim, jest to uważane za naturalne, ale jeśli ma rodzinę i ma taki stosunek, oznacza to, że Wenus jest niezrównoważona.

Człowiek, którego Wenus jest w dobrej pozycji, w dobroci, jest skłonny kochać innych ludzi, a wśród innych ludzi wybiera tych, których powinien kochać. Robi to niejako z poczucia obowiązku, tj. robić coś z miłością dla kogoś. Nie tylko lubi się bawić, ale robi coś z miłością. Prawdziwa miłość oznacza uczciwą miłość, oznacza robienie czegoś z miłością dla kogoś. Jeśli dana osoba ma silną pozycję Wenus, ale jednocześnie nie chce robić czegoś z miłością dla kogoś innego, bez wątpienia, nawet z silną pozycją Wenus, nie oznacza to, że ma dobrą pozycję. Ma wielką moc, ale najprawdopodobniej jest w ignorancji.

Jeśli Wenus jest w niewiedzy, to znaczy, że kiedy wzmacnia swój wpływ, osoba nie chce robić czegoś z miłością dla innych, ale jest bardziej skłonna robić coś z miłością dla siebie. W tym przypadku niewątpliwie otrzymuje pewne problemy związane z chorobami pochodzącymi z Wenus. Choroby te dzielą się na dwie kategorie, choroby ciała i choroby losu. Wenus nie jest prostą rzeczą. Jest taka jak Mars, daje człowiekowi możliwość zabicia kogoś lub czegoś innego do zrobienia, a los psuje się natychmiast. W ten sam sposób Wenus jest bardzo niebezpieczną planetą, gdy traci równowagę, znajduje się w złej pozycji, osoba może wiedzieć, że okresowo ma tendencję do cieszenia się nielegalnymi stosunkami z płcią przeciwną lub ma pragnienie picia, przejadania się lub nadmiernego snu, to wszystko jest przejawem Wenus.

W takim przypadku otrzymuje te dwa rodzaje chorób, w zależności od tego, jak bardzo jest zanurzony w tym złym stanie. Jeśli dana osoba jest tymczasowo zanurzona, najprawdopodobniej otrzyma jakieś zaburzenie w ciele, z funkcjami hormonalnymi, lub jeśli dana osoba jest stale zanurzona w tych problemach, choruje również na choroby przewlekłe. Ale jeśli ktoś jest głęboko, głęboko zanurzony w tym, ma problemy z przeznaczeniem. Problemy te nawet nie muszą być wymienione; wszyscy dobrze je znacie. Ponieważ Wenus wiąże się z przyjemnością, ma jeden z najpotężniejszych wpływów na człowieka. Dlatego czyjaś rodzina upada z tego powodu, zaczyna się zmieniać, lub przez zmianę, otrzymuje ciążę od innej osoby, a następnie relacje w rodzinie rozpadają się, w ten sposób rodzą się nielegalne dzieci itp.Rodzina i Wenus

Uważa się, że kobieta nie opuszcza natychmiast jeśli ma męża, ona traci zdolność do bycia wierną mężowi i traci zdolność do bycia bardzo przywiązaną do relacji rodzinnych z nim. Dlatego w systemie wedyjskim uważa się, że rodzice powinni zadbać o córkę jak najwięcej przed ślubem, w przeciwnym razie będzie to problemem, po prostu nie będzie tak szczęśliwa, jeśli coś zachwiało uczciwą relację przed ślubem. Jest to bardzo ważne, aby zrozumieć, ponieważ rodzina jest trzymana przez kobietę, a nie przez mężczyznę. Mężczyzna utrzymuje zdolność do postępu w rodzinie, on jest odpowiedzialny za zdolność postępu w jakimś rodzaju... materialnym lub duchowym. Ogólnie jednak musimy zrozumieć, że kobieta utrzymuje rodzinę.

Niezależnie od tego, czy są zdenerwowani czy nie, zależy to w zasadzie od kobiety, a nie od mężczyzny. Kobieta, która nie miała nikogo w swoim życiu, ma silną rodzinę, swojego męża.

Choroby związane z Wenus, najczęściej powstają w wyniku nadmiernego użycia zmysłów dla przyjemności, albo odstraszania zmysłów. Lekarze rozwiązują ten problem, więc jeśli dana osoba odczuwa jakiekolwiek niezadowolenie w swoim życiu, ma ochotę cieszyć się przeciwną płcią, wtedy nasi lekarze mówią, po prostu idź, zmień partnera, będziesz zdrowy. W tym przypadku psują losy osoby. Chrzanowa rzodkiewka nie jest słodsza.

Osoba, która zajmuje stanowisko księdza, lekarze, nauczyciele, naukowcy, którzy udzielają porad, księża, tacy ludzie ... astrologowie, ci ludzie, kiedy udzielają porad, które powodują degradację danej osoby, degradują się wielokrotnie więcej niż ta osoba. Natychmiast spadają na niższe planety. Dlatego ich los jest absolutnie nie do pozazdroszczenia, w stu procentach. Jeśli robią to regularnie, niszczą swoje szczęście już w tym życiu. To się nigdy nie zdarzy, jak to często bywa, ale już w tym życiu będą duże problemy. Dlatego osoba, która zajmuje takie stanowiska, musi być bardzo poważna. W przeciwnym razie wystąpią problemy.

Jak rozwiązać ten problem? Pytanie zostaje rozwiązane w ten sposób, energia musi wzrosnąć. Jeśli energia gromadzi się w niższych ośrodkach ... Wenus oznacza energię miłości, jeśli energia miłości jest zbyt duża, wtedy pojawia się problem, gdzie ją umieścić. To napięcie ... jeśli ktoś jest skłonny żyć w ignorancji, wtedy cała jego energia spada, ma instynkty seksualne, jest podekscytowany. Jeśli nie schodzi za dużo, to ma ochotę na jedzenie, a jeśli upada bardzo nisko, ma ochotę po prostu spać tak dużo, jak to możliwe. W każdym razie wszystko to prowadzi do problemów.

Dlatego osoba, która czuje, że ma siłę, ta energia, spowodowana przez Wenus, wzrosła, musi z miłością zaangażować się w to, co jest jej obowiązkiem dla ludzi, tj. jej obowiązki, jej pracę, to, co czuje jej przeznaczenie. Jeśli ktoś angażuje się z miłością, osiąga wielki sukces w swoim życiu w okresie Wenus. Kiedy zaczyna pracować z miłością, to w tym czasie bardzo się rozwija we wszystkich kierunkach, odczuwa owoce swojej pracy natychmiast, ponieważ są wypełnione miłością. Osoba może również pisać wiersze, lub może życzyć wszystkim szczęścia, w ten czy inny sposób, który jest skłonny do podniesienia energii podczas okresu Wenus, i wtedy staje się bardzo szczęśliwa.

Ale człowiek, który jest podatny (jeśli Wenus zajmuje silną pozycję), jeśli dana osoba jest nachylona przeciwnie ... nie ma celu w życiu, jest on skłonna do życia w stanie spoczynku, taka osoba wiedzie bezużyteczne życie, a jej silny Wenus, psuje tylko jej życie. Jeśli energia Wenus gromadzi się i nie gaśnie w żaden sposób, to są to choroby zapalne narządów płciowych, pęcherza moczowego itp. Jeśli nadmiernie zużywa się energię w niższych ośrodkach, pojawiają się przewlekłe choroby narządów płciowych. Gwałtownie powstają, i są chroniczne.Przyjemność i Wenus

Jeśli osoba ciągle używa swojej seksualnej energii, więc nie podnosi jej, ale ciągle uprawia seks, więc traci upodobanie do aktywności, nie może zrobić nic z miłością. Staje się leniwa, traci moc rozumu, a jej pamięć przepada. Kobieta, która próbuje żyć w ten sposób, traci czystość , a jej myśli stają się bardzo brudne, stale krytykuje wszystkich, źle myśli o wszystkich i jest w stanie podrażnienia. Ciągle zła, przeklina, niezadowolona ze wszystkiego co zdarza się.

Ponadto, aborcje są chorobami związanymi z Wenus. Zła pozycja Jowisza i Wenus może spowodować tylko aborcję, to wszystko. Aborcje często powodują złośliwe nowotwory narządów płciowych. Jeśli dana osoba dokonuje aborcji, może najpierw mieć włókniaki lub mastopatię, a następnie rozwija się rak. Zdarza się to bardzo często. Jest to szczególnie ważne, jeśli dochodzi do aborcji, gdy osoba dorosła do wieku powyżej czterech do pięciu miesięcy, a następnie matka odrzuca ją. Dzięki temu uzyskuje się bardzo szybką możliwość rozwinięcia złośliwego guza.

Zatem, w zależności od tego, z którymi ośrodkami wiąże się przyjemność danej osoby, choroby Wenus są również związane z tymi ośrodkami. Na przykład, jeśli siły Wenus w osobie gromadzi się na poziomie splotu słonecznego, to ma silne pragnienie smacznego jedzenia i dużo. Zaczyna jeść zbyt kwaśne jedzenie, zbyt pikantne lub zbyt słodkie, w zależności od upodobań, zwiększa pragnienie, aby jeść więcej, jeść lepiej, co często prowadzi do wyczerpania funkcji hormonalnych. Stąd choroby, takie jak zaburzone wydalanie z żółcią, kwasowość, naruszenie funkcji wydalniczej trzustki, a także choroby takie jak otyłość lub wrzody żołądka, dwunastnica, mogą również wystąpić w wyniku tych problemów.

Jeśli na poziomie poniżej pępka Wenus się kumuluje, wówczas osoba w tym przypadku wydaje się być zrelaksowana i beztroska. Nie chce nic robić, nic jej nie obchodzi, w tym przypadku nabywa choroby odpornościowe, choroby jelit związane z aktywnością. Jej ton również zaczyna cierpieć, czuje się ospała, w wyniku tego chce dużo spać. A jeśli energia gromadzi się wokół niższej czakry, osoba ma silne pożądanie i pragnienie cieszenia się płcią przeciwną. A to prowadzi do wyczerpania ciała, do różnych depresji, a także do zanurzenia się w gunie ignorancji. Osoba staje się zła, wzrasta jakość nienawiści, gniewu, irytacji, oszustwa, wszystkie złe cechy rosną.Ulubiona praca

Pisma święte mówią, że jeśli ktoś jest skłonny poświęcić całe swoje życie przyjemnościom seksualnym, to jest bardzo zdegradowany we wszystkich kierunkach, we wszystkich obszarach życia. W ten sposób traci wszystkie dobre cechy. Taka jest różnica między życiem zwierząt a życiem inteligentnym. O ile to możliwe, osoba powinna próbować podnieść energię seksualną. Nie odbywa się to za pomocą ćwiczeń fizycznych lub stresu, wszystko jest niemożliwe do wykonania w ten sposób. Odbywa się to tylko wtedy, gdy osoba zaczyna wykonywać swoją ulubioną pracę z miłością.

Druga okazja, kiedy zaczyna się kochać ludzi i Boga. Trzecia opcja - Wykonujcie swoją pracę z miłością, próbując kochać wszystkich ludzi i próbując kochać Boga. To wszystko. Potem jej energia rośnie i traci ten problem. Dzieje się tak, gdy Wenus jest silna.

Oczywiście, jeśli silna Wenus wzniesie się ponad splot słoneczny, wówczas zyskuje cechy dobroci. Jeśli wzniesie się do poziomu serca, wówczas osoba staje się serdeczna, tj. jest skłonna traktować z miłością jak matkę, powiedzmy, kobietę, ona ma matczyne uczucia do wszystkich, a mężczyzna odczuwa troskę. On dba o wszystkich.

Jeśli Wenus wznosi się do środka gardła, wówczas ta osoba jest skłonna śpiewać, tańczyć i bawić się, dla wszystkich, nie dla siebie, dla wszystkich, żartować, radować się.

Jeśli Wenus znajdzie się w centrum umysłu, wtedy ta osoba jest skłonna życzyć szczęścia wszystkim ludziom i bardzo ich kochać.

Jeśli wznosi się do wyższego centrum, wówczas osoba jest skłonna kochać Boga. Jeśli dotknie to samej Wenus i wejdzie ona w silną pozycję, wówczas mogą wystąpić zakłócenia na poziomie wszystkich ośrodków w osobie. Jeśli u danej osoby Wenus, znajduje się w złej pozycji na poziomie wyższego centrum, to na poziomie tego centrum, np. przecina się z Jowiszem, wtedy ktoś próbuje zmienić sens swojego życia, może przestaje wierzyć w jedną rzecz, zaczyna wierzyć w inną. Jeśli to zdarza się na poziomie umysłu, osoba, może zmienić swoją rodzinę, jakoś żyć inaczej, a nie jak do tej pory.Zakłócenia Wenus w czakrach

Jeśli dochodzi do naruszenia na poziomie czakry gardła, jeśli Wenus jest w niewiedzy, osoba jest skłonna cieszyć się złymi emocjami innych ludzi. W tym celu otrzymuje bardzo silną nierównowagę emocjonalną, staje się osobą histeryczną. Jeśli Wenus jest w pasji, to człowiek jest skłonny próbować zmusić wszystkich, by w jakiś sposób cieszyli się jego uczuciami. Jeśli nie, jest zdenerwowany i zły, i dostaje choroby tarczycy, przez rodzaj powiększenia tarczycy. Zwiększona funkcja tarczycy oznacza, że energia przyjemności w ciele jest silna, ale nie idzie zgodnie z przeznaczeniem.

Jeśli energia gromadzi się źle na poziomie serca, wtedy ta osoba jest bardzo obrażona w tym przypadku. Zarabia na ciągły nerwoból związany z sercem, nerwowy ból związany z sercem lub zarabia na skurcze, spazmatyczne objawy mięśniowe, choroba wieńcowa może wynikać z urazy. Jeśli Wenus znajduje się w złym położeniu na poziomie żołądka, wtedy osoba zaczyna cierpieć z powodu obżarstwa, co może być problemem, najczęściej zwiększona kwasowość lub zmniejszona kwasowość. Może również zacząć odczuwać odrazę do wszystkich, a jednocześnie pozostaje siła urazy, tj. wpływają na ośrodki serca i centrum żołądka, w tym przypadku osoba cierpi na cukrzycę, często jest to naruszenie trzustki.

Ta choroba nie ma nic wspólnego z faktem, że mężczyzna kocha słodycze. Wręcz przeciwnie, on kocha słodycze, ponieważ chce jakoś rozkoszować się energią Wenus, która jest na poziomie splotu słonecznego i aby ją uspokoić, osoba jest skłonna jeść słodkie. Ale trzustka cierpi na tę dotkniętą Wenus, a nie ze słodyczy. Jeśli dotknięta Wenus opada niżej i schodzi do jelita, wówczas osoba zaczyna mieć silne pragnienie, aby ktoś zrobił coś dla niej. Staje się leniwa i sprawia, że każdy robi coś dla niej. W tym przypadku otrzymuje przewlekłe choroby jelita cienkiego.

Jeśli dotknięta Wenus zstępuje nawet niżej, to osoba ma chorobę pęcherza albo ma zaburzenie funkcji macicy, narządów płciowych. W szczególności może to poważnie wpłynąć na funkcje seksualne. Zatem choroby Wenus są ze sobą połączone ... w ten sposób Wenus może wywoływać choroby, jeśli jest w stanie dotkniętym chorobą. Wenus jest zawsze w stanie dotkniętym, jeśli osoba w poprzednim życiu była skłonna nadużywać Wenus i próbowała nadmiernie cieszyć się swoimi uczuciami. Dlatego zdolność do kochania innych ludzi, to teraz od życia do życia, w zasadzie wszystko jest zredukowane. Wynika to z faktu, że na ogół występuje taka degradacja. Jak powiedzieliśmy, degradacja wszechświata trwa, a ponieważ ludzie nie mają tendencji do życia dla innych i cieszą się swoimi odczuciami bardziej niż uczucia innych, w tym przypadku moc Wenus nieustannie spada, a ludzie stają się coraz bardziej smutni.
Piękno od Wenus. Powody jego utraty

I zgodnie z tym, piękno ludzi jest stracone, ponieważ piękno jest połączone ... piękno emocjonalne jest związane z Wenus, a piękno, spokój wiąże się z Księżycem , tj. jeśli dana osoba ma silną Wenus, nabiera emocjonalnego piękna. Potrafi pięknie się uśmiechać, poruszać oczami, budować wyrazy twarzy. Jeśli dana osoba ma silny Księżyc, to jest atrakcyjna w spokojnym stanie, a kiedy się uśmiecha, nie zawsze przyciąga.

Na wyższych planetach, oczywiście, wpływ Wenus jest mocniejsza i tam jest opisane, że kobiety mają naturalny zapach ciała, który jest zdolny do rozprzestrzeniania się na kilkadziesiąt kilometrów. I to jest szokujące, dlatego wyższe planety, jeśli ktoś jest skłonny do zaangażowania się w praktykę duchową, nie są polecane, bo widok płci przeciwnej jest całkowicie rozbrajający mężczyznę, nie jest w stanie nic zrobić.

Trzeba też powiedzieć, że gdy dana osoba nabywa wieku od 14 do 25 lat, jest wiek, kiedy Wenus ma bardzo silne wzrosty, ponieważ Wenus jest odpowiedzialna za wszystkie funkcje związane z przydzielaniem sekretów hormonalnych, tj. Wszystkie funkcje hormonalne, są one związane z Wenus jako funkcji wydalniczych, w tym przypadku, młodzi ludzie mają trądzik często na twarzy, zaczęli zwiększać pocenie się w organizmie i zwiększa się wydzielanie śliny, a także wzrost gruczołów seksualnych, aktywność gonad.

Blask ciała, siła ciała, atrakcyjność ciała i zapach ciała płci przeciwnej, stają się przyjemne, gdy Wenus jest w silnej pozycji. Kiedy znajduje się w złej pozycji, nieprzyjemny zapach wychodzi z ciała. Odnosi się do płci przeciwnej. Ale to właśnie dobry zapach dla płci przeciwnej z silną Wenus wydaje się być zły dla tej samej płci, tj. dla kobiet mężczyzna może mieć dobry zapach, ale dla mężczyzny ten sam mężczyzna może mieć bardzo nieprzyjemny zapach. Stąd psy zaznaczają terytorium, biegną i wiesz, co robią pod każdym drzewem. W rezultacie inny mężczyzna nie jest w stanie przebywać na tym terytorium, dopóki sam nie zajmie tego samego miejsca. Ponieważ ten zapach całkowicie wytrącił go z równowagi. W ten sposób Wenus działa na zwierzęta, podobnie jak ludzie.

Dlatego ta planeta zwierzęcych instynktów, które powodują zwierzęce instynkty, może również wywołać miłość do Boga, jeśli ktoś podniesie tę moc. Kiedy występuje poważne zapalenie skóry, często dzieje się tak również z Wenus. Ponadto osoba, gdy jest leniwa, aby coś zrobić, może wystąpić zapalenie wyrostka robaczkowego. Ponieważ próbują zmusić ją do zrobienia czegoś, nie chce tego, a ponieważ jelito przechodzi w stan niechęci do aktywności, wyrostek robaczkowy jest w stanie zapalnym.Poczęcie dzieci

Wiele chorób związanych z Wenus to choroby związane z funkcją rozrodczą. W tym przypadku nie cykliczność funkcji rozrodczej jest naruszana, ale jej aktywność jako całość jest naruszana. Aktywność zmniejsza się lub nadmiernie wzrasta, co jest również niekorzystnym czynnikiem. Jeśli aktywność gruczołów hormonalnych zostanie nadmiernie zwiększona, powoduje to nadmierne pobudzenie wszystkich układów, co uniemożliwia poczęcie dziecka. A jeśli funkcje rozrodcze zostaną nadmiernie ograniczone, wówczas aktywność komórek rozrodczych maleje i również nie daje możliwości poczęcia dzieci. Wszystkie te choroby i niemożność poczęcia dzieci, wszystko to jest związane, z tym czy ostatecznie osoba chce zrobić coś dla innych z miłością lub nie.

Jeśli ktoś nie chce żyć z miłością do innych, automatycznie, jego energia, schodząc, gromadzi się tam i psuje mu wszystkie narządy związane z funkcją rozrodczą, cały ten system zaczyna cierpieć, w wyniku czego ma duże problemy. Dlatego pierwszą rekomendacją dla tych, którzy chcą mieć dzieci, a nie mogą, trzeba zacząć z miłością robić coś dla ludzi. W tym przypadku Wenus podnosi się w dobrej pozycji, zaczyna dobrze wpływać na tę osobę i niewątpliwie poprawia się jej zdolność do rodzenia.

Ponadto, mogę doradzić, dać takie zalecenie, którego żaden lekarz nie ośmieli się dać, jestem całkowicie skończoną osobą, więc mogę spokojnie powiedzieć, że jeśli kobieta powstrzyma się od stosunku płciowego, jeśli nie może mieć dzieci, w takim przypadku będzie miała znacznie większą szansę na urodzenie dziecka osoba, która się nie powstrzyma. Ponieważ gromadzi energię seksualną, ale jednocześnie, jeśli powstrzymuje się od poważnego złego samopoczucia, oznacza to, że nie jest w stanie żyć dla innych ludzi, ale chce żyć tylko dla siebie. W takim przypadku ta abstynencja nie pomoże jej szczególnie. Powstrzymując się od współżycia seksualnego, osoba musi zacząć żyć bardzo ciężko, aktywnie, z miłością, a tym samym może przywrócić pracę narządów hormonalnych.

Nasi lekarze szczerze wierzą, że można wyleczyć człowieka, jeśli wynaleźć dobre lekarstwo. Ale nawet jeśli potrafią stworzyć koncepcję takiej osoby, to w tym przypadku, dzięki sztucznemu chemicznemu utrzymaniu hormonalnego tonu, że dana osoba może urodzić swoje dziecko, to nie może ona na sto procent uzyskać od tego dziecka szczęścia, którego pragnęła.

Znaczenie narodzin dzieci to zdobycie szczęścia, pozytywnej karmy. Jeśli organizm kobiety mówi: "Nie urodzę, nie mogę", oznacza to, że teraz nie jest możliwe, aby los chciał, aby wyobrazić sobie dobre dziecko. Nie ma szansy na poczęcie dobrego dziecka. Organizm kobiety wie, kiedy można wyobrazić sobie dobre dziecko przez los , ale kiedy jest to niemożliwe. Dlatego, gdy istnieje taka możliwość, zostaje ona aktywowana, aby mieć taką koncepcję. Jeśli próbują zmienić ciało w sztuczny sposób, to przy niekorzystnej kombinacji planet próbują wyobrazić sobie dziecko, podczas gdy kobieta nie czuje się zbyt entuzjastycznie, robią to, albo czuje się w tym coś niedobrego. To kobieta czuje to a nie mężczyzna. W tym przypadku mężczyzna nic nie czuje, tylko kobieta czuje. A jeśli kobieta to czuje, potem tego żałuje, ponieważ urodzenie dziecka oznacza następnie wychowanie go.


Przemoc wobec Wenus. Konsekwencje takiej przemocy

Choroby związane z funkcją narządów płciowych związane są z Wenus. Również choroby psychiczne mogą być związane z Wenus. Na przykład, jeśli Wenus jest na poziomie umysłu, a ona jest w bardzo złym związku z Jowiszem i ona sama jest w niewiedzy, człowiek może zostać seksualnym maniakiem, gwałcić, nawet zabić swoją ofiarę. Lub, jeśli kobieta ma taką pozycję, będzie skłonna do wypaczania stosunków seksualnych. Wszystkie przejawy sadyzmu są związane z Wenus, często w złej sytuacji, kiedy Wenus i Mars są razem, następnie osoba staje się sadystą. Zastraszanie ciała innej osoby, w ogólności tortur, jest wtedy, gdy Wenus jest w złym położeniu, Mars znajduje się w złym położeniu. Wszystko to związane jest z dawną karmą.

Dana osoba ma okazję w pełni zakosztować owoców swoich przeszłych pragnień. Jeśli człowiek nienawidzi wszystkich, ale nie ma możliwości naśmiewać się z nich, to w następnym życiu rodzi się jako kat. A potem narodzi się na niższych planetach i zbiera owoce wszystkich swoich działań. Dlatego w zasadzie wszystko, co chcesz, dostaniesz, nie ma problemów. Pozostaje tylko pytanie, co z tym zrobić później.

Ludzie, którzy są podatni na materialne szczęście, myślą, że w rzeczywistości nie każdy może być milionerem. W rzeczywistości każdy może być milionerem. Jeśli mocno pragniesz być milionerem, wykonuj dla tego celu wyrzeczenia , to w następnym życiu z pewnością urodzisz się w rodzinie bardzo bogatego człowieka. Jeśli nie osiągniesz milionera swoimi wyrzeczeniami, to przynajmniej dotrzesz do bardzo bogatego człowieka.

Ale problem polega na tym, że ktoś, kto urodził się w bardzo bogatej rodzinie, ma o wiele więcej obowiązków niż zwykły człowiek. Jeśli nie spełnia tych obowiązków podczas swojego życia, narodzi się wręcz bardzo biedny. Dlatego nie ma sensu starać się być bardzo bogatym, z tego jest tylko jeden problem, konieczne jest zrobić tak wiele dla każdego. Albo gdy osoba chce być władcą. To nie jest bezpośrednio związane z Wenus ale tak samo, jeśli nie zadowala wszystkich, będąc władcą, w następnym życiu rodzi się całkowicie w niewolniczych warunkach. On staje się zależny od wszystkich i niemożliwe jest żyć tak po prostu. Dlatego nie zazdroszczę tym władcom, którzy nie poradzili sobie z ich obowiązkami.

Ponadto, choroby jelitowe związane z infekcjami jelitowymi, często są również związane z Wenus. A wszystko to wiąże się tylko z jednym słowem - lenistwem. Jeśli dana osoba żyje w leniwym stanie, często ma inne infekcje jelitowe. Ze względu na fakt, że dana osoba nie odżywia się prawidłowo, ze względu na fakt, że ma silną Wenus, istnieje tendencja do różnych chorób związanych z trawieniem. Na przykład tworzenie kamieni. Osoba, która chce jeść wieczorem, ponieważ ma to uczucie miłości na poziomie splotu słonecznego, nie jest usatysfakcjonowana, chce ugryźć wieczorem.  A to umożliwia tworzenie kamieni, zaburzenia metaboliczne w ciele, a także otyłość. To wszystko choroba Wenus, która znajduje się w złym położeniu.

Również choroba psychiczna związana z zaburzeniami seksualnymi w ciele, to także choroba Wenus. A także choroby wynikające z przyjemności, wszyscy znamy te choroby. Znamy też lekarstwo - "śpij sam". Znamy lek na syfilis, tak, to jest to samo. Dlaczego te choroby są tak niebezpieczne, dlaczego dotykają one osoby, najczęściej układu odpornościowego, stają się chroniczne, pasożytnicze itp.?

Pierwszym jest zrozumienie, że takie choroby powstają w wyniku złej karmy. Jeśli ktoś nadużywa swojej Wenus, tj. pragnienie cieszenia się i czerpania radości, jeśli kultywuje w sobie pragnienie cieszenia się i czerpania przyjemności z nielegalnej drogi, to wielokrotnie przeprowadza inwazje na życie innej osoby, tj. jest to rodzaj przemocy, ale bardzo subtelny. Człowiek ma dobrą rodzinę, ale w wyniku pewnego zbiegu planet, rozwija się żądza, pasja do innej osoby, jest to wynikiem zbiegu planet. Planety pokrywają się w pewnych pozycjach, a osoba doświadcza silnego pociągu do innej osoby.

Jeśli osoba ma szczęśliwą rodzinę, ale inna osoba, po doświadczeniu pożądania, próbuje złamać tę rodzinę, popełnia gwałt. Kiedy osoba dopuszcza się przemocy, zawsze cierpi na nietykalność. Odporność jest obroną ciała. Jeśli dana osoba dopuszcza się przemocy, jej mechanizmy obronne są uszkodzone. Tak więc, kiedy ludzie robią to wiele razy, dostają choroby przenoszonej drogą płciową, która stopniowo prowadzi do całkowitego wyczerpania. A nasi naukowcy zmagają się z tym w ten sposób, że po prostu wymyślają lekarstwo, aby pokonać te choroby.

Na przykład wymyślili lekarstwo na syfilis i rzeżączkę, ale nie wiedzą, że w tym przypadku siły natury wymyślają inne choroby, których nie mogą natychmiast pokonać. I na ogół wszyscy ci sami ludzie otrzymają z tego swoją karę. Na przykład obecnie istnieje wiele chorób grzybiczych, których nie da się całkowicie leczyć, wszelkiego rodzaju kandydozy itp., lub AIDS są połączone tymi samymi działaniami. Wcześniej nie było takich chorób, ale teraz pojawiły się nowe choroby, a nowe pojawią się zawsze, dopóki nie nauczymy się leczyć tych chorób przez wpajanie ludzkości moralności, zawsze będziemy otrzymywać nowe choroby.Zaburzenia harmoniczne. Przyczyny

Trzeba też mówić o tym, że Wenus kontroluje prawie wszystkie hormonalne funkcje w organizmie, a Merkury sprawia, że wszystkie narządy hormonalne są w zgodności w pracy ze sobą, potem Wenus, jest odpowiedzialna za siłę uwalniającą hormon lub jakość uwalniania hormonów. Jeśli Wenus znajduje się w złej pozycji, w zależności od tego, na jaki ośrodek działa, mogą wystąpić przewrotne wydzieliny hormonów, na przykład w tarczycy, trzustce lub w wątrobie lub w nadnerczach, co może prowadzić do różnych chorób. Rzadkie choroby, takie jak guz przysadki lub nadnercza, są częściej chorobami związanymi z Wenus, która znajduje się w złej pozycji.

Gdy osoba ma niepohamowaną chęć cieszenia się kosztem innej osoby, kiedy ma guz przysadki mózgowej, oznacza to, że odczuwa wielką przyjemność w niektórych problemach u innych ludzi. W ten sposób znacznie zwiększa się aktywność przysadki mózgowej, co prowadzi do guza.

Nadnercza cierpią z powodu przyjemności działania wbrew innym ludziom. Istnieje guz nadnerczy, co powoduje uporczywe nadciśnienie, różne zaburzenia.

Powstają guzy narządów płciowych ... są również często związane z Wenus. A to oznacza, że osoba chce w jakiś sposób opierać się płci przeciwnej, próbując temu przeciwdziałać. W ten sposób powstają guzy. Lub osoba ma aborcję, w tym przypadku pojawia się również nowotwór. Jeśli matka nienawidzi swoich dzieci i cieszy się z ich cierpienia, rodzi również guz w narządach kobiecych. Jeśli mąż lubi kpić z żony, rodzi również guzy narządów płciowych. Nie martwcie się, w tym przypadku, miej.

Ponieważ kobiety są bardziej związane z Wenus, wpływ Wenus na kobietę jest sześciokrotnie większy, dlatego choroby związane z Wenus dotykają więcej kobiet niż mężczyzn.

Ponieważ Słońce jest bardziej związane z mężczyzną, choroby związane ze Słońcem bardziej dotykają mężczyzn. Jeśli Wenus jest w Baranie, to osoba może cierpieć, będzie miała choroby związane z Wenus, choroby głowy, takie jak zwiększona presja. Może również wystąpić udar mózgu, ma różne niezdrowe nawyki, na przykład różne rozpasane myśli itp. Zanim ktoś przeklnie, jest to również przejaw Wenus, która znajduje się w złej pozycji. A kiedy ktoś śpiewa obsceniczne piosenki, teraz bardzo popularne, jest to również przejaw Wenus, która jest w złej pozycji. U kobiet Wenus sprawia, że głos jest łagodniejszy, a u mężczyzn utrudnia głos. Jeśli Mars znajduje się w złej pozycji, głos staje się ochrypły, a jeśli Wenus znajduje się w złej pozycji również na poziomie gardła, zaczyna śpiewać obsceniczne piosenki ochrypłym głosem. To jest teraz bardzo popularne. A ponieważ Wenus to robi, wszyscy z wielką przyjemnością słuchają tych piosenek. Ponieważ pochodzą z Wenus, to zachwycają.


Konsekwencje pragnienia cieszenia się

Takie piosenki, które pochodzą z Wenus, są bardzo niebezpieczne dla świadomości. Ponieważ mają przyjemność. Największa broń na tym świecie to broń, która pochodzi z przyjemności. Osoba, która używa tej broni, bez wątpienia napotka wielkie problemy w swoim życiu. Ponieważ jeśli ktoś śpiewa z miłością, z przyjemnością płynącą z jego złej Wenus, piekielnych pieśni, a cały kraj ich słucha, niewątpliwie będzie miał duże problemy w swoim następnym życiu. Jeśli ktoś spróbuje zepsuć wszystkich wokół siebie i przy użyciu tej broni, jeśli to możliwe, będzie działać na płeć przeciwną, bez wątpienia w tym przypadku będzie również miał duże problemy.

Musicie zrozumieć, że natura tak to ułożyła, że płeć przeciwna nie ma ochrony przed pożądaniem płci przeciwnej. Kiedy osoba przeciwnej płci zaczyna myśleć o kimś, potem zawsze dokonuje przemocy. Dlatego osoba, która silnie myśli o innej osobie, nie mając do niej prawa, wiedząc, że ona jest żoną lub mężem innej osoby, niewątpliwie taka osoba popełnia przemoc i będzie cierpiała na choroby związane z przemocą. I ucierpi na tym odporność lub będą złe wydarzenia w życiu.  

Jeśli dana osoba popełni czyn i zepsuje czyjąś rodzinę, to samo stanie się z nim, albo w tym życiu, albo w następnym. W stosunku do niego nastąpi dokładnie ten sam czyn, a on otrzyma te same uczucia.

Wenus w Pannie wywołuje choroby wątroby, jelit i zaburzenia stolca.

Wenus w Skorpionie wywołuje choroby przenoszone drogą płciową, zmniejszoną witalność i złe nawyki. Również choroby macicy i jajników. Wymieniłem te znaki, ponieważ to właśnie w tych znakach Wenus często powoduje choroby. W innych znakach Wenus nie może wywołać choroby, ale często los człowieka się zmienia.

Kiedy Wenus jest w słabej pozycji, nie tylko osoba może cierpieć, ale także jej piękno. Twarz u  kobiety staje się bardziej szorstka, a u mężczyzny, jeśli Wenus jest w słabej pozycji, wydaje się, że staje się mniej miękka, tj. jakość miękkości jest tracona, staje się sucha. 


Są choroby losu, są choroby ciała, są choroby charakteru. Choroby charakteru można wyleczyć, gdy ktoś psuje się, może się wyleczyć. Choroby organizmu można wyleczyć. Ale AIDS czy rak nie jest chorobą organizmu, jest chorobą losu. Choroba losu oznacza, że dana osoba została już zaprogramowana, od urodzenia, że musi dostać AIDS, musi umrzeć w tym wieku, to wszystko. Werdykt został już podpisany. Nic absolutnie nie zmieni się pod tym względem.

Nie wszystko pochodzi z raka, ale konieczne będzie umrzeć w czasie, który jest przepisany. Czas porusza każdego, nawet atomy w tym świecie, jak w innych światach. Dlatego nikt nie może zmienić biegu czasu, ani jednej osoby, tak jest napisane w Vedach.Poczucie obowiązku

Jeśli rozumiesz poczucie obowiązku, jeśli masz na myśli to używanie innej płci dla siebie jako instrumentów przyjemności, to jaka jest wówczas duchowa praktyka?

Jeśli ktoś zwiększa samolubne pozycje w życiu a praktyka duchowa oznacza, że osoba zwiększa pokorę , tj. zwiększa brak samolubstwa , zwiększa pragnienie służenia, życia nie dla siebie, w tym przypadku ... są to absolutnie przeciwne rzeczy. Jeśli osoba doświadcza silnej miłości do przeciwnej płci i używa jej do wypełniania swoich obowiązków, zwiększa siłę odpowiedzialności wobec swojej żony, promuje praktykę duchową. Ponieważ w ten sposób pozbywa się samolubstwa.

Atrakcyjność przeciwnej płci nie oznacza degradacji. Wszystko zależy od tego, jak korzystasz z tej atrakcji, jak się zachowujesz. Dlatego te rodziny są bardziej szczęśliwe, gdy ludzie próbują przywiązać się do siebie w poczuciu obowiązku i troski, kiedy starają się dbać o siebie nawzajem. I odwrotnie, kiedy próbują się nawzajem wykorzystać, związek zaczyna się kruszyć. Możesz samemu śledzić swoje życie. Kiedy staramy się żądać dla siebie czegoś więcej, zaczynają się konflikty i skandale. Kiedy chcemy coś ze sobą zrobić, wtedy pojawia się troska, miłość, szczęście i dobrobyt.

Dlatego atrakcja do płci przeciwnej sama w sobie jest to dobra, ponieważ jeśli osoba żyje nieodpowiedzialnym życiem, nigdy nie będzie się rozwijać. Dlatego natura sama w sobie sprawia, że człowiek staje się odpowiedzialny. Na przykład, jeśli mężczyzna nie może wziąć odpowiedzialności w społeczeństwie i kształcić niektórych uczniów, jeśli nie może być mentorem, tj. wziąć odpowiedzialność za niektórych młodych ludzi, kształcić ich, a następnie żyć odpowiedzialnym życiem, jego energia wyczerpuje się a on ma silne pragnienie. Musi więc ożenić się i wziąć odpowiedzialność za swoją żonę i za swoje dzieci.

Tak więc ta moc Wenus, po prostu akceptuje odpowiedzialność osoby w życiu. Jeśli nie chce odpowiadać za nikogo, nie dla społeczeństwa, ludzi, studentów czy kobiet, więc żyje bezużytecznym życiem, ponieważ w tym przypadku nie akceptując żadnej odpowiedzialności w swoim życiu, nie jest w stanie pozbyć się samolubstwa. Niektórzy myślą, że bez przyjmowania jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym życiu, mogą po prostu dostroić się, aby służyć Bogu, ale nie wydostają się z koncepcji samolubstwa, ponieważ nie rozumieją, czym jest ta posługa. Ponieważ oni jeszcze nie widzą Boga, zdają się nadal służyć sobie w tym przypadku.

Czasami osoba może starać się służyć Bogu, wybiera mistrza duchowego, służy mistrzowi duchowemu, w tym przypadku bierze odpowiedzialność przed swoim mistrzem duchowym. Tak więc postępuje. Ale na ogół osoba, która żyje w nieodpowiedzialności, bez wątpienia ożeni się. Będzie odczuwać silne pragnienie, będzie musiała się pobrać i wziąć odpowiedzialność za swoją żonę i dzieci. Więc nie ma w tym nic złego. To ochrona przed bezużytecznym życiem. Jest to moc ochrony przed bezużytecznym życiem, nieodpowiedzialnym życiem.


Zdrada w życiu rodzinnym

Wszystko zostało zaprogramowane w przeszłych czynach. Naturalnie, gdy życie rodzinne pogarsza się, jeśli ktoś zaczyna się zmieniać, to na subtelnej płaszczyźnie relacje natychmiast spadają. Ktoś może nawet nie wiedzieć, ale jeśli doświadczył i jeśli były dobre relacje w rodzinie, to od razu widać, że szybko się pogarszają w wyniku takich działań. Dlatego, jeśli ktoś chce utrzymać dobre relacje z mężem czy żoną, musi znać to prawo, że czy ukryje to, czy ukryje, nadal związek nie pozostanie dobry. Nieuchronnie pogarsza się. Psuje się po prostu, nie znamy praw, więc nie rozumiemy, jak to się dzieje.

Zdrada oznacza pozyskanie innego męża lub innej żony. Zdarza się to przez całe życie. Jeśli dana osoba dołącza do niższych ośrodków z inną osobą, oznacza to, że dla kobiety - ona zostaje z innym mężem, dla mężczyzny - oznacza to, że otrzymuje kolejną żonę. I w ciągu życia te związki nie są rozdarte i wymieniają się karmą ze sobą. Kobieta dostaje część karmy jej męża, mężczyzna dostaje kawałek karmy swojej żony. Tak więc, jeśli dana osoba dołącza, kobieta, jeśli dołącza do innego mężczyzny, ma dwóch mężów i oboje są za to odpowiedzialni.

Ale w tym przypadku staje się bardzo niespokojna, ponieważ chce ... musi pomóc w życiu zarówno tego człowieka, jak i tamtego. A ona, jej poczucie miłości, także się rozwidla. Nie można jej już dłużej traktować tak ciepło, jak wcześniej wobec tej osoby, z którą żyje. A to ciepło jest podzielone na dwie części. I będzie ono podzielona tyle razy, ile razy, ona sama w sobie dokonuje wyborów. Tak więc nie może być mowy o jakiejkolwiek serdeczności w związku. Bardzo trudno jest żyć takiemu człowiekowi. Kobieta, która jest tak podzielona, rozbieżna, oblicza świadomość, nie jest w stanie utrzymać spokoju ducha. Doświadcza ciągłego niepokoju, drażliwości i ma bardzo duże problemy w życiu.


Duchowy postęp

Z przeszłego życia, powiedzmy, były złe relacje z płcią przeciwną. Powodem jest to, że jeśli ktoś chce wykorzystać swoją miłość do przeciwnej płci, aby cieszyć się sobą, traci normalną pozycję Wenus i traci szczęście w stosunkach z płcią przeciwną. Jeśli on kocha płeć przeciwną, robi coś, to znaczy troszczy się, że najlepszą sprawą jest duchowe szczęście, duchowy postęp. Przypuśćmy, że mężczyzna prowadzi swoją żonę do Boga, na wyższe planety, ona, będąc wierna swojemu mężowi, łatwo porusza się za nim w tym kierunku postępu.

Jeśli nie robią tego w ten sposób, razem starając się postępować w życiu, w tym przypadku, bez wątpienia wpływ płci przeciwnej może być katastrofalny dla przyszłego losu. Ale to nie znaczy, że mąż jest winien czegoś lub jego żona. Powtarzam, już mamy zaprogramowane, że mamy takiego męża lub taką żonę. Jeśli osobiście zmienisz swoje podejście do męża lub żony, w ten sposób dokonasz osobistego postępu, niezależnie od tego. I nie ma nic, co może powstrzymać od bycia szczęśliwą osobą w tym planie.

Jest to pragnienie życia dla siebie, a nie dla Boga. W tym świecie każdy żyje dla siebie, każdy chce żyć dla siebie, od urodzenia.

Możliwe jest rozwiązanie wielu pytań w tym życiu. Ale, powiedzmy, przeznaczenie jest traktowane jako pagórkowaty teren, jak pagórkowata droga. To są wzgórza, które już masz w przeznaczeniu, nie zmieniasz ich, one już są, wiesz, to jest jak uformowana karma. Możesz za pomocą wiedzy, nie uderzając w żadną przeszkodę w swoim życiu, absolutnie szczęśliwie latać. Wszystkie te wydarzenia wystąpią, ale nie dotkną waszej świadomości. Jest to porównywane do lotosu, który nie moknie w wodzie. Lotos, rośnie w wodzie, ale jest suchy, ponieważ ma pewną powłokę. I tak jak łabędź unoszący się na wodzie, pozostaje suchy, ponieważ jest natłuszczony, jego pióra są natłuszczone. Podobnie, dana osoba może przejść ścieżkę losu, ale nie podlega tym wydarzeniom, chociaż przechodzi przez nie.

W zasadzie wszystkie wydarzenia wypływają z poprzednich wcieleń.

Człowiek bez przeznaczenia? ... Tu na tym świecie? Zdarza się. Jeśli dana osoba stała się czysta, wierna Bogu, to w tym przypadku ma dwie możliwości. Albo los jej nie dotyczy, tj. wydaje się, że żyje już w świecie duchowym. Ona żyjąc tutaj, oczyszczając swój umysł, całkowicie żyje w świecie duchowym . Wszystkie wydarzenia w nim występują w świecie duchowym. Już tam służy Bogu, a ciało jest tutaj. Dzieje się to w czystym, oddanym Bogu stanie. Czyste - oznacza to, że całkowicie oczyścił się z wpływów tego świata.

Druga opcja - to jest, gdy taka osoba przychodzi po prostu pomóc ludziom, dając wiedzę duchową, w tym przypadku, ta osoba nie ma też przeznaczenia tu na tym świecie, ponieważ pozostaje w świecie duchowym. Ona także nie dotyczy tego świata. Wyraźnie, że w tych dwóch przypadkach, dana osoba nie czuje wpływu szczęścia i nieszczęścia, ciepła i zimna, głodu i sytości. Ona nie ma takich problemów jak my.

Jeśli osoba zaczyna służyć Bogu, to w Bhagavad-Gicie jest napisane, że jej karma zaczyna się spalać. Spala swoją karmę. Oznacza to, że zaczyna się ona palić wraz z przyszłymi żywotami, od samego początku stopniowo zaczyna się palić, zmniejszając pobyt osoby w tym materialnym świecie. A jeśli cała się spali to w jednym życiu można przejść przez całą swoją karmę i wrócić do Boga w ten sposób.

Bardzo silna pozycja Jowisza w horoskopie sugeruje, że człowiek będzie miał silną wiarę w Boga. Jeśli Jowisz jest w korzystnej pozycji, bardzo silny, oznacza to, że osoba będzie miała silne pragnienie absolutnej prawdy. Człowiek nie stara się słuchać prawdy, jeśli ma złe położenie Jowisza w horoskopie. Po prostu wstaje, odwraca się i odchodzi.

Jeśli zaczyna intonować święte imię Boga z pewnych motywów, wtedy ten człowiek może powrócić do duchowego świata w jednym życiu. To jest moc. Pytanie brzmi, dlaczego nie każdy chce to zrobić z jakiegoś powodu. Ale takie przypadki są nawet opisane w Vedach, że tacy ludzie, którzy nawet jeśli mają niskie narodziny, są w stanie spalić całą swoją karmę w jednym życiu. 


Chodzenie po ogniu

Moc ascezy nas wszystkich, moc wszelkiej ascezy jest w naszych stopach. A święty człowiek może chodzić w ogniu. Ale w przypadku chodzenia po ogniu to tylko technika, sam ją wypróbowałem. Jeśli osoba szybko naciśnie stopę na węgiel, wówczas zdolność do zapalania zostanie utracona, ponieważ powierzchnia węgla jest zneutralizowana, ponieważ nie ma dostępu do powietrza, wówczas ta powierzchnia węgla jest neutralizowana przez ciepło ciała. Ciepło ciała jest neutralizowane, a dolna powierzchnia węgla nie ma jeszcze czasu na spalenie powierzchni, która jest neutralizowana. Jeśli ktoś porusza się bardzo gładko, tocząc stopę wokół ognia, nie pali stopy. I tacy ludzie, używając tej techniki, uważają się za bardzo zaawansowanych.

Ale to nie ma nic wspólnego z postępem duchowym, to tylko fakirstwo, zdolność do wykonywania rzeczy, które wszystkim wydają się być nadprzyrodzone. Ale to nie ma nic wspólnego z duchową praktyką.


Religie i miłość do Boga

Nie jestem skłonny angażować się w politykę religijną i sprzeciwić się jakieś religii. Jeśli chodzi o Vedy, to  Vedy napisano pięć tysięcy lat temu. Co więcej, istnieje prosta historia, czysta historia ludzkości, w której absolutnie jasne jest, że Budda przyszedł trzy tysiące lat temu. I wtedy mówił o Vedach, nawet od narodzin Buddy już jest jasne, że Wedy były już co najmniej trzy tysiące lat temu. Te słowa są proste, wiem, są ludzie o różnych planach, mogą mówić inaczej, to zależy od nich, niech nie mają problemów. Każdy wierzy w swój własny sposób.

Naturalnie, oczywiście, lepiej jest uwierzyć w naukowy punkt widzenia, tj. aby coraz głębiej się uczyć, aby się nie pomylić. Ponieważ wiara oznacza najważniejszą rzecz w życiu człowieka. Musimy się uczyć, zanim uwierzymy w coś. W przeciwnym razie, jeśli ktoś wierzy emocjonalnie, po prostu istnieje fanatyzm; to jest emocjonalna wiara, kiedy wszyscy śpiewają, osoba przychodzi i ma dobre emocje, zaczyna wierzyć. Emocjonalna wiara, jest bardzo niestabilna, wciąż potrzebujesz wiedzy. Śpiew jest dobry, oczywiście, rozwija miłość do Boga i intonowanie Świętego Imienia to są najbardziej wzniosłe aspiracje w praktyce ludzkiej, w tej epoce jest to najprostszym sposobem osiągnięcia miłości Boga.

Ale mimo to człowiek musi kultywować wiedzę. A kiedy pewne rzeczy są po prostu wypowiedziane z powodu emocji, nie zawsze pomaga to rozwinąć głęboką wiarę w człowieku. Częściej pędzi od jednej skrajności do drugiej. Na początku wierzy w jedną rzecz, potem jest zawiedziony, zaczyna wierzyć w co innego, więc rzuca się stopniowo, nie mając żadnego celu w życiu. Dlatego nie ma sensu po prostu czerpać pewnej wiary z emocji, musimy studiować wszystko głęboko, a następnie wyciągać wnioski.

Życzę wszystkim szczęścia.

 
Powrót >>>     
Udostępnij:
   
 
Czytaj także:
Wpływ Merkurego na zdrowie
Wpływ Słońca na zdrowie
Wpływ Saturna na zdrowie
Wpływ Ketu na zdrowie
Wpływ Rahu na zdrowie
 
 
 
Copyright © 2017. All Rights Reserved.  Created by Future Project